צורב בקצב של צב זקן נכה.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש לכם מושג מה יכולה להיות הסיבה שצורב עובד בקצב איטי ביותר? כיצד ניתן לשפר זאת?
תוכנת הצריבה היא nero ובחרתי את אופציית 8X כי לאחרונה כשצרבתי על מהירות 48 הצריבה יצאה פגומה.

DDFF

משתמש פעיל
במהירות הנוכחית הוא צורב טוב?

DVD COAN

משתמש מקצוען
תריץ בדיקת הגדרות של תאימות מול הצורב יש אפשרות כזו בתוכנת נירו

גש לכלים הפעל את התוכנית Nero infotool

התוכנית הזו מסדרת את כל ההגדרות תאימות בין הצורב לתוכנה יש רק להריץ אותה ולאחר מכן לסגור את התוכנה בלי להגדיר כלום

תעדכן אם עזר

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה קרה בסוף.

ניסיתי בדרך שונה- החומר האמור להיצרב היה שמור אצלי מצריבה קודמת וזה מה שנצרב לאט בצורה מוגזמת (כל הלילה:rolleyes:),אירגנתי את כל החומר מחדש והתחלתי צריבה חדשה וכך זה צרב בקצב די נורמלי, אך עדיין איטי.
לא הבנתי את מה שהצעת ואני רוצה לנסות אותו, איפה נמצאים הכלים עליהם אתה מדבר?
אשמח אם תסביר לי זאת באופן יותר מוגדר כי התמצאותי בעניני מחשבים איננה רבה.
תודה רבה!​

yossiw

משתמש חדש
תעבור לתוכנת אשמפו

נכתב ע"י אפכא מסתברא;270654:
יש לכם מושג מה יכולה להיות הסיבה שצורב עובד בקצב איטי ביותר? כיצד ניתן לשפר זאת?
תוכנת הצריבה היא nero ובחרתי את אופציית 8X כי לאחרונה כשצרבתי על מהירות 48 הצריבה יצאה פגומה.
תעבור לתוכנת אשמפו - חפש ברשת
שהיא חינמית, אין לי מושג איך צרבתי עד היום עם הנרו הכבד והמעצבן, אם בכל אופן לא מסתדר קנה צורב חדש היום זה סיפור של כמאה שח והרבה יותר משוכלל ממה שהיה לפני כשנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה