דרוש מידע צביון של יישובים

100לפת

משתמש צעיר
אני מחפשת צימר באיזור המרכז.
ראיתי שיש הרבה צימרים בשדות מיכה ובתירוש.
מה הצביון במקום?
האם יש בתי כנסת?

האגריד -בוצי פוליקמן

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
בתירוש יש שני בתי כנסת עם תפילות שלש פעמים ביום.
צביון מחילוני עד דתי, יש רכבים בשבת אבל קצת - בעיקר הצעירים.
שדות מיכה אני לא יודע.

אפרת גנון

משתמש רשום
בתירוש יש שני בתי כנסת עם תפילות שלש פעמים ביום.
צביון מחילוני עד דתי, יש רכבים בשבת אבל קצת - בעיקר הצעירים.
שדות מיכה אני לא יודע.
אנחנו התארחנו בשדות מיכה בשבת וגם היה רכבים ממש פה ושם לא משהו שמורגש יותר מידי אגב מאד ממליצה על המתחם שגם בבעלות דתית לגמרי וגם נמצא ממש מול בית כנסת פעיל זה מתחם גדול למשפחות וילה בשדות מיכה

ששממ

משתמש חדש
דרוש מידע מושב תירוש זה מושב דתי? מישהו היה באחוזת אוריאל? אשמח לדעת אם יש בתי כנסיות לשבת אם זמני תפילה רגילים

האגריד -בוצי פוליקמן

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
תירוש מושב דתי, אם כי יש קצת צעירים שנוסעים בשבת.
יש 2 בתי כנסיות עם שעות תפילה שונות, אבל לא תמצאו שחרית בעשר.
לא מכיר את אחוזת אוריאל

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך הצימר הזה? מתאים למשפחה של 10 נפשות? מה המחיר? איך המקום? מתאים למשפחה חסידית? מתאים לילדים בגיל 14 ומטה?
יש כמה חדרי שינה, לא זוכר איזה סוג מיטות, סלון עם מטבח, בריכה, דשא. סך הכל מאד מרווח. מחיר אין לי מושג. 2 דקות הליכה מבית הכנסת המרכזי, והמון דשא בדרך ויש כמה גינות גדולות בסמוך. את כל השאלות אפשר לשאול בטלפון הנ"ל, זה קרוב משפחה ולא שאלתי אותו פרטי פרטים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה