פתרונות אחסון וסדר - כמה שאלות

לבן

משתמש סופר מקצוען
כאחת שחייבת שלכל דבר בבית תהיה פינה מסודרת משלו... כמה שאלות.
היכן אתן מניחות את הכיפות של הבנים שלא תקמטנה, תמעכנה, או חלילה תעלמנה לצמיתות.
היכן אתן מאחסנות נעליים- קרוקסים, מגפיים ועוד שבשימוש יומיומי שוטף (אין לי מקום לארון נעליים כרגע).
ומה למען השם עושים עם כל הבובות והדובים והכדורים שמסתובבים בכל פינה?
מחפשת פתרונות שיהיו זמינים לי ולא יאלצו אותי לסוע ליאקאה- רחוק לי כרגע.

לא אני

משתמש מקצוען
סלסלאות קש לבנות מחופות בבד, פתרון מושלם לכל מה שהייתי צריכה לאחסן.
ראיתי גם סלסלות פלסטיק "ראטן", נראות מקסים.

לא אני

משתמש מקצוען
שמה אותן בערימה בסלסלה מרווחת. נשמר נהדר.
בענין הכיפות - יש שיטה לכבס אותן, כך שימשיכו להיות קשיחות?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קרוקסים היתה לי תקופה שאחסנתי במן מתלה מאחורי דלת האמבטיה עם כיסים גדולים, היום הכמות גדולה מידי ופינינו מגירה

נערך לאחרונה ב:

לבן

משתמש סופר מקצוען
קרוקסים היתה לי תקופה שאחסנתי במן מתלה מאחורי דלת האמבטיה עם כיסים גדולים, היום המכות גדולה מידי ופינינו מגירה

איפה אפשר לרכוש דבר כזה שלא נקרע? כל מה שראיתי היה נראה מאד מאד ניילוני קמיט ולא עמיד.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מקס סטוק קניתי אבל לפני שנים, משמש אותי אותו מתקן כבר שנים למטרה אחרת כרגע

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אצלי:
כיפות - צלחת עמוקה(מרקית) הפוכה ועליה הכיפות בערמה. כל זה בתוך קופסא מרובעת שקצת גדולה מגודל הכיפות כמובן.
קרוקסים - מתלה שנתלה על המוט של ארון התלייה,בתוכו כיסים, וכל זוג בכיס.

[וסוד קטן שעוזר מאוד לסדר: אין דברים מיותרים!!
קרוקסים קרועים - לפח, כיפות משומשות, דהויות או לא שימושיות - לפח, ציציות ישנות, פתילים קרועים- לגניזה, וכד']

דובונים של הילדים(יש לי כמויות!) - בתוך קופסא עם סגירת סקוצ', מתחת למיטה תינוק.
בובות - השימושיות מאוד, בתוך עריסת בובות(נכנס בערך 5-7 בובות) הפחות שימושיות - בארגז כנ"ל מתחת למיטת תינוק.
כדורים, חבל, גומי וכד' - סל כביסה ישן וקטן, עם מכסה, שנמצא קבוע במרפסת בפינה.
תצליחי!!

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בובות, דובים, בקבוקים לבובה, תיקי משחק וכל שאר האביזרים בתוך מגירה עמוקה.
נעליים וכו' בחדר בנים מונח לי במגירה ובחדר בנות קניתי מדפים מתכווננים לנעליים ומונח ברצפת ארון התלייה. מה שכן: לא מכניסים נעליים שנייה אחרי שננעלו לארון או למגירה אלא רק אחרי שהתאווררו.
כיפות גם אצלי על מרקייה הפוכה, שומר עליהן מעולה!
דואגת שיהיו רק נעליים שלמות ובמידה הנכונה, כולל קרוקס. מה שלא מתאים עובר אחר כבוד ליד שנייה, אחרת נצטרך לקנות ארון חדש (ודירה יותר גדולה) וזה יוצא הרבה יותר יקר.
כדורים במגירה גדולה שיש לי מתחת לספסל בחדר בנים, ובמגירה השנייה הקסדות של האופניים

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
לוקחת טרמפ על האשכול.
יש לי המון חומרי יצירה.
התפזורות(כמו חרוזי גיהוץ וכד') נמצאים בקופסאות סגורות.
וגם למדבקות בכל הגדלים יש כבר מקום.

אבל איפה ואיך אתן מאחסנות חומרי יצירה כמו: חלקי בריסטולים, דפים מנצנצים, גואש קטן וגדול, טפטים, חוטים להשחלה, קורצנים, כדורי קלקל, סרגלים, דבק חם ונרות, חלקים לקישוט מחברות ונרות, סרטי מתנה בכל מיני גדלים וכד'??
אשמח לכל פיתרון.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש לך בובות ממש גדולות?
יש ערסל בובות מרשת שתולים למעלה בפינת חדר משחקים

קבצים מצורפים

• HTB1TwhoLVXXXXc5XVXXq6xXFXXX6.jpg
    HTB1TwhoLVXXXXc5XVXXq6xXFXXX6.jpg
    KB 132.4 · צפיות: 274

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אם יש לך בובות ממש גדולות?
יש ערסל בובות מרשת שתולים למעלה בפינת חדר משחקים
רק קחי בחשבון שדובים שחשופים הרבה לאוויר, גם מתאבקים כל הזמן, ולהכניס עוד מכונת דובים כל שבוע?:eek::eek::eek:
(אגב, אצל אחד מילדיי, כאשר אחסנתי אותם במקום סגור, אסטמת העור שהיתה לו, ירדה בהרבה. לתשומת לב)

3333

משתמש פעיל
אצל אמא שלי היו קופסאות של כתר ענקיות ולא מאד גבוהות,
זה היה מתחת למיטה של אחד ההורים (בדיוק בגובה שנכנס)
והם היו ממש גדולות שם היא שמה את כל הבריסטולים הדפים והניירות של היצירות (בכמויות...)
חוץ מזה ליד בתיקיה רגילה שקונים בכל חנות מכשירי כתיבה, היא מאחסנת את כל השבלונות הסרגלי יצירה, הדפים המיוחדים יותר וכו' שהם יותר קטנים שם היה את הפינת חומרי היצירה (מתחת למיטה...)

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אצל אמא שלי היו קופסאות של כתר ענקיות ולא מאד גבוהות,
זה היה מתחת למיטה של אחד ההורים (בדיוק בגובה שנכנס)
והם היו ממש גדולות שם היא שמה את כל הבריסטולים הדפים והניירות של היצירות (בכמויות...)
חוץ מזה ליד בתיקיה רגילה שקונים בכל חנות מכשירי כתיבה, היא מאחסנת את כל השבלונות הסרגלי יצירה, הדפים המיוחדים יותר וכו' שהם יותר קטנים שם היה את הפינת חומרי היצירה (מתחת למיטה...)
העניין הוא, שאצלי(כלומר הילדים) השימוש בהם, הוא על בסיס כמעט יומיומי, כך שאני צריכה אותם נגישים יותר, וכמובן בגלל זה לא מתאים לי הסחבת כל יום מחדר ההורים ואליו.
עוד רעיון למישו?

3333

משתמש פעיל
העניין הוא, שאצלי(כלומר הילדים) השימוש בהם, הוא על בסיס כמעט יומיומי, כך שאני צריכה אותם נגישים יותר, וכמובן בגלל זה לא מתאים לי הסחבת כל יום מחדר ההורים ואליו.
עוד רעיון למישו?
עכשיו אני נזכרת שכשהיינו קטנים וזה היה בשימוש רץ, כל "העסק" היה מאוכסן בתחתית של ארון התליה בחדר בנות..
מצחיק להיזכר מכיוון שאני בין הקטנים זה עבר כבר שהייתי קטנה...

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עשינו בכניסה לבית נישה עם אפקט של צבע יפה, למעלה הזכר לחורבן ומתחת יש שידה שמאכלסת את כל הדברים שצריך ליומיום: אם זה חוטים ומטענים, מכשירי כתיבה, עטיפות למתנות (במגירה גדולה שלא יתקמטו), חומרי יצירה ובחורף גם צעיפים, כפפות וכובעים. הפינה הזו ממש מצילה מבחינת סדר וארגון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה