פתרון לייבוא מJVC HDD

• פותח הנושא menis
  • פורסם בתאריך

menis

משתמש רשום
אני צריך לערוך סרט שצולם על מצלמה של JVC עם הארדיסק, העתקתי את הקבצים למחשב אבל אף תוכנת עריכה (אביד ופרימייר) לא תומכת בסוג הפורמט הזה.

האם יש פתרון חוץ מאשר לייבא בצורה אנאלוגית??

maor700

משתמש רשום
יש לך מזל כי אני נתקלתי בדיוק לפני יומיים באותה בעיה מאותה מצלמה. שרפתי יום שלם כדי לפתור את זה ולהלן הפתרון:
הפורמט של הקבצים מהמצלמה הוא MOD בקידוד לMPEG2 עלינו להמיר את הקובץ MOD ל MPG שאותו התוכנה מכירה אחרי חיפושים רבים מצאתי תוכנה שעושה את זה הנה הלינק: AVS.Video.Converter.6.3.1.367.rar
תפעל לפי הוראות ההתקנה בקובץ טקסט המצורף לאחר מכן תפעל לפי התמונה הבאה:
attachment.php

קבצים מצורפים

• Untitled-2.jpg
    KB 201.6 · צפיות: 7

menis

משתמש רשום
אלפי תודות!

שרפתי על הדבר הזה ימים שלמים כשרכשנו את המצלמה (כ3 שנים) התייאשתי ומאז לא השתמשתי בה.

המון המון תודה!

maor700

משתמש רשום
על לא דבר!

אני שמח שעזרתי לך.
פעם הבאה תרשום בגוגל לדוג': MOD to AVI וזה יתן לך תוכנות/ מדריכים וכ'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה