פתיחת תיק במשרד החינוך

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
יש לי שאלה
אשתי מורה ממלאת מקום בחינוך העצמאי ורציתי לפתוח לה תיק במשרד החינוך, האם אפשר ואיך עושים את זה ?
עוד דבר, מישהו יכול לומר לי מה ההפרש בשכר בין מורה שעשתה בי איי רגיל לבין מורה שמוציאה תואר ?

צביקה לינצר

משתמש צעיר
עריכה תורנית
יש לי שאלה
אשתי מורה ממלאת מקום בחינוך העצמאי ורציתי לפתוח לה תיק במשרד החינוך, האם אפשר ואיך עושים את זה ?
עוד דבר, מישהו יכול לומר לי מה ההפרש בשכר בין מורה שעשתה בי איי רגיל לבין מורה שמוציאה תואר ?
ניתן לפתוח תיק עובד הוראה באופן מקוון בפורטל עובדי הוראה.

לצורך פתיחת התיק עליך להכנס לפורטל עובדי הוראה, מרחב מינהלי, כניסה להוראה, פתיחת תיק עובד הוראה ולפעול על פי ההנחיות.

בפורטל תדרשי למלא שאלון עם פרטייך האישיים ולצרף את המסמכים הבאים חתומים בחותמת נאמן למקור על ידי פתחיה:

1. תעודות המעידות על ההשכלה שלך ועל גמולים שצברת עד היום וכן גיליונות ציונים

2. אישורי העסקה מכל מקומות העבודה שלך

3. דוח מעסיקים מביטוח לאומי - ניתן להפקה באתר הביטוח הלאומי באזור האישי

4. אישור וותק מעודכן מכל מקומות העבודה בהם את עובדת עם רישום ברור של סמל המוסד הרלוונטי.

5. צילום תעודת זהות

6. בהמשך גם הצהרה (במהלך פתיחת התיק)

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה אתה מתכוון b.a. רגיל ותואר? זה אותו דבר. אולי אתה מתכוון מה ההבדל בין b.a. אקווילנטי ורגיל?
לגבי השכר ניתן לבדוק כאן אבל זה למורות בתקן לא למ"מ של חינוך עצמאי

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
אין הבדל בשכר בין BA אקדמי לאקווילנט
בנוסף אם יש תעודה של תואר ראשון (גם אקווילנט) יש גם כפל תואר (בעולם הישן טרום רפורמה)
תעודה הכוונה לימודים לדרגה 1 אצל הבנות
תעודה מהרבנות לבנים
ולא דרגת שכר מקבילה לתואר בלי תעודה (מה שהיה בעבר על סמך שנות ישיבה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה