פתיחת קבצי גיבוי של מכשיר סלולרי K35

רמתי

משתמש רשום
בין המכשירים הסלולריים שאפשר לגבות את אנשי הקשר לכרטיס זכרון. ישנם שקובץ הגיבוי נוצר כאקסל CSV, ואז נוח מאוד להעביר מספרים ממכשיר למכשיר ע"י שחזור למכשיר הנמען. אבל במכשיר המדובר נוצר 'קובץ O' ו'קובץ BK', שהוא קובץ לא מוכר למחשב שלי, וכך רק בסוג הפלאפון שבא ביצעתי את הגיבוי, אני יכול לשחזר, אבל לא במכשיר שמשחזר מקובץ אקסל CSV.
מי יודע איך אפשר לפתוח את הקבצים המוזרים הנ"ל

בני2

משתמש מקצוען
תנסו לפתוח (פתח באמצעות) עם פנקס רשימות או עם אקסל.

רמתי

משתמש רשום
אני אחרי נסיון זה, וגם אחרי כמה נסיונות של אפליקציות חילוץ שמייקרוסופט הפנו אותי אליהם

בני2

משתמש מקצוען
תנסו אולי עם Adobe FrameMaker, או שתעלו לכאן קובץ כזה לבדיקה.

רמתי

משתמש רשום
אני מעלה את הקבצים לא רק לבדיקה, אלא לפתיחה

קבצים מצורפים

• bgsr (2).zip
    224 ביטים · צפיות: 25

רמתי

משתמש רשום
אני מצרף את כל הכרטיס הזכרון

קבצים מצורפים

• Archive.rar
    KB 8 · צפיות: 30

רמתי

משתמש רשום
הקובץ של הטלפונים נמצא בתוך תיקיית "פון-בוק".
תקין ונפתח באקסל.
על הקובץ הזה כתבתי בתחילה שאני יודע להסתדר, זה ממכשיר אחר שיש שם בערך 140 אנשי קשר. אני צריך עזרה בקבצים שהגיעו ממכשיר אחר (פירסט פון כמדומה לי) שהם לדעתי בתיקיה @bgsr_1 כי תיקיה זו נוצרה ע"י הגיבוי, והגיבוי הוא של כ500 אנשי קשר.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
על הקובץ הזה כתבתי בתחילה שאני יודע להסתדר, זה ממכשיר אחר שיש שם בערך 140 אנשי קשר. אני צריך עזרה בקבצים שהגיעו ממכשיר אחר (פירסט פון כמדומה לי) שהם לדעתי בתיקיה @bgsr_1 כי תיקיה זו נוצרה ע"י הגיבוי, והגיבוי הוא של כ500 אנשי קשר.

בתיקייה @bgsr_1 יש 2 קבצים שמלאים עם אפסים,
בקיצור זה לא מכיל כלום....
קובץ הגיבוי הוא ~vcard.vcf (הוא גם הקובץ היחיד בכרטיס שנוצר אתמול)..
תריץ גוגל על פתיחת קבצי VCF
ומחק את הקובץ של כל הכרטיס זיכרון, זה מכיל פרטים אישיים כאמור..

רמתי

משתמש רשום
אני לא כ"כ מפחד מהפרטים האישיים, אין שם של גנץ או כיו"ב. אבל איך אפשר אכן למחוק מהאתר כאן את הקובץ המצורף

רמתי

משתמש רשום
בתיקייה @bgsr_1 יש 2 קבצים שמלאים עם אפסים,
בקיצור זה לא מכיל כלום....
קובץ הגיבוי הוא ~vcard.vcf (הוא גם הקובץ היחיד בכרטיס שנוצר אתמול)..
תריץ גוגל על פתיחת קבצי VCF
ומחק את הקובץ של כל הכרטיס זיכרון, זה מכיל פרטים אישיים כאמור..
הצלחתי לפי ההוראות שלך, אבל עדיין היתה בעיה שכל אנשי הקשר בעברית הופיעו בכתב סתרים, הייתי צריך להמיר אותם, ומצאתי שזה בפער של שמונים מספרים בקוד של אקסל. סוף סוף הכל טוב

• תודה
Reactions: aeb

הדס.

משתמש חדש
אודה לעזרה דחופה,
יש לי מכשיר שיאומי עם למעלה מאלף אנשי קשר,
רכשתי מכשיר K35 ואמרו לי שאין שום דרך להעביר את אנשי הקשר בצורה מרוכזת מהשיאומי לK35
מה גם, שבשיאומי אין אפשרות של 'העבר' אנשי קשר (ואז מעבירים בכל פעם 200 בבת אחת, כמה שנכנס בתחולת הסים) אלא יש רק אפשרות של 'העתק', מה שגורם לי להצטרך להעתיק מספר מספר
יש למישהו איך לעזור?
תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה