פתחנו! אשכול לסרטוני מתכונים מכל הסוגים.

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
עדכון מצב: כרגע הצלחתי לפתוח תיקייה נוספת, אבל היא האחרונה.
כרגע משותפים בערך 70 אנשים, יש מקום לעוד 30 בלבד ואז לא אוכל לשתף יותר, וכנראה אעלה תיקייה מכווצת לכאן שתיעלם אחרי זמן קצר.
אז איך תקבלו גישה לתיקייה בדרייב בלי שתיחסם?

ניתן לשלוח מייל לכתובת הזאת: matkonimvideoאין לכתוב כתובת מייל, ולציין בנושא שרוצים להצטרף לתיקייה השיתופית.

כאן לא יעלה אף קישור ישיר לתיקייה

אני מבקשת, לאור ניסיון מר: לא לשתף\ להעתיק קישור, גם לא למייל של חברה וכו'.

הדרך היחידה לקבל גישה היא דרך כתובת המייל הזאת.

אחרי שיצטברו בקשות רבות, אצרף את כולם בבת אחת.

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למה הסרטונים חסומים לי? (נטפרי, מסלול הכי פתוח)
הסרטונים מפנים אותי לחלונית מוקפצת שנטפרי מחפשים פתרונות לסנן אתר זה....
איך רואים את הכל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה