דרוש מידע פתאום המחשב הפסיק לקלוט את הרשתות האלחוטיות שבבית

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
אני מתחבר לראוטר הביתי עם המחשב הנייד הרבה זמן, יש לי גם חיבור וגם מגבר וזה נותן 2 שמות של רשתות אחד המקור ואחד המגבר, ותמיד עבר לי בשתיהם גם בלי לחבר פיזית את החוט למחשב.
פתאום מאתמול המחשב לא מזהה את הרשתות לא את המקור ולא את המגבר, בכלל לא רושם אותם ברשימת הרשתות האלחוטיות שבאיזור שלי, למרות שהוא קולט רשתות אחרות לא שלי.
חשוב לציין!!! מחשב נוסף בבית קולט כרגיל את 2 הרשתות הללו גם היום ואתמול כרגיל.
לפעמים לרגע כן מופיע עם סימון של אות חלשה אחד הרשתות שבבית שלי אבל לא נותן להתחבר כאילו זה איזה רשת רחוקה מאד.
עוד דבר שחשוב לציין! שאם אני מחבר את המחשב פיזית לחוט בחיבור המקור לחוט שיוצא מהרואטר זה כן עובד כרגיל.

קבצים מצורפים

• מראה רשתות אבל לא קולט את הרשת שבבית.jpg
    מראה רשתות אבל לא קולט את הרשת שבבית.jpg
    KB 50.4 · צפיות: 7

דב פליי

משתמש פעיל
אני מתחבר לראוטר הביתי עם המחשב הנייד הרבה זמן, יש לי גם חיבור וגם מגבר וזה נותן 2 שמות של רשתות אחד המקור ואחד המגבר, ותמיד עבר לי בשתיהם גם בלי לחבר פיזית את החוט למחשב.
פתאום מאתמול המחשב לא מזהה את הרשתות לא את המקור ולא את המגבר, בכלל לא רושם אותם ברשימת הרשתות האלחוטיות שבאיזור שלי, למרות שהוא קולט רשתות אחרות לא שלי.
חשוב לציין!!! מחשב נוסף בבית קולט כרגיל את 2 הרשתות הללו גם היום ואתמול כרגיל.
לפעמים לרגע כן מופיע עם סימון של אות חלשה אחד הרשתות שבבית שלי אבל לא נותן להתחבר כאילו זה איזה רשת רחוקה מאד.
עוד דבר שחשוב לציין! שאם אני מחבר את המחשב פיזית לחוט בחיבור המקור לחוט שיוצא מהרואטר זה כן עובד כרגיל.

תנסה להסיר את הדרייבר של הכרטיס רשת האלחוטי דרך מנהל ההתקנים ואז תעשה הפעלה מחדש והדרייבר יותקן מחדש יתכן שזה יפתור את הבעיה

עריכה: נראה לי זה יאפס את כל הגדרות השמורות של החיבורים שלכם לאינטרנט, שימו לב!

נערך לאחרונה ב:

A052

משתמש סופר מקצוען
יכול להיות שהראוטר החליש את האות? שני המחשבים באותו מקום?

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
תנסה להסיר את הדרייבר של הכרטיס רשת האלחוטי דרך מנהל ההתקנים ואז תעשה הפעלה מחדש והדרייבר יותקן מחדש יתכן שזה יפתור את הבעיה

עריכה: נראה לי זה יאפס את כל הגדרות השמורות של החיבורים שלכם לאינטרנט, שימו לב!
את זה ניסתי לפני ששאלתי כאן
וכמו"כ שני המחשבים באותו מקום
אבל הפיתרון היה מדאי פשוט, הבעיה הייתה בתקשורת בין הראוטר למחשב הזה, כיבתי והדלקתי את הראוטר וזה הסתדר. תודה רבה

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
זה קורה לי הרבה ומה שאני עושה - מפעילה מחדש את המחשב, כנרה עושה את אותה פעולה של כיבוי ראוטר וזה מסתדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה