עזרה פרצו לי למחשב,תכנסו לעזור!

Kenyonit

משתמש מקצוען
מה שמה לתפילה נורה אדומה בת...?
אולטרה סגולה/פלורוסנט - מה שתרצו..

@נורה אדומה, טוב שעדכנת,
הזולת כאן נלחצו מאוד!
כמעט ושלחו יחידות סיור מובחרות כדי לברר מה קרה למחשב ;)

בכ"א,
העיקר שראית שזה כלום וב"ה שה"האקר" עשה קצת שמח.

D

Deleted 66182

אורח
נראה לי שראיתי פעם פרסום של הודעה כזאת באחד האתרים והיה כתוב שזה עוקץ ולא באמת פרצן למחשב
בכל אופן יש יחידה במשטרה או משהו כזה שמבינים בזה אולי כדאי להתייעץ איתם במוקד 100
במוקד 100 אומרים לבוא להגיש תלונה בתחנה הקרובה מחכים שם בין שעה לשלוש ורב ככל התלונות לא יוצא דבר. מידיעה.

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
נראה לי שראיתי פעם פרסום של הודעה כזאת באחד האתרים והיה כתוב שזה עוקץ ולא באמת פרצן למחשב
בכל אופן יש יחידה במשטרה או משהו כזה שמבינים בזה אולי כדאי להתייעץ איתם במוקד 100
אם כבר מוקד 105 של המשטרה, בגדול מיועד להגנת קטינים ברשת, אבל יתכן שלא רק.

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
אז זהו-
לאחר לילה לבן ויום עמוסססס,הבטחתי לעדכן- וקיימתי
פתחתי מקודם את המחשב ברעדה וקיבלתי את ההודעה הבאה:
המשחק נגמר....,לפחות מבחינתם.
בד"כ למילים אלו יש קונוטציה שלילית :mad: (לפחות אצל סוג האנשים הללו...)

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
או שסתם עובדים עלי????
וזו ההודעה שנשלחה:

שלום,

האם שמת לב ששלחתי לך הודעה מחשבונך?

כן, זה פשוט אומר שיש לי גישה מלאה למחשב שלך, אני יכול לראות אותך, להפעיל את המצלמה והמיקרופון שלך ללא שתוכל להבחין בכך וגם לגשת לרשימת אנשי הקשר שלך ולכל ההתכתבויות שלך וכן לכל הקבצים המסמכים והתמונות ששמורים במחשבך. כמו כן יש ברשותי את פרטי כרטיסי האשראי שהוזנו במחשב זה, וסיסמאות הגישה לכל האתרים אליהם ניגשתם אי פעם. כמו כן, אני יכול למחוק את כל התוכן של המחשב בלחיצת מקש.

יתכן שאתה שואל את עצמך, מדוע האנטי-ווירוס שלך לא זיהה את התוכנה הזדונית שהשתלתי במחשב?
תשובה: התוכנה הזדונית שלי משתמשת במנהל התקן, אני מעדכן את חתימותיו כל 4 שעות כך שהאנטי ווירוס שלך לא יזהה את הוירוס.

הכנתי קובץ שמכיל את כל התוכן האישי של המחשב שלך (התכתבויות תמונות וסרטונים אישיים ועוד) וכן את כל תוכן המייל שלך, אני מתכנן לשלוח אותו לרשימת אנשי הקשר שלך ולכל מי שהתכתבת איתו אי פעם במייל.

אם אתה רוצה למנוע זאת, העבר סכום של 500$ לכתובת הביטקוין שלי (אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, חפש בגוגל: "קנה ביטקוין").
ארנק הביטקוין שלי:
12Ss927B28nrmC617J4kxCC3Yc3453dssM9Hd
לאחר קבלת התשלום, אמחק את כל התכנים ששמרתי ממחשבך וכן את התוכנה הזדונית שמותקנת כרגע ואתה תוכל לשכוח מהמקרה הזה.

אני נותן לך 50 שעות (יותר מיומיים) לשלם.
ברגע שתפתח את המייל הזה התוכנה שלי מזהה את זה ושעון הספירה לאחור יתחיל לעבוד.

הגשת תלונה במקום כלשהו אינה הגיונית, מכיוון שלא ניתן לעקוב אחר אימייל זה כמו שלא ניתן לעקוב אחרי כתובת הביטקוין שלי.
אני לא עושה טעויות.

אם אגלה ששיתפת את ההודעה הזו עם מישהו אחר או כל נסיון אחר להתחכם, תיענש מיידית בשליחת הקובץ ובהשמדת המחשב שלך על ידי הפעלת המעבד ב100 אחוז.

זה מה שכתוב לי בהודעה, אחריה קיבלתי עוד אזהרה שאם תוך 24 שעות לא אשלם יתממשו האיומים
עכשיו אני מקבלת התראה אחרונה- ב11 בלילה יגמר הזמן, מה לעשות?
יש לי חשבונות ,סיסמאות ,מספרי אשראי ואני לא מבינה בכלל במחשבים.
אחותי קיבלה כזה אבל יותר גרוע
(שיפרסמו תכנים לא נקיים וכו)
ואימו שתעביר להם כסף
אבל יש לי שני אאחים בשוק ואמרו לה לא להתיחס

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לשלם לא כדאי
כי אם הוא כזה הוא לא ימחק את החומר מידי מהר...
לדעתי כדאי לגבות הכל
ומקסימום הוא יפיץ....
תמחקי את האנשקי קשר
שלא יהיה לו למי לשלוח...
תכתבי את הכל על גף....
דבר ראשון להרגע
דבר שני לא להתיחס
דבר שלישי אם היה לו גישה לאשראי הוא היה לוקח לבד את הכסף...
תחשבו בהגיון
כתובת אמאיל זה לא סוף העולם
פשוט לדעת להיזהר וניגמר הסיפור

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
למזלנו הם לא עובדים מספיק קשה להחליף את הטקסט מפעם לפעם, כך שהתרמית שלהם יותר שקופה. כי כולם מכירים את הניסוח הזה מפעמים קודמות.

עד מתי

משתמש מקצוען
בעבר קיבלתי כמה וכמה מיילים בסגנון זה, אלא שבתוך המיילים היה כתוב שיש לו תיעוד שלי גולש באתרים מפוקפקים וכו', והוא יפרסם זאת אם לא אשלם, ממילא יכולתי להיות בטוח במאה אחוז שהכל בלוף...
גם לי היה מייל כזה, שנוסח בצורה גסה מאד מאד, עם איום שיפרסמו תמונות מביכות שלי שיש להם אם לא אשלם
ממילא הבנתי שהכל חרטוט.......
מחקתי את המייל וב"ה שקט...

yonig20

משתמש פעיל
לא היה לי כח לקרוא את כל האשכול, אז אני מתנצל מראש אם מישהו כבר כתב את זה.....
אחד הסימנים שמוכיחים שזה לא אמיתי, שאין לו שום דרך לדעת אם שילמתם או לא.
כיוון שהוא לא השאיר כתובת לעדכון, ואין אפשרות לדעת בארנק ביטקויון למי שייך הארנק שהעביר את הכסף.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מעניין לעניין באותו עניין אעתיק לכאן ספאם שהגיע אלי:

היי. שמי עו"ד ג'ורדן בלור. יש לי מידע מועיל הנוגע לקרן של 13,580,000.00 $ השייכים ללקוח המנוח שלי לפני מותו בתאונה. אני רוצה שתעבוד איתי כדי שהקרן תשוחרר לך באופן חוקי לטובתנו ההדדית מכיוון שיש לך את אותו שם משפחה עם הלקוח המנוח שלי.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מעניין לעניין באותו עניין אעתיק לכאן ספאם שהגיע אלי:

היי. שמי עו"ד ג'ורדן בלור. יש לי מידע מועיל הנוגע לקרן של 13,580,000.00 $ השייכים ללקוח המנוח שלי לפני מותו בתאונה. אני רוצה שתעבוד איתי כדי שהקרן תשוחרר לך באופן חוקי לטובתנו ההדדית מכיוון שיש לך את אותו שם משפחה עם הלקוח המנוח שלי.
אז כותבים לו הודעה "שמי יוסי ברטי, במה העניין" ואז הוא משיב ששמו של המנוח הוא ג'ורג ברטי.............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה