פרס כספי גבוה למציע שהצעתו תתקבל

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י יאיר;284728:
לדעתי אם מנהל פורום יודע שבעל הניק צוחק וצוחק על אלו שהתפתו למה מלחתחילה לא מורידים את ההודעה הזו
חלילה. אף אחד לא אומר שבעל הניק צוחק או לא צוחק.
עצם הגישה הנצלנית, זה מה שמעצבן.
וזה טוב שהגרפיקאי התורן ידע שכשהוא יתקדם, הוא יבין את זה - שנצלו אותו.
וזכותו של הניק לפתוח כזה אשכול, וזכותו של הגרפיקאי/ת לנסות להרוויח את האלף ש"ח הזה.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י תם;284741:
יעל או יאיר, תחליטי????

למה זה משנה?
כדי לדעת למי לשלוח את הכסף?:D:D:D

ונתנו10
פעמים זה סתם תחביב נחמד שלא השקעת בו זמן או כסף וכו'
ואתה משרבט משהו, כן כן, לא לא.

תותים

משתמש רשום
נכתב ע"י יאיר;285019:
פעמים זה סתם תחביב נחמד שלא השקעת בו זמן או כסף וכו'
ואתה משרבט משהו, כן כן, לא לא.

אווו, עכשיו אמרת דברי טעם.

בנאדם שפוי שצריך סלוגן פונה למשרד מקצועי, שם מיטב המוחות יושבים עם בריף מפורט ורק אח"כ מחליטים על סלוגן שיקפיץ את העסק, צמוד לבריף ואף פעם לא יימס ליחו.

בדרך הזו, הסיכוי למצוא סלוגן נכון ולא רק משחקי מילים וכפילויות שואף לאפס.

זו גם הסיבה שאף פעם לא תראו תוצאות - כי ככה זה לא עובד.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תבטל את התודה.
אני ממש מופתעת ממה שאתה כותב.
אתה באמת חושב ש"מיטב המוחות חושבים"?
כדי להושיב את מיטב המוחות אתה צריך להיות עסק ע-נ-ק ששוה לעשות לו משהו טוב.
אם לא מושיבים קופירייטר מתחיל ומחפפים לך משהו ואיכשהו מצליחים גם לדחוף לך את זה טוב ואתה מאמין שזה ימנף לך את העסק....

תותים

משתמש רשום
אני מתכוון לעסקים גדולים. או לפחות שרוצים להיות גדולים.
לא כמו היום שמשום מה כל עיסקון מתחיל מצמיד לעצמו סלוגן וזה מגוחך.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לשחר מנחם חשין שלום

אני התלבטתי הרבה האם להגיב או לא, אבל מאוד הייתי רוצה להסביר לך משהו קטן בפרסום.
ראיתי שאתה מעוניין בסלוגן טוב, ומוכן לשלם עליו 1000 ש"ח שזה מכובד מאוד, אם היית פונה לקופירייטר, ומנתח איתו את העסק לפרטי פרטים, ומגיע לניתוח מדוייק של העסק ומוציא משהו חזק וטוב.
אבל החלטת לבוא לפורום, בגלל שאתה מאמין שאנשים שמתעסקים בזה ויש להם את זה בשרוול, והופ הם יביאו לך את הסלוגן הנכסף, והמביא את הסלוגן תבוא עליו ברכה + 1000 ש"ח.
ופה אני בא להגיד לך, "זה לא עובד" פרסום הוא לא משהו נחמד שכותבים למטה בסלוגן או איזה לוגו מעניין שאנשים יבואו יראו ויתלהבו, ובגלל זה אולי הם יבואו אליך.
זה עולם שלם, של ניתוח והבנה בצרכי השוק, המתחרים, הלקוחות, הרצון של בעל העסק עצמו, והכל ביחד נכנס לתוך סלוגן ולוגו ומסע פרסום.
יכול להיות שתפול על פרסומאי שרק ידחוף לך לוגו, ויברח עם הכסף.
אבל בגלל שאנחנו חיים בקהילת פרוג די אפשר לברר ולראות מי הבן אדם האם הוא למד את המקצוע ברצינות או שהוא טוען שזה בא לו מלידה...
ולכן קח את ה1000 ש"ח האלו ותשלם אותם לבן אדם אחד ותעבוד איתו ברצינות מהתחלה ועד הסוף ובעזרת השם תצליח.
חבל שתלך אחרי הרגש ונטיית הלב ובסוף תגלה שהמחשבות פתאום התחלפו ובכלל צריך סלוגן חדש,
תפעיל את השכל ותבין שעדיף לעבוד קשה ואז להביא תוצאות.

בהערכה רבה ישראל דהן

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז אני מבינה שהסל. ..סלו.. לא יכולה לקרוא להם סלוגנים, היו כה ירודים בכוונה תחילה, כדי להתגרות בו?

כבר כמעט ארגנתי 40 יום פרק שירה על המוחות המחודדים פה שהתחדדו יתר על המידה עד שאבדו אי אילו חלקיקי תבונה.

כל אלו שנרשמו כבר ל40 יום, הענין בטל אלא אם כן יתברר שטעיתי ואלו אכן.... הוצעו.... ברצינות!

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני מצטרף בחום לדברי studio dv.d אם כי בנימה קצת יותר רגועה ופחות חדה.

באמת קשה מאוד, וזה גם מאוד מאוד לא מקצועי, ליצור סלוגן מוצלח לעסק ולמוצר כשאתה לא יודע מה בעצם אתה רוצה לשדר עם הסלוגן הזה. שאתה מתאים לכולם? שאתה גורם לחוויה? שאתה נותן שירות מקיף? ויש עוד עשרות נקודות שאפשר להדגיש בסלוגן כזה.

לא הייתי אומר שחייבים לערוך ישיבה עם משרד פרסום ולערוך בריפים ודיונים, אבל חייבים להיות ממוקדים וברורים מאוד בנושא ורק אח"כ אפשר להתחיל ולהבריק סלוגנים.

כספית

משתמש רשום
תכל'ס אחרי האשכול הזה עדיין צריך סלוגן או שהשגתם את מבוקשכם?

ayala

משתמש מקצוען
לא יאומן,
יש ארגון הפועל נגד התופעה של עבודת עיצוב חינם.
עדיף שאצטט מאשר שאביא לינק:
"בהמשך לסערה שמתחוללת סביב "התחרות" לעיצוב הלוגו של פורום חדש של קפה זה מרקר, רציתי להסב את תשומת ליבם של כל המעצבים בקפה לקמפיין העולמי שיוצא כנגד התופעה של עבודת עיצוב חינם. מסתבר שהתופעה איננה בלעדית לישראל.
באתר הרשמי של הקמפיין NO-SPEC תימצאו עשרות מאמרים, קישורים, דוגמאות והסברים למה אסור למעצבים להשתתף בתחרויות או מכרזים המבקשים לעבוד תמורת האפשרות להיבחר. ניתן אפילו למצוא תבנית למכתב תגובה המסביר ליוזם תחרות או מכרז לעיצוב לוגו מדוע אתם לא מעוניינים להשתתף. "

בסה"כ זה לא חוק, אבל ארגון שפועל כנגד התופעה. ודאי יש מצדדים לכאן ולכאן.

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מרדכי;285291:
אני מצטרף בחום לדברי studio dv.d אם כי בנימה קצת יותר רגועה ופחות חדה.

באמת קשה מאוד, וזה גם מאוד מאוד לא מקצועי, ליצור סלוגן מוצלח לעסק ולמוצר כשאתה לא יודע מה בעצם אתה רוצה לשדר עם הסלוגן הזה. שאתה מתאים לכולם? שאתה גורם לחוויה? שאתה נותן שירות מקיף? ויש עוד עשרות נקודות שאפשר להדגיש בסלוגן כזה.

לא הייתי אומר שחייבים לערוך ישיבה עם משרד פרסום ולערוך בריפים ודיונים, אבל חייבים להיות ממוקדים וברורים מאוד בנושא ורק אח"כ אפשר להתחיל ולהבריק סלוגנים.

אני לא מצטרפת, ובטח לא בחום לדברי studio dv. d, אף אחד לא ביקש ממך למתג או לפרסם את החברה שלו, עיין בהודעה הראשונה שפתחה את האשכול. כולה בקש ממך סלוגן שישדר את מהות החברה. לשם כך נתן מר חשין את כתובת האתר שלהם ובו יכלת לקרוא אודות החברה והתחיבויותיה ללקוחות. אם קראת והצלחת 'להריח' את אופי החברה ולהבין אותה , אתה יכול לחשוב על סלוגן מתאים.נכון, יש כאלו שיצטרכו להסתגר בחדר אטום, להזמין בייבי סיטר, לנתק פלאפונים ולצאת מהאטמוספירה כדי להגיע לריכוז מקסימלי וליצור סלוגן. איתם אתה צריך לקבוע מראש ולקחת בחשבון לפחות שבועיים עד שיהיה משהו..וכמה תשלם להם? בעיה שלך, תתמודד.
אבל יש גם את אלו שהמח שלהם יכול לייצר בשניות רשימה ארוכה של סלוגנים מצוינים ואין להם בעיה להציע גם תמורת 1000 ש"ח בתחרות 'לא מתורבתת' (כמו שפרגנתם פה חברים, ותודה לכולכם..:cool:) אולי לוגו דורש כבר יותר עבודה כי חוץ מהרעיון אתה צריך גם לבצע (ואולי גם שם יש ביצועיסטים מהירים מאד שלא יקח להם יותר מרבע שעה ליצור אותו..) אז מה אכפת לך אם פנו אליך מעל גבי האתר, או קבעו איתך פגישה דרך המזכירה שלך?

למה אתה גרפיקאי, בשביל שכולם יגידו שאתה מעצב גרפי או שאתה רוצה לעשות מזה כסף???
ושלא תבין לא נכון, אם היה מבקש סלוגן תמורת פרסום או כניסה לאתר אז שיחפש ת'חברים שלו בדפי זהב, אבל הוא משלם.ויפה. (שוב, לא לענין עיצוב לוגו, שם צריך להתייעץ עם 'ונתנו' כמה צריך לתמחר...:))
לדעתי החברה רוצה לעשות לעצמה בלנקים ומעטפות מזוהים ולא להשקיע בפרסום. ולכן הם פונים לעיצוב גרפי ולא לפרסום ויחצ"נות. רצונו של אדם כבודו.

מובן???

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אז זהו שאני דברתי מהצד שהוא חבר שלי
ויותר טוב אם הוא יקח קופירייטר ויעבוד מולו
לבין אם הוא יבקש בצורה די פיראטית ויקווה לקבל לוגו מוצלח

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
pessi&chani

אינני יודע עד כמה אתם התעסקתם עם סלוגנים ועם מיתוגים, אבל מתגובתכם נראה שלא מאוד הרבה.

לא מספיק לקרוא את האתר שלו - שמלא עם הרבה מאוד מידע ומספר על הרבה מאוד יתרונות של העסק שלו - כדי לדעת איך הוא רוצה לשווק שלו ואיך הוא מחפש להתמתג ולהתבדל מעמיתיו.

כדי ליצור סלוגן שיבטא במדויק את מה שהלקוח רוצה לומר, הקופירייטר חייב להתכוונן ולהתמקד הרבה יותר במדויק מאשר המידע הכללי שהובא כאן ובאתר שלו.

זה א-ב במיתוג. ומי שלא מבין את זה, מבין אולי בנושאים אחרים, ממש לא בשיווק, פרסום ומיתוג.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האתר כיום מציג במקרה הטוב את השירותים השונים שהחברה מציעה + מידע אודותיה.

נושאים כמו מיתוג ובידול דורשים עבודת מחקר, שלוקחת בחשבון גם את המתחרים ונעשית בשיתוף פעולה עם מזמין העבודה ולא באוויר. ברור שהגישה כאן היא חובבנית מצד מזמין העבודה.

תותים

משתמש רשום
ויותר מכך, ייתכן והלקוח מעוניין לשנות אסטרטגיה ואם אצמד למידע שבאתר כיום - לא הועלתי כלום.

Looooona

משתמש צעיר
דבר אחד אני לא מבינה, למה אין תגובה מצד הלקוח?
אפילו תגובה כמו 'תודה לכולם על המאמץ אבל אנחנו חושבים בכוון כך וכך..'

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=34043

אגב גם אני חושבת שבשביל לקבל תוצאה מקצועית יותר לא זו הדרך...

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אולי זו הדרך מבחינתו לפרסם את עצמו בין אנשי פרוג?

Looooona

משתמש צעיר
עם פרסום כזה... לא הייתי בונה על לקוחות...

שחר מנחם חשין

משתמש חדש
תודה רבה לכל מי שניסה והשתתף באשכול זה.
האשכול סגור.
כל מי ששלח לוגו, כולל באישי, יקבל פרסום בסך 750 ש"ח באתרי קבוצת צופר.
שישלח את הפרטים שלו ואת דף הנחיתה שהוא רוצה שהפרסום יגיע אליו לאימייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
--
כל מי שניסה את מזלו ושלח סלוגן, יקבל את הכרטיס כאשר יגיע למשרד בבני ברק (חובה תיאום מראש בטלפון 050-2210355).
--
אנו כרגע בבדיקת כל ההצעות הרבות שקיבלנו, במידה ונעשה שימוש כל שהוא באחת מן ההצעות, בעל ההצעה יקבל 1000 ש"ח עבור לוגו ו/או 1000 ש"ח עבור הסלוגן.
--
כמו כן, הזוכה המאושר כנראה יזכה בעבודה בסך 18,000 ש"ח עבור ייצור 25 פלקטים שונים לסוכות.

בכבוד רב,
יהודה שטרן
מנכ"ל קבוצת צופר

יד טובה

משתמש רשום
נכתב ע"י שחר מנחם חשין;287417:
כמו כן, הזוכה המאושר כנראה יזכה בעבודה בסך 18,000 ש"ח עבור ייצור 25 פלקטים שונים לסוכות.

מה ענין שמיטה אצל הר סיני???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה