מידע שימושי פרסמו!!!! 225 ש"ח החזר למי שיש לו פרופיל סטודנט שנתי 2023

ניק 20238

משתמש פעיל
התורה חסה על ממונם של ישראל

מי שעשה פרופיל סטודנט מורחב שנתי לפני ה9.10 יכול לבטל את הפרופיל ולקבל החזר על סך 1350 ש"ח ולעשות פרופיל חדש במחיר 1125 ש"ח

איך זה עובד?

בעקבות צמצום הפעילות בשבועות שלאחר פרוץ מלחמת חרבות ברזל, החליט משרד התחבורה על פיצוי נוסעים שרכשו חוזה סטודנט שנתי או סמסטריאלי לפני ה-9 באוקטובר.

יתכן שאתם זכאים לביטול חוזה חופשי שנתי וקבלת החזר כספי מלא בכרטיס הרב-קו גם אם כבר השתמשתם בחוזה. ההטבה בתוקף עד ליום 22/12/2023 בלבד.

חשוב! ב-14 בדצמבר הכריז משרד התחבורה על מכירת חוזים שנתיים וסמסטריאלים מקוצרים במחיר מופחת. כך למשל, באפשרותכם לבצע את הפעולות הבאות:

1. בטלו את החוזה ""חופשי ארצי" ללא רכבת, עד 225 ק"מ" שטענתם וקבלו באופן מיידי החזר מלא על סך 1,350₪
  2. מיד לאחר מכן, טענו את החוזה המקוצר המקביל במחיר של 1,125₪, ללא צורך בהעלאת מסמכי זכאות וללא המתנה לאישור
סה"כ תחסכו 225₪!

לביטול החוזה וקבלת ההחזר סרקו את הרב-קו באתר או באפליקציית רב-קו אונליין ועקבו אחר ההוראות.

איך בודקים אם יש לכם אופציה כזאת?
לחצו כאן
(אצלי היה כתוב בבדיקה הזאת שאני לא זכאי אך כשהכנסתי את הרב קו שלי בפועל לרו קו אונליין מיד קפץ לי שאני זכאי)

אםהועיל לכם סמנו תודה

נערך לאחרונה ב:
היי , אני רכשתי מנויי שנתי של סטודנטית , ועידכנתי את הפרופיל של סטודנט מורחב שנתי ב 10 לאוקטובר
אני גם זכאית לפיצויי ?

יהודיתו

משתמש מקצוען
1703076535024.png

ניק 20238

משתמש פעיל
שימו לב הזדרזו והפיצו!!!
ההטבה בתוקף עד ליום 22/12/2023 בלבד
מחר!!!

דיגיקלי

משתמש מקצוען
זה לא פייר , וזה לא הוגן , אני מפסידה בדיוק אותו דבר כמו חברה שהטעינה יומיים לפניי , אז למה היא מקבלת פיצויי ואני לא ?
לא עניין של פייר
ב 9/10 העולם התהפך
בעצם מיועד למי שעשה ואחרי שהכל התהפך, הוא רוצה לבטל
מי שעשה אחרי זה, עשה את זה בידיעה מה קורה
זה ההבדל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה