התייעצות פרי - סייל בעפולה

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
דווקא למי שלא מחובר למרכז ואפילו מעדיף את הפריפריה (תתפלא יש לא מעט כאלה) זה יכול להיות ממש משתלם
גם לשלם פחות וגם לגור במתחם יוקרה שבמרכז הם רק יכלו לחלום עליו...

אגב זה משווק רק לציבור החרדי...
"אגב זה משווק לציבור חרדי" אמור להיות בסימן שאלה, ולא שלוש נקודות, (וכבר אין לי אפשרות לערוך :()
אני שואל האם רק מנסים לדחוף משקיעים חרדים לשם אבל בפועל זה יהיה שכונת יוקרה חילונית

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
נראה לי שממוצע המחירים בפרויקטים החדשים בעפולה עילית ( רחוב יצחק שמיר)
באזור 1,400,000 פלוס מינוס. אני צודקת?

נערך לאחרונה ב:

ניק 109814

משתמש פעיל
ורק אסכם, שהמחיר הגבוה נגזר מהנפילה של קונה הקרקע בזמן המכרז, ולכן עליו לייקר את מחיר הדירות, מה גם שאם הציבור בכללותו לא ישתף פעולה עם דבר כזה, הרי שמשקיעים כאלה ירדו לנו מהזב ונוכל לקנות דירות זולות יותר במחירים נוחים יותר ברמת גימור גבוהה יותר.
ברשות המסים לא מדווח אפילו על עסקה אחת, אפילו שזה פורסם כבר לפני שנה וחצי.
נכון להיום אין אף אחד שמעוניין לקנות את הדירות במחירים ההזויים האלה...

וה' יעזור שמי שעושה מעשים כאלה שיפשוט את הרגל כמה שיותר מהר (מה שאכן דווח שזה קרוב לשם) ויפסיקו לגזול את כבשת הרש של הציבור החרדי... (ולהרוס ערים לציבור החרדי)

Screenshot from 2024-05-22 18-27-42.png

יהודים טובים

משתמש רשום
@משי זהב
יש דבר שאני לא מבינה
אתה כתבת בפירסום בפרוג ובמייל שבשכונה החדשה הזאת הולך להיבנות בית כנסת
ואני לא מבינה מה חשבת ? הרי בהדמיות של הפרוייקט אין מרפסות סוכה ולא הולך להיות שם אוכלוסיה שהדבר שמעניין אותה זה שיהיה שם בית כנסת
אז יכול להיות שמה שכתבת בית כנסת זה היה סתם טעות ?

9696

משתמש צעיר
מי שמביא לי דירה חדשה בעפולה עילית 4 חד' לא מוכנה באזור 1,300,000 אני לוקח (למעט חברה שנמצאת בכונס נכסים או חברה ערבית)
זה לא המחיר כרגע מה לעשות

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דירה חדשה בגבעה / עפולה עילית / רובע יזרעאל הינה ל4 חדרים כמליון
עלות דירה בעפולה [לא בגבעה], חדשה מקבלן של כ120 מ"ר אמורה לעלות באזור 1,200,000
תוכל בבקשה להראות לי דירה אחת! של 120 מ”ר חדשה מקבלן בסביבות ה1,200,000?
אתה פשוט מטעה את הציבור

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ובקיצור, לדעתי זה מחיר גבוה בהרבה מהנדרש לדירה טובה ויפה בעפולה לעומת רייסדור, או הפרויקט של ויזניץ [הישן והחדש], וכלל הדירות בדונה וכו'
איך בדיוק בעפולה עילית דירה פחות מ1.4?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה