פריצה - מותר לפרסם?

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
באתר ענק מגדולי האתרים בארץ, הינו בתשלום על המידע, מצאתי עקיפה\פירצה לכניסה אל המידע בחינם
אין זה הוכחה על מומחיות כהאקר, אני ממש לא, יש שם רק תיכנות לקוי וטיפשי ביותר.

האם מותר לפרסם את דרך הגישה לאותו אתר?

BIG-TIMI

משתמש צעיר
דבר ראשון כל הכבוד שהצלחת לפרוץ, אני לא יודע מה אני הייתי עושה, אבל האקר אמיתי היה מודיע לאתר על חור אבטחה... (מה שאין כן קראקר)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לפעמים מתקינים מערכות אזעקה, גלאי חיישינים וכו' אבל משאירים את הדלת פתוחה לרווחה.
בשבוע שעבר גיליתי באחד האתרים המובילים בו מאוחסן מידע רב וקבצים יקרי ערך דרך כה פשוטה להורדתם למחשב שלי, שלא האמנתי שזה קורה. וגם אני רחוק מאד מלהיות האקר.
כנראה שהראש של המתכנתים רץ מהר מדי קדימה, אחרת אין לי הסבר למחדל הזה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אחד הסיפורים המוכרים ביותר של פרצות האבטחה הוא הסיפור של "הלמו" - משה הלוי, שגילה באחד האתרים "המאובטחים" של המדינה שאפשר להגיע לכל הנתונים ע"י הכנסת מספר הזהות (שאותו אפשר להשיג בקלות ב"אגרון" או "רשומון") לשורת הכתובת בדפדפן...
(בהתחלה הוא נכנס בדרך הרגילה עם מ.ז. וסיסמא וכו', ואז הוא ראה שמספר הזהות שלו מופיע בשורת הכתובת בדפדפן. הוא הכניס מס' זהות של אדם שהיה מסוכסך איתו ו"מחק" לו חוב של עשרות אלפי שקלים למס הכנסה, ע"י ששילם בכרטיס האשראי של עצמו שקל אחד... (עוד בעיה באתר ההוא היתה שאי אפשר לשלם חלק מהחוב אלא רק את כל החוב ובגלל שהוא נכנס ב"דלת האחורית" הוא הצליח להזין סכום אחר מסכום החוב, והחוב התאפס)
כשהתגלה הדבר המשטרה חקרה את האדם שלא הבין מי מחק לו את החוב, ובסוף הגיעו להלמו. במשפט שנערך לו הוא יצא זכאי כיון שהוא לא עשה שום דבר לא חוקי. זכותו של כל אחד לרשום בשורת הכתובת בדפדפן מה שהוא רוצה, גם אם זה מס' זהות של חבר...

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
תשאל את דניאל כץ (יש לו ניק פה) הוא חשף פירצה באמת מחברות הסליקה הגדולות באינטרנט (היה על זה כתבה בבחדרי).
יצא לי להיות מעורב קצת בפרשה, ומחול השדים גרם בסופו של דבר נזק רק לו!
ככה שכדאי לך לחשוב טוב אם אתה רוצה להתחיל בזה...

נ.ב אולי תאמר לנו רק באיזה אתר מדובר?

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י מקארתור;347897:
האם מותר לפרסם את דרך הגישה לאותו אתר?
האם מותר לקחת בצרכניה כמה מוצרים ולהכניס לכיס כי המוכר לא רואה?

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י Aאילה;347949:
למרבה הצער בדור הזה לעיתים הדרך היחידה לגרום לחברה לתקן את התקלה היא לפרסם אותה ברבים!

BIG-TIMI

משתמש צעיר
ציטוט:
<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=8 width="100%"><TBODY><TR><TD style="BORDER-BOTTOM: 1px inset; BORDER-LEFT: 1px inset; BORDER-TOP: 1px inset; BORDER-RIGHT: 1px inset" class=alt2>פורסם במקור על ידי Aאילה
</TD></TR></TBODY></TABLE>
למרבה הצער בדור הזה לעיתים הדרך היחידה לגרום לחברה לתקן את התקלה היא לפרסם אותה ברבים!

מצטער אבל זה ממש טעות!!! אין שום עניין לפרסם איזה חברה זה או מי זה, ניתן לפנות אל החברה ולומר לה שיש להם חור אבטחה, ניתן לבקש על זה כסף בחלק מהמקרים, אבל אין שום סיבה שזה יעניין פה מישהו
כמובן זה לא כמו שמגלים כל מיני טריקים כמו לנתק את האינרנט בין הורדה להורדה בראפיד שייר וקדו'
אלא כאן יכול להווצר להם נזק ולכן מחובתו להזהיר אותם לגבי הפרצה

אם יש כאן חבר'ה שיודעים האקינג אולי כדאי לפתוח פה איזה קטגוריה לזה בפורום? ושוב מקאטור כל הכבוד לך!!! (אני מת להצליח לפרוץ לאתר או לפחות לרשת אלחוטית...)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י BIG-TIMI;348154:
אם יש כאן חבר'ה שיודעים האקינג אולי כדאי לפתוח פה איזה קטגוריה לזה בפורום?
יש אן פורום כזה אבל הוא מוסתר. הכניסה אליו רק על ידי האקינג. נסו ותהנו.

BIG-TIMI

משתמש צעיר
<HR style="BACKGROUND-COLOR: #bfbfbf; COLOR: #bfbfbf" SIZE=1> <!-- / icon and title --><!-- message -->
ציטוט:
<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=8 width="100%"><TBODY><TR><TD style="BORDER-BOTTOM: 1px inset; BORDER-LEFT: 1px inset; BORDER-TOP: 1px inset; BORDER-RIGHT: 1px inset" class=alt2>פורסם במקור על ידי BIG-TIMI
אם יש כאן חבר'ה שיודעים האקינג אולי כדאי לפתוח פה איזה קטגוריה לזה בפורום?
</TD></TR></TBODY></TABLE>
יש אן פורום כזה אבל הוא מוסתר. הכניסה אליו רק על ידי האקינג. נסו ותהנו.
<!-- / message -->

verry funny!!!!
אני מדבר בשיא הרצינות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה