פרימייר השתגע

ניצן

משתמש פעיל
מה זה אומר ההודעה
הוא אומר שחסר לו זיכרון בזמן שהמחשב ריק ולא אמורה להיות בעית זיכרון

קבצים מצורפים

• תמונה1.png
    KB 373.2 · צפיות: 5

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
פרימייר

אם נתקלת בהודעה הזו פעם ראשונה זה מצב טוב, זה עלול לקרות לכולם, בד"כ זה בגלל איזה סרט בעייתי או וירוס שנכנס לפרויקט...

ניצן

משתמש פעיל
יש לך רעיון אולי מה עושים אני משתגע זנ עבודה של הרבה זמן והרבה כסף
אני מחפש איזה פיתרון או לדעת לפחות להבא ממה להיזהר

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
מתי

מתי הוא עושה לך את זה? מיד שאתה פותח את הקובץ? או אחרי? אולי שמירה בשם אחר תעזור? אולי אפשר לרנדר ולייצא לפחות חלק מהסרט כדי שלפחות מה שיש ישמר? להתחיל מהתחלה את המחשב לא עזר? זה קובץ שעשוי מסרטים של מצלמה דיגיטאלית או MPEG? כי הם בד"כ עושים את עיקר הבעיות!
בקיצור, זה באמת בעיה, וצריך סבלנות, בד"כ אני מתגברת על זה ע"י שמירה של כל שטות שאני עושה, וייצוא של הקובץ וכו'...

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בשביל שנוכל לעזור חשוב מאוד לתת פרטים, מתי זה קורה, כשמרנדרים, כשמיצאים, וכד'... לפעמים זה רק מעבר בעיתי, או תמונה כבדה או כמו שאמרו קודמי...
תכתוב מה כולל החומר, איזה סוג קבצים וכו'..

ניצן

משתמש פעיל
זה קבצי AVI רגילים הפרוייקט נפתח אני נוגע במשהו הכי קטן ואחרי דקה קופצת הודעה וזה נסגר

מי שיודע פיתרון ויוכל לעזור אודה לו מאד

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תנסי למחוק את הגדרות התוכנה,
אני מדבר כמובן שהודעת שגיאה הזו חדשה אצלך, והתוכנה עבדה פעם טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה