דרוש מידע פרטים על הכינוס של לב לאחים - מי מארגן ואהם נשים לא מהארגון יכולות לבוא?

michal2100

משתמש מקצוען
אני גם ישמח לשמוע פרטים

שלחו הזמנות? לא קיבלתי כלום

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בדרך כלל בחלק הראשון של הכינוס לנשים, בצהרים [לא יודעת איך אצל הגברים] כניסה רק עם כרטיס, לפעילות ולמתנדבות, בהמשך הכינוס "מעמד גדולי ישראל" כניסה חופשית.

oshra

משתמש חדש
מצורף ההזמנה לנשים - הכניסה לקהל הרחב בשעה 17:00

קבצים מצורפים

• הזמנה נשים.jpg
    הזמנה נשים.jpg
    5 MB · צפיות: 148

Yerushalmit

משתמש מקצוען
תודה - ומנסיונך יש מקום לכולם?
והאם יסבירו במה אפשר להתנדב בארגון?

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מקום, נראה לי שיש, זה במעגל סגור, בשנים קודמות פתחו כמה אולמות לנשים
כבר כמה שנים לא מגיעה...
בקשר להסבר, בגדול יש שם שולחן עם פרוספקטים,אבל זה תלוי מאוד מאיזה אזור את, אולי ידעו להפנות אותך לרכזת האחראית של האזור שלך, כל אזור והפעילות שלו.
בדרך כלל מעמד מאוד מרגש.

oshra

משתמש חדש
יש מקום לכולן, הכנס מועבר מארמונות חן (ששם הגברים נמצאים) במסכים ענקיים לארמונות פרידמן לנשים.
יש הסבר על פעילות לב לאחים לנשים, וכמובן אפשר לפנות לרבנית שושנה כהן שהיא הרכזת למתנדבות במרכז.
מי שמעונינת להתנדב , נשמח מאוד - אוכל להפנות אתכן באופן אישי לרכזת אזורית.

כולן מוזמנות

Yerushalmit

משתמש מקצוען
מקום, נראה לי שיש, זה במעגל סגור, בשנים קודמות פתחו כמה אולמות לנשים
כבר כמה שנים לא מגיעה...
בקשר להסבר, בגדול יש שם שולחן עם פרוספקטים,אבל זה תלוי מאוד מאיזה אזור את, אולי ידעו להפנות אותך לרכזת האחראית של האזור שלך, כל אזור והפעילות שלו.
בדרך כלל מעמד מאוד מרגש.
תודה רבה לך - עשית לי חשק לבוא מירושלים

michal2100

משתמש מקצוען
מעמד מאוד מרגש, ונותן המון כח
השו"ת עם הרב זילברשטיין בד"כ מאוד מאוד מרתק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה