התייעצות פרופיל לד למטבח

אני זה אני :)

משתמש פעיל
@רותי וינברג
@תהילה ישכיל
@פרי ולס
וכל מעצבת נוספת שמוכנה לתרום מניסיונה--
1. פרופיל לד בתקרה- בחנות תאורה אמרו לנו שמקובל לעשות כמו "ר" לפי הקו של השיש ולהכניס 40 ס"מ לפנים המטבח (זה התאורת תקרה היחידה במטבח), בגלל שהמטבח שלנו מלבני זה יוצא כמו "ן" 2.4 מ*0.9 מ
ראיתם כזה דבר? בכל התמונות שראיתי זה ממש סימטרי כי המטבחים ריבועיים. זה מתקבל יפה גם באי סימטריה או שעדיף לקצר את הצד הארוך?
2. יש רעיונות/השראות איך אפשר לשדרג מטבח קבלן פשוט (בלי להחליף ארונות)?
תודה
מטבח.JPG

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ר’ א-סימטרי נפוץ ביותר
המידה של ה40 לא נכונה מתרחקים 20 ס’מ מהשייש הווי אומר 80 מקצה הקיר
לשדרג ארונות תוכלו ע”י החלפת חזיתות/החלפת 2 מהחזיתות העליונות לויטרינה והחלפה לידית מודרנית יותר

משתמש פעיל
ר’ א-סימטרי נפוץ ביותר
המידה של ה40 לא נכונה מתרחקים 20 ס’מ מהשייש הווי אומר 80 מקצה הקיר
לשדרג ארונות תוכלו ע”י החלפת חזיתות/החלפת 2 מהחזיתות העליונות לויטרינה והחלפה לידית מודרנית יותר
תודה תהילה!
היות וזאת התאורה היחידה בתקרה אם אתרחק מהשיש רק 20 ס"מ זה יספיק להאיר את כל המטבח? התאורה לא תהיה יחסית בצד של המטבח?
שאלה כללית לגבי ויטרינה- האם משמשת רק לאביזרי נוי או גם לאחסון?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תאורה נכונה למשטח עבודה צריכה להגיע במרחק של 20 ס’מ ממנו
וזה לא קשור להארה של כל המטבח
זה יאיר היות ותקחו מספיק וואט
לגבי ויטרינה זה מולטי פונקציונאלי גם יופי וגם אחסון תחת אותה קורת גג

משתמש פעיל
יש למישהי להראות תמונה של ויטרינה שמשמתש גם לאחסון?
מה שאני ראיתי זה רק לאביזרי נוי וחבל לי על המקום..

נערך לאחרונה ב:

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יפה לאחסן בפנים כלי קרמיקה, פורצלן, כוסות זכוכית..

נחמי3

משתמש מקצוען
אולי תחליפי את הברזים ללבן
הבעיה אצלכם זה יש שתי גוונים לארונות 2 גוונים בהירים שונים ושיש כהה באמצע
אולי כדאי לך להחליף למטה לחזית כהה בגוון של השיש, כולל ידיות רוכבות בצבע שחור או לבן

משתמש פעיל
אולי תחליפי את הברזים ללבן
הבעיה אצלכם זה יש שתי גוונים לארונות 2 גוונים בהירים שונים ושיש כהה באמצע
אולי כדאי לך להחליף למטה לחזית כהה בגוון של השיש, כולל ידיות רוכבות בצבע שחור או לבן
תודה על התגובה!
כל הארונות באותו גוון, הצילום לא משהו..

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
@רותי וינברג
@תהילה ישכיל
@פרי ולס
וכל מעצבת נוספת שמוכנה לתרום מניסיונה--
1. פרופיל לד בתקרה- בחנות תאורה אמרו לנו שמקובל לעשות כמו "ר" לפי הקו של השיש ולהכניס 40 ס"מ לפנים המטבח (זה התאורת תקרה היחידה במטבח), בגלל שהמטבח שלנו מלבני זה יוצא כמו "ן" 2.4 מ*0.9 מ
ראיתם כזה דבר? בכל התמונות שראיתי זה ממש סימטרי כי המטבחים ריבועיים. זה מתקבל יפה גם באי סימטריה או שעדיף לקצר את הצד הארוך?
2. יש רעיונות/השראות איך אפשר לשדרג מטבח קבלן פשוט (בלי להחליף ארונות)?
תודה
צפה בקובץ המצורף 1566201
לשדרג את המטבח -
1. החלפת ידיות לגוון זהב (עניין של טעם ) או לידית יותר עדכנית
2. החלפת ברזים לברז גבוה ומרשים באותו גוון של הידיות שיוחלפו
3. אם רוצים עוד טיפה להשקיע , להחליף את הקרמיקה הפשוטה שעל הקיר לקרמיקה 60*120 עם דוגמא מיוחדת ומעניינת יותר (לפי התמונה אין יותר מידי הרבה חומר ועבודה ..)

שלושת הדברים האלה ישדרגו את המטבח משמעותית .

לגבי תאורה לפעמים עדיף לעשות 2 פסים דקים ישרים בתקרה בלי להסתובב לכוון ן' או ר' , כמובן שבעוצת וואט יותר נמוך שהתאורה תהיה נעימה לעין .
במידה ואוהבת פס אחד רק , עדיין גם אם תעשו פס צבירה אחד ישר לכל האורך , עם מנורות שניתן לכוונן יכול לצאת מהמם .

בהצלחה.

משתמש פעיל
לשדרג את המטבח -
1. החלפת ידיות לגוון זהב (עניין של טעם ) או לידית יותר עדכנית
2. החלפת ברזים לברז גבוה ומרשים באותו גוון של הידיות שיוחלפו
3. אם רוצים עוד טיפה להשקיע , להחליף את הקרמיקה הפשוטה שעל הקיר לקרמיקה 60*120 עם דוגמא מיוחדת ומעניינת יותר (לפי התמונה אין יותר מידי הרבה חומר ועבודה ..)

שלושת הדברים האלה ישדרגו את המטבח משמעותית .

לגבי תאורה לפעמים עדיף לעשות 2 פסים דקים ישרים בתקרה בלי להסתובב לכוון ן' או ר' , כמובן שבעוצת וואט יותר נמוך שהתאורה תהיה נעימה לעין .
במידה ואוהבת פס אחד רק , עדיין גם אם תעשו פס צבירה אחד ישר לכל האורך , עם מנורות שניתן לכוונן יכול לצאת מהמם .

בהצלחה.
תודה אסתי! כיוון מעולה!
אז אני אחליף לברזים זהב מוברש (יש למישהי קישור מומלץ מעלי?) ואת הידיות לידיות זהב מדומיסיל (מה שפרי בחרה במטבח האחרון שהיא שיתפה)
את הארון למעלה האחרון (הקרוב לחלון) אני רוצה לשנות, לא סגורה בדיוק למה. אם יש רעיונות/השראות אשמח לשמוע.
ואיזה תאורה יותר תתאים-פס לד מקביל לשיש או פס צבירה?
תודהה

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
תודה אסתי! כיוון מעולה!
אז אני אחליף לברזים זהב מוברש (יש למישהי קישור מומלץ מעלי?) ואת הידיות לידיות זהב מדומיסיל (מה שפרי בחרה במטבח האחרון שהיא שיתפה)
את הארון למעלה האחרון (הקרוב לחלון) אני רוצה לשנות, לא סגורה בדיוק למה. אם יש רעיונות/השראות אשמח לשמוע.
ואיזה תאורה יותר תתאים-פס לד מקביל לשיש או פס צבירה?
תודהה
פס צבירה ישדרג יותר

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
תודה
יש בזה כללי אצבע שכדאי לי לדעת-מיקום במטבח, אורך, כמות נורות? יש מקום מומלץ לרכישה?
חשבתי על גוף לבן שצבוע בפנים בזהב, מה אומרת?
לשים לב להתקין במרחק מספק מהדלת של הארון העליון - כדי שהדלתות יפתחו בצורה מלא ולא יפגעו במנורות
גוף תאורה זהב בשילוב שחור יהיה מיוחד יותר
גוון תאורה חמים יותר (אני בדרך כלל ממליצה ללקוחות שלי כיוון של גוון אור יום שזה אזור 4000K )

משתמש פעיל
לשים לב להתקין במרחק מספק מהדלת של הארון העליון - כדי שהדלתות יפתחו בצורה מלא ולא יפגעו במנורות
גוף תאורה זהב בשילוב שחור יהיה מיוחד יותר
גוון תאורה חמים יותר (אני בדרך כלל ממליצה ללקוחות שלי כיוון של גוון אור יום שזה אזור 4000K )
תודה רבה על התשובות!!!
שחור זה לא להכניס צבע נוסף שלא היה עד עכשיו? כלומר לא בוחרים תאורה מתוך הצבעים הקיימים?
או שהשילוב שחור שהתכוונת זה רק הצבע בפנים שפחות משמעותי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה