מידע שימושי פרוייקט כתוביות...

האם זה שימושי?

• אהבתם...

הצבעות: 0 0.0%
  • נחמד.

• מסובך

• סה"כ מצביעים
    3

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום וברכה!

רציתי לשתף במשהו שנתקלתי בו בימים אלו...
מישהו ביקש ממני להוסיף כתוביות לסרטון ביוטיוב, ולהוריד לו את הסרטון עם הכתוביות, נשמע פשוט...

אז זהו שממש לא...
זה קשה ואפילו מאוד, שרפתי על זה המון זמן, (עיקר הזמן הוא כמובן בגלל תקלות טכניות, אבל התהליך עצמו נחמד ודי מהיר,
רק צריך לדעת מהי הדרך וכיצד לבצע את הפעולות בסדר נכון, ובעיקר עם אלו תוכנות לעבוד...), אז קדימה...

דבר ראשון נכנסים לאתר מעולה שהכרתי שבו ניתן להוסיף כתוביות בצורה מדהימה,
רק צריך להירשם אליו כמה רגעים (תאמינו לי זה שווה את זה), הנה האתר:

השלב הבא הוא ליצור תרגום כאוות נפשכם... בתוך האתר הידידותי הקליט והנחמד מאודדד.... :D :D

לאחר שיצרתם את התרגום תוכלו גם לשתף את הסרטון ביוטיוב (בתוך האתר עצמו,
פשוט תשחקו עם האפשרויות ותמצאו את זה)...

******************************************************************************************************

השלב הבא הוא חשוב ביותר...

תצטרכו להוריד גם את הסרטון מיוטיוב באיכות הכי גבוהה שיש לכם, אני ממליץ לשם כך על תוכנת: youtubedownloaderhd

הנה האתר המקורי להורדת התוכנה:

ובנוסף תצטרכו להוריד את התרגום שהכנתם, לשם כך אני ממליץ (למרות שיש ערמות של אתרים לכך), על האתר הבא:

אחזתם עד כאן, יופי...

עכשיו מתחיל העסק האמיתי, מכיוון שלא הצלחתי בשום אופן להוריד סרטון עם כתוביות מיוטיוב,
הבנתי שחייב תוכנה שתחבר לי בין הכתוביות לסרטון, ואחרי ששרפתי שעות בחיפוש אחר התוכנה המבוקשת...
(שלבסוף מצאתי שיש לי כזאת במחשב שלי:confused:)...
אני שמח להציג אותה כאן, תוכנה פגז לחיבור בין הסרטון לכתוביות, יש בה כל מה שצריך...
(תחת קטגוריית - Convert בתוך התוכנה עצמה)...
תוכנה "מצויינת"....

הנה קישור להורדת התוכנה מהאתר המקורי:

רק מקווה שאכן האופציה הזו תעבוד לכם...
(לי יש תוכנה פרוצה, אבל לדעתי את החלק הזה הם לא מגבילים, מקסימום תורידו גרסה פרוצה, תוכנה שווה)...

כמובן תצטרכו להכניס לתוכנה את הסרטון והכתוביות שהורדתם, ולחבר ביניהם, וזהו זה השלב האחרון, בהצלחה....:D :rolleyes:

נערך לאחרונה ב:

נחמן דייך

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
והנה הסרטון שיצא לי לבסוף, אני ממש מבסוט איך שזה יצא...
(תראו שאפילו רואים כאן בקטן את ההוראות שהשארתי ביוטיוב) ;)

ואיך אפשר בלי גוגל דרייב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה