פצוע

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
העש הזה הסתבך אתמול בתוך אהיל של מנורת לילה, הוא כנראה גם נפצע.

הזווית היתה מאד קשה מכיוון שהוא היה בחלק הפנימי של אהיל צר וארוך, והנ"ל לא היה רגוע בכלל. לכן הזוויות לא מושלמות ולא הצלחתי לתפוס תמונה טובה של פריסת הכנפיים. מצד שני התאורה הייתה מאד מאתגרת ומעניינת.

לשיפוטכם:)

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אתה... התאהבת סופית בכל זבוב מצוי ושות'...
יופי של תמונות!

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י chavi9;599259:
יופי של תמונות!
הוא כתב
"שהתאורה מאתגרת":)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י chavi9;599259:
יופי של תמונות!

אהבה זה דבר יחסי, הייתי מגדיר את זה יותר LIKE מLOVE, אבל בעברית אין תרגום למילה הזאת:p

(חוץ מאלה שחושבים שלייק זה תודה:))

נכתב ע"י איצה מאייר;599282:
הוא כתב
"שהתאורה מאתגרת":)

זה לא סותר שאני לא נהנה לצלם את היצורים הללו גם בתנאים נורמאליים, התאורה המאתגרת הצליחה להוציא אותי מהמיטה באחת בלילה ולהתחיל לצלם איזה יצור שקיפץ לי בתוך המנורה:rolleyes:

IQ

משתמש צעיר
נכתב ע"י כדרלעמר;599890:
אהבה זה דבר יחסי, הייתי מגדיר את זה יותר LIKE מLOVE, אבל בעברית אין תרגום למילה הזאת:p
חיבה, אולי? או סימפטיה? או סתם אהדה?...

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י חלום;599931:
חיבה, אולי? או סימפטיה? או סתם אהדה?...

אהדה זה סימפטיה (Sympathy)

חיבה יותר דומה ללייק מבחינת התרגום, אבל משום מה זה לא נשמע לי טוב:rolleyes:

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י כדרלעמר;599890:
זה לא סותר שאני לא נהנה לצלם את היצורים הללו גם בתנאים נורמאליים, התאורה המאתגרת הצליחה להוציא אותי מהמיטה באחת בלילה ולהתחיל לצלם איזה יצור שקיפץ לי בתוך המנורה:rolleyes:

נו חילך לאוריתא.:)

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוקיי מאיר החזרת לנו את הצבע לפנים...
התמונה השניה נראת לי מיותרת אשמח אם תחכים אותי לשם מה העלת אותה לאשכול.!?
הראשונה מצויינת .! הדירוג של החשכה במעלה הפריים והתבהרותו לעבר תחתית הפריים נותן מימד מעצים לצבעים הכהים של הג'וק הזה...
לא בכל חרק בעלכנפיים חייבים להעלות את נושא פריסת הכנפיים לפריים . והראיה היא התמונה הראשונה שהיא יפה בהחלט גם ללא כנפי ההוד שלו.!

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י מיכאל דב;600126:
אוקיי מאיר החזרת לנו את הצבע לפנים...
התמונה השניה נראת לי מיותרת אשמח אם תחכים אותי לשם מה העלת אותה לאשכול.!?
הראשונה מצויינת .! הדירוג של החשכה במעלה הפריים והתבהרותו לעבר תחתית הפריים נותן מימד מעצים לצבעים הכהים של הג'וק הזה...
לא בכל חרק בעלכנפיים חייבים להעלות את נושא פריסת הכנפיים לפריים . והראיה היא התמונה הראשונה שהיא יפה בהחלט גם ללא כנפי ההוד שלו.!

אתה צודק במאה אחוז, הראשונה היא התמונה 'הטובה', השניה באה רק להראות על מה מדובר. בתמונה הראשונה כמעט ולא ניתן לראות באיזה עש מדובר, לעומת זאת בשניה כן.

כך שהראשונה היא יותר אמנותית, אבל לא ממצה, השניה יותר ממצה אבל פחות טובה. לכן בחרתי בצמד שלדעתי משלים זה את זה.

תודה!

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י כדרלעמר;600127:
אתה צודק במאה אחוז, הראשונה היא התמונה 'הטובה', השניה באה רק להראות על מה מדובר. בתמונה הראשונה כמעט ולא ניתן לראות באיזה עש מדובר, לעומת זאת בשניה כן.

כך שהראשונה היא יותר אמנותית, אבל לא ממצה, השניה יותר ממצה אבל פחות טובה. לכן בחרתי בצמד שלדעתי משלים זה את זה.

תודה!
ועל זה נאמר הכתוב:
טובים השניים....

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי תאוריה מסודרת בנוגע להצגת יצירות.
אחד מכללי היסוד הם : לא מציגים תמונה נוספת אחר תמונה מושלמת. בד"כ זה ממש הורס אא"כ התמונה ממש קונטרסטית . או שהתמונה באמת משלימה את היצירה הראשונה.

אבל כאן התמונה השניה משלימה את יצר הסקרנות שלא סיפק הראשונה ... אך אינה משלימה שום יצירה שחסרה בראשונה.
זו דעתי אבל זה רק אני..

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י מיכאל דב;600129:
י

אבל כאן התמונה השניה משלימה את יצר הסקרנות שלא סיפק הראשונה ...

הוא אשר אמרתי.

רבים מצלמי המאקרו הם חובבי טבע שאוהבים גם את הפן התיעודי מעבר לצילום יחודי. בד"כ זה לא מתנגש, אבל לפעמים כן, לדוגמא כאן.

ואולי באמת אתה צודק, יש צד לכאן ולכאן.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הראשנה יפה, כמטוס דרוך לקרב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה