דרוש מידע פעילויות קיץ בני ברק פ"ג ?!

מצב
הנושא נעול.

רות. פ.

משתמש פעיל
חחחח לא ציפיתי שעיריית בני ברק תשקיע עלינו...
דואגים רק לעצמם ולמקורבים

וזה חוצפה שאין כדוגמתא שאין אפילו פעילות אחת!
מה יש לנו רק ביג'אמפ???
שפתוח רק 4 שעות ביום!! לכו תמצאו כרטיס פנוי לבין הזמנים......!

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם אני בשוק!! עיר של ילדים בלי שום תוכנית? לאיפה הולכים התקציבים של התרבות? ועוד לפני בחירות.... צריך לאיים שלא נצביע...
הרי נצביע
אנחנו עושים רצון רבותינו...

מה עוד אפשר לאיים?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מדברת עם שכנות שלא פה בפרוג
הילדים שלהם פשוט מחכים בכליון עיניים לחוברת
רחמים...
אני כבר תילדים שלי הכנתי...
והתחלתי לקנות להם יצירות
זה גם חתיכת תקציב...

LITK

משתמש פעיל
קדימה, בואו ונפתח מחאה בצורה מסודרת...עם האיום- לא מצביעים השנה... מי מתנדב לארגן? ומי אחראי על מחלקת תרבות. צריך לסגנן מכתב ולהוסיף חתימות מכל מי שמוכן להצטרף למחאה
בלי קשר לבחירות אנחנו מצטרפים למחאה (אני וילדיי..) מי בא עוד?

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה תגובת העיריה?מישו יודע?
תגובת העירייה כדלהלן:
העירייה תמשיך לשרת את כלל המקורבים לראשי העירייה ועובדיה, ותמשיך לצפצף על כלל תושביה האנושיים ושאינם ( רמז : יצורים אפורים שפרויקטור כל שהוא אחראי למיגורם).
כידוע העירייה נוסדה על אדני השחיתות וטהרת המקורבים ולכן אנו לא נרתע מכל מחאה מכל סוג שהוא, ונמשיך לתת שירות יעיל, מהיר, ופרבילגי לאותם פרבילגים.
עם זאת ולמרות הנ"ל, העירייה קשובה מאד לצרכי ילדי העיר, ולכן שיחררנו עוד 25 כרטיסים לביג'אמפ שבהם יוכלו 25 ילדים לבוא ולהסתכל מבחוץ על ילדים פריבילגים כיצד הם נהנהים ומלקקים ארטיקים חלביים.
עירייה שחושבת שירות

אננסית

משתמש מקצוען
מה תגובת העיריה?מישו יודע?
אני שלחתי מייל, וקבלתי תשובה מאוד עניינית
"השנה אין פעילות קיץ"
היום כמעט בכל שכונה יש מתנ"X וארועי תרבות
עייך ערך- גבעת זאב, טלז סטוןף אפילו בפ"ת שהציבור רוב לא חרדי
יש מופעים וכאלו.

ישא ברכה

משתמש פעיל
הכל זה עניין של סבירות!
לפי התושבים סביר שיהיה פעילות קיץ
אבל לפי העירייה זה לא סביר כי הרי השקיעו במלא מתקני כושר לילדים

הפח הטמון החדש...
ביטלו את עילת הסבירות ;)

כח הרצון

משתמש מקצוען
להזכירכם, אנחנו בערב תשעה באב! השנאת חינם והלשון הרע שמופצים פה באשכול מיותרים ממש

ועוד דבר, הרבה היו מוכנים להתחלף איתכם ולגור כל השנה בבני ברק ולא בפרפיריה שעושה כמה פעילויות בחופש...
כך שיש לכם הרבה על מה להודות על אף החסרונות

תותית י.

משתמש מקצוען
ועוד דבר, הרבה היו מוכנים להתחלף איתכם ולגור כל השנה בבני ברק ולא בפרפיריה שעושה כמה פעילויות בחופש...
מה הקשר עכשיו??
העיריה כל שנה עשתה פעילויות כמו כל עיר מן השורה לא קשור למיקום בכלל... השנה היא החליטה לוותר...

כח הרצון

משתמש מקצוען
מה הקשר עכשיו??
העיריה כל שנה עשתה פעילויות כמו כל עיר מן השורה לא קשור למיקום בכלל... השנה היא החליטה לוותר...
בהחלט!
ואכן אפשר לשאול למה אין השנה? ולהתבטא בצורה יותר אנושית מאשר ללכלך ולהשמיץ בצורה בוטה כמו שכתבו פה!!!

תותית י.

משתמש מקצוען
ואכן אפשר לשאול למה אין השנה? ולהתבטא בצורה יותר אנושית מאשר ללכלך ולהשמיץ בצורה בוטה כמו שכתבו פה!!!
תראי זה מעצבן...
ממש מקמם שמה שהילדים קיבלו כל שנה, השנה לא יקבלו כי העירייה החליטה שזה רק לעובדי עירייה... הזייה שאין בשום מקום... לכן הכעס וההשמצות...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה