עזרה פס לדים, איפה ניתן לקנות איכותי?

הדס99

משתמש מקצוען
אני גם אשמח לשמוע איפה בירושלים מומלץ לקנות פסי לד גמישים מוגנים למטבח וגם עם פסי אלומיניום.
מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים?
באליאקספרס ניתן לחתוך גודל מדוייק שאני צריכה? אשמח לקישורים ללדים מוצלחים.
בירושלים קניתי בהזמנה מ"לד פלוס"- כנפי נשרים

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
אני הזמנתי באלי בשביל לשים מאחורי הספרייה בצורה נסתרת אבל שדולק בלי הפסקה, החזיק פחות מחודש...
:(

kktao

משתמש פעיל
אני הזמנתי באלי בשביל לשים מאחורי הספרייה בצורה נסתרת אבל שדולק בלי הפסקה, החזיק פחות מחודש...
:(

הזמנת מהקישור הזה?

לפני שנתיים, קניתי משהו מצויין ממש מאליאקספרס, שעד עכשיו הוא מתפקד כמו חדש (אנחנו מדליקים אותו רק לכבוד שבת ומועד). וגם לא ראיתי שמוכרים משהו כזה בארץ, כי זה פס לד ישר (לא נקודות) וזה נראה מעולה גם בלי להסתיר את הפס. פשוט הדבקתי על קרניז של ארון ספרים.

גם כשהגעתי למוכר של טמבור במאה שערים (כדי לקנות תקע-שנאי בשביל לחבר את הלד לחשמל רגיל), הוא שאל אותי מאיפה הישגתי כזה לד איכותי (מאיר חזק).

ממליץ ממש בחום, ומתנצל שלא היה לי פנאי להמליץ על זה עוד קודם, כי דבר כזה במחיר כזה (אורך של 5 מטר עלה לי 19 דולר, עכשיו עולה 11 דולר), שווה מאוד גם הוא מחזיק רק שנה.

זה לוקח 12 וואט למטר (לחמש מטר זה יוצא 50 וואט לשעה)

כמו"כ זה לד שהגיע עם שנאי מעלי או ששמתם שנאי מישראל?

מיינץ

משתמש רשום
אני קניתי ביצחקי תאורה בתל אביב לפני 10 שנים, ועדיין עובד.
נמצא הרבה בשימוש

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
השנאי מעלי, עכשיו אני רואה שאולי הייתי צריכה לשים משהו אחר...
אבל הפעם אני כבר אקנה משהו מסודר כאן בארץ

haiosi

משתמש פעיל
הזמנת מהקישור הזה?

את השנאי קניתי בישראל.
הקישור שהבאתי למעלה, הוא של המוצר היפה, שלא צריך להסתיר, פשוט פס לד חלק ויפה, שמגיע עם דבק ממש חזק, ואפשר להדביק בכל מקום גלוי.
בזמנו (לפני שנתיים) כשהזמנתי, ניסיתי לחפש אותו ביותר זול, אבל לא מצאתי, אז היה רק מוכר אחד של המוצר הזה. היום יש כבר הרבה מוכרים שמוכרים אותו, והמחיר זול בהתאם לתחרות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה