דרוש מידע פסיפס - לימודי משחק

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אשמח לשמוע האם הלימודים יכולים להתאים למי שמתחברת יותר למשחק מול מצלמה
האם רחוב אורליאן קרוב לרבי עקיבא (הבנתי שהלימודים מתקיימים שם...)
ואשמח ממש לקטעים מההופעות לא נפתח לי ביוטיוב ויעזור לי מאוד לראות פחות או יותר את הסגנון

אשמח למענה אפילו חלקי
תודה מראש!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יכולה רק לענות לך שרחוב אורליאן די רחוק מרחוב רבי עקיבא, הוא ממש בפאתי בני ברק.

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הכוונה לפסיפסו? זה הבי"ס של סוניא סודרי?
אם כן, זה לא בקטע של משחק מול מצלמה. זה לימודי תיאטרון.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
את יודעת אולי אם קו 998 מגיע לשם? אני צריכה להגיע מהקריות...
אין לי מושג ):
אם הוא מגיע לקוקה קולה אז צריך לרדת שם וללכת רגלית עוד כברת דרך, אבל לכאורה הקוים מהצפון לא מגיעים מהמסלול הזה אלא מהכיוון ההפוך של רבי עקיבא/ז'בוטינסקי, וזה ממש הקצה השני של העיר

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תודה לכל העונות
הבנתי שיש אפשרות לרדת בתחנה בכניסה לבני ברק (אחרי תחנה של הלו תימן? לא מכירה...)ואז חוצים שביל ומגיעים
אני לא מכירה את האזור רק רוצה לדעת אם חייב לקחת גם אוטובוס פנימי. כי גם ככה הדרך ארוכה

ואם יש כאן מישהי ירושלימית/ מכירה את איזור ירושלים טוב אשמח אם תגיד לי האם רחוב מגן האלף קרוב לתחנה המרכזית בירושלים - הבנתי ששם זה האנסמבל ורציתי לדעת בשבילי לאן יהיה לי יותר נוח להגיע מהצפון הרחוק....
הכוונה לפסיפסו? זה הבי"ס של סוניא סודרי?
אם כן, זה לא בקטע של משחק מול מצלמה. זה לימודי תיאטרון.
יש את פסיפסו שזה התאטרון של סוניה ויש את פסיפס שזה הביה"ס ללימודי משחק...

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה לכל העונות
הבנתי שיש אפשרות לרדת בתחנה בכניסה לבני ברק (אחרי תחנה של הלו תימן? לא מכירה...)ואז חוצים שביל ומגיעים
אני לא מכירה את האזור רק רוצה לדעת אם חייב לקחת גם אוטובוס פנימי. כי גם ככה הדרך ארוכה

ואם יש כאן מישהי ירושלימית/ מכירה את איזור ירושלים טוב אשמח אם תגיד לי האם רחוב מגן האלף קרוב לתחנה המרכזית בירושלים - הבנתי ששם זה האנסמבל ורציתי לדעת בשבילי לאן יהיה לי יותר נוח להגיע מהצפון הרחוק....

יש את פסיפסו שזה התאטרון של סוניה ויש את פסיפס שזה הביה"ס ללימודי משחק...
אבל אין לו תחנה שם
אם היה לו תחנה שם זה היה מעולה...

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
לא, זה ממש ממש רחוק
צריך לקחת אוטובוס פנימי + ללכת קצת ברגל

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
רבע שעה בערך
כשאין פקקים
בדרך כלל זה איזור פקוק במיוחד...
יש לך מושג אם זה איזור בטיחותי (או קרוב לאיזורים של ערבים...) והאם יש הרבה אנשים בין השעות 22:00 - 23:00
או שזה איזור שקט יותר...
יעזור לי מאוד
תודה

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
יש לך מושג אם זה איזור בטיחותי (או קרוב לאיזורים של ערבים...) והאם יש הרבה אנשים בין השעות 22:00 - 23:00
או שזה איזור שקט יותר...
יעזור לי מאוד
תודה
איזור בסדר מבחינת ערבים
מלא לחלוטין בשעות האלו
האוכלוסיה קצת...
אבל יחסית בסדר

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
האוכלוסיה קצת...
אשמח להבין
יש סיבה לחשוש? (אני לא רגילה ליסוע לירושלים ויודעת שיש איזורים פחות סימפטים מה גם שהשעה לא ממש מוקדמת וכאן בצפון כמעט שומם בשעות האלו ולכן רוצה להיות בטוחה לפני שאני עושה את הצעד הזה

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אשמח להבין
יש סיבה לחשוש? (אני לא רגילה ליסוע לירושלים ויודעת שיש איזורים פחות סימפטים מה גם שהשעה לא ממש מוקדמת וכאן בצפון כמעט שומם בשעות האלו ולכן רוצה להיות בטוחה לפני שאני עושה את הצעד הזה
לא ברמה של לחשוש,
אבל להתכונן נפשית לקצת שבבניקים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה