שיתוף > תנו לי מחמאה פסח - כשל"פ - תש"פ - בחוץ קורונה ל"ע - בדרך לארוחת בוקר

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כשלפ_תשפ - בדרך לארוחת בוקר.jpg

יש אווירה?

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונה יפה!
תאורה טובה!
תודה.

צולם במטבח הביתי כמובן.
התאורה נובעת מ:
1.פלורוסנטי לד בתקרה (סימני התאורה על הבליטות סביב הצלחת חוץ מאשר באזור השעה 5, שם אני עמדתי וקצת
הסתרתי.
2. תאורת חלון, רואים אותה בצד שמאל. בימים אחרונים שהשמש מאוד חזקה, גם חלון שלא פונה החוצה מכניס אור רב.

אם לא היה ניתן להשתמש באור זה, היה צריך "להמציא" אותו ע"י פלאשים. אז ככה פשוט יותר.

התמונה צולמה במצב HDR אוטומטי.

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רעיון יפה התאורה טובה
אבל עם את מרשה לי ..
חד פעמי פחות זורם בצילום מזון ..
והייתי מנסה לתת יותר עניין בכל העסק
אולי ממש סלט טונה עם עלה טרי
קומפוזציה מענינת יותר
בהצלחה

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רעיון יפה התאורה טובה
אבל עם את מרשה לי ..
חד פעמי פחות זורם בצילום מזון ..
והייתי מנסה לתת יותר עניין בכל העסק
אולי ממש סלט טונה עם עלה טרי
קומפוזציה מענינת יותר
בהצלחה
א. תודה על ההערה. ראוייה לכל החבר'ה. הצופים פה
ב. לא מרשה בלשון נקבה אלה מרשה בלשון זכר.
ג. אולי הייתי צריך בקטגוריה להכניס - איזו תפישה. הילדים התחילו להכין ארוחת בוקר. בזמן מסויים
ראיתי את מה שהיה על השולחן, והילדים היו בחוץ. מייד תפשתי מצלמה, טיפה הכנסתי סדר בעגבניות
בדקתי תאורה, העברתי למצב HDR, ניסיתי ותקנתי קומפוזיציה יחסית לרקע (מפת השולחן) וצילמתי.

והשאר, הסטוריה על מצה ותמונה לאתר... ;).
ועם זאת, רציתי להראות שימושי תאורה. וגם את ההשפעה בתוך הקערה השקופה המאפשרת הכנסת יותר אור.

ובהחלט, אם היה הולך לפרסום, היה ראוי כלים נאים המרחיבים דעתו של האדם, (אולי אם מצלמים חד-פעמי .. )

תודה, וחורף בריא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה