דרוש מידע פסגת זאב / נווה יעקב - מידע עדכני

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היו כמה אשכולות בנושא, אבל כולם מלפני שנתיים ומעלה...
אשמח לקבל מידע עדכני, איזה אזורים חרדים לגמרי, איזה מתחרדים ובאיזה רמה, ואיזה סגנון אוכלוסיה בכל אזור.
תודה רבה

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
נווה יעקב - חרדי לגמרי
פסגת זאב - צפון - מתחרד + כל אזור המזלות (2 משפחות ויותר חרדיות בבניין) חיידר (עד מכינה לדעתי) סניף של קמניץ, גני בנות עירוניים
פסגת זאב מרכז - מתחרד בקצב, הארבעה, השישה עשר, סיירת ירושלמית, אלטמן ועוד. מוסדות לימוד - חידר - סניף של קמניץ - רק גן ראשון ושני, גני בנות ערוניים, גיל 0-3 ממש קשה.
יש שאלות ספציפיות?

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה!
יש אזורים יותר חרדים בפסגת זאב? יותר ברמה של 50% חרדים ויותר?
כמה חרדים יש בפסגת זאב מרכז?
ומה סוג החילונים? משפחות עם ילדים ופרחחים שמסתובבים בשכונה או זוגות מבוגרים שקשה להם לעזוב?

משתמש מקצוען
יש אזורים יותר חרדים בפסגת זאב? יותר ברמה של 50% חרדים ויותר?
נווה הפסגה כולה חרדית. פסגת זאב צפון ברחובות מסוימים מאמינה שכן
כמה חרדים יש בפסגת זאב מרכז?
בטח 400 -500 משפחות צעירות ואפילו יותר, וכן הרבה משפחות ספרדיות איכותיות ( עם ילדים בגילאי בר מצווה +)
ומה סוג החילונים? משפחות עם ילדים ופרחחים שמסתובבים בשכונה או זוגות מבוגרים שקשה להם לעזוב?
משפחות צעירות. פחות פרחחים, יותר ילדים קטנים. שכונה שומרת מסורת ברובה.
בצפון יש גם ערבים
במרכז רוסים

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נווה הפסגה כולה חרדית. פסגת זאב צפון ברחובות מסוימים מאמינה שכן
איפה זה נווה הפסגה?

מסורתיים פחות מפריע לי, אם הם מכבדים את החרדים
אבל יש חילונים מסוג גרוע שעושים מסיבות בקולי קולות ומוזיקה ומשסים את הכלבים שלהם בילדים החרדים המפוחדים...
אז זה לא ממש כאלה? האווירה ברחובות חרדית?

משתמש מקצוען
איפה זה נווה הפסגה?
בין נווה יעקב לפסגת זאב
פרויקט חרדי, בעיקר משפרי דיור
אבל יש חילונים מסוג גרוע שעושים מסיבות בקולי קולות ומוזיקה ומשסים את הכלבים שלהם בילדים החרדים המפוחדים...
לא נתקלתי. בבניין שלנו כולם שומרי שבת כולל תפילות בבית כנסת ויש רק כלבלב אחד (8 דיירים, 3 חרדים ועוד 5 כנ"ל)
האווירה ברחובות חרדית?
לא

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש פה למישהו אולי את העיתון "ממזרח" במייל?
או מכיר דירה למכירה באזור חרדי עד 2.2M?

משתמש מקצוען
כל האזור מרח' פרדס ולמעלה אינו לגמרי חרדי. הרוב כן חרדי אבל כמעט בכל בניין יש דירה או שתיים לא חרדי
בין קמניץ לפרדס יש עוד כמה וכמה רחובות
נווה יעקב הינה חרדית, מלבד בקצוות כמה חילונים, בבנינים גבוהים...
לעומת פסגת זאב שזו שכונה חילונית לחלוטין
אני מחפשת ביד2 דירות למכירה בפרוייקט הזה, איפה לחפש?
הרב בנימין צביאלי, זה דירות גדולות, למשפרי דיור בסטנדרט גבוה,כלומר - נשמע לי מצחיק לחפש דירה בפרדם ובאותה נשימה בנווה הפסגה.
בפסגת זאב מרכז קיימות גם כן דירות גדולות ומרווחות, עם נוף וכו', אבל - באזור החילוני - מתחרד בחיתוליו.

מ. י.

משתמש מקצוען
קחו בחשבון שנווה הפיסגה היא כמה רחובות בפני עצמם בתחתית פסגת זאב.
אני אישית לא חושבת שאפשר להסתדר שם בלי רכב אחד לפחות.

נווה יעקב- חרדית לגמרי ואוירה חרדית 100%. החילונים שנותרו הם בעיקר אנשים מבוגרים שבקושי רואים אותם.

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
המחירים כיום של נווה הפסגה עוברים את ה3 מליון
רק כשהם נמכרו על הנייר היו במחיר מצחיק היום זה שונה לגמרי
אבל זה לא נוח להתנייד שם בלי רכב למרות שיש אוטובוסים קרוב
במחיר שציינתם עדיף לקנות במתחרד למעלה של נווה יעקב שיהיה פינוי בינוי על הציר המרכזי בכניסה לשכונה והרוב חרדים
קשה לי להאמין שבפסגת זאב יש דירת 4 חדרים במחיר כזה
כדאי לדבר עם מתווך שעובד בשתי השכונות ולעשות סיבוב ולראות
יש ניואנסים שיכולים לשנות את הבחירה

גיטל.

משתמש פעיל
יש פה למישהו אולי את העיתון "ממזרח" במייל?
או מכיר דירה למכירה באזור חרדי עד 2.2M?
במחיר כזה לא תמצאי בחרדי רק באזור המתחרד
וגם מה גודל הדירה שאת מחפשת, קומה, מרפסת , שיפוץ זה משנה הרבה את המאזן

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממש לא נכון. החלק למטה (קמניץ) חרדי לגמרי אבל באזורים אחרים אינו כן.
נווה יעקב חרדית. נקודה.
זה נכון שאולי בכל בנין יש עדין שכן חילוני. אבל רוב רובה חרדים. וגם מי שנשאר זה רק אנשים מבוגרים שהם לא מפריעים לאיש. וחיים את שארית חייהם בשקט (ובדרך כלל הם בקשר טוב עם השכנים החרדים, ונעזרים בהם הרבה).
האווירה ברחוב היא אווירה חרדית.
בשבת, הרחובות שבתיים לגמרי, נדיר לראות מכונית עוברת. מי שיוצא לרחוב בשבת רואה שאין הבדל בין נוה יעקב לסורוצקין.

פסגת זאב מתחרדת בקצב יפה. תלוי באיזה איזור.

נווה הפסגה, רשמית חרדית. אבל רח' אורי בן ארי, צד שמאל של הרחוב - חרדי, צד ימין - חילוני.

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
זה נכון שאולי בכל בנין יש עדין שכן חילוני. אבל רוב רובה חרדים. וגם מי שנשאר זה רק אנשים מבוגרים שהם לא מפריעים לאיש. וחיים את שארית חייהם בשקט (ובדרך כלל הם בקשר טוב עם השכנים החרדים, ונעזרים בהם הרבה).
האווירה ברחוב היא אווירה חרדית.
בשבת, הרחובות שבתיים לגמרי, נדיר לראות מכונית עוברת. מי שיוצא לרחוב בשבת רואה שאין הבדל בין נוה יעקב לסורוצקין.
סלח לי שאני חולק אליך. בבניין שלי יש שכנים חילונים, לא מבוגרים, מפריאים לכל שער הדיירים. וכן בבניינים אחרים (כמובן לא כולם).
אינו נדיר לראות מכונית עוברת בשבת, רואים 3-5 כל שבת.
כן זה שכונה עם רוב חרדי אבל רחוק מלהיות סורוצקין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה