השקעות פנסיה היכן עדיף להשקיע S&P 500 או תלוי גיל

כלטוב

משתמש פעיל
אני בגיל 50 + ומתלבטת איזה מסלול לבחור האם S&P 500 שהתשואה שלו כרגע כ 20% אך ישנו יותר סיכון או תלוי גיל שזה סולידי יותר ויש בו פחות סיכונים שהתשואה שלו כ 10.5%

Ins

משתמש רשום
קצת קשה לבחון כדאיות מול סיכון, כי לא ציינת מתי את מתכננת להוציא את הכספים, יתכן ששנה הבאה ויתכן בעוד 15 שנה...

A052

משתמש סופר מקצוען
תלוי גיל לא רלוונטי לרוב הפוסקים, זה לא מסלולים כשרים בשום חברה.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תלוי גיל לא רלוונטי לרוב הפוסקים, זה לא מסלולים כשרים בשום חברה.
הבנתי שיש באלטשולר מסלול כשר, יש לי גם תעודות, אני מעלה פה.

קבצים מצורפים

• תעודת_כשרות_תשואה_כהלכה_מסלולים_מחקי_מדד_82f56e2894.pdf
    4.3 MB · צפיות: 9

ה. שלמה

משתמש פעיל
אני בגיל 50 + ומתלבטת איזה מסלול לבחור האם S&P 500 שהתשואה שלו כרגע כ 20% אך ישנו יותר סיכון או תלוי גיל שזה סולידי יותר ויש בו פחות סיכונים שהתשואה שלו כ 10.5%
כפי שכתבו כאן אין מסלול תלוי גיל כשר, אך יש אפשרות לשלב בין מסלול הלכתי מנייתי, להלכתי קלאסי שהסיכון בו נמוך יותר, כמובן שתלוי בגובה הסכום שיש לסכן ובגיל המשיכה הצפויה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה