דרוש מידע פניה למיון בשבת

מרניניג

משתמש מקצוען
פינוי באמבולנס זה לא על חשבון הקופה אלא אם כן יש לכם ביטוח משלים למשל במאוחדת ביטוח שיא מכסה 5 אחוז
לא מדויק בכלל.
יש הרבה מקרים שהקופה מכסה, תלוי במקרה.
במקרים שלא מכסה, הביטוח המשלים מכסה חלקית.
במכבי- אמבולנס רגיל- מכבי זהב משתתפת 50% לפעמיים בשנה. אמבולנס נטן- הקופה משתתפת מהסל 50%+ מכבי זהב 50% על היתרה, פעמיים בשנה.

zviela

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אין דבר כזה להוציא התחייבות למיון לפני, רק הפניה והפניה פוטרת מתשלום.
אפשר לראות באתר מכבי את הקריטריונים של משרד הבריאות וההרחבות של הקופה לאישור פטור מלא או אגרה.
לדעתי לא הבנת את הקופה, יכול להיות שהמקרה שלכם בקטגוריות לתשלום חלקי= אגרה.
אם זה היה בקטגוריות המאושרות לפטור מלא לא הייתם נדרשים לשלם אגרה.
מניסיוני, לאחר ערעור, מכבי מאשרת אגרה לשומרי שבת, לא פטור מלא וגם זה לא מחובתם מבחינת משרד הבריאות... למרות שזה לכאורה הכי מוצדק.
לא יודעת מה קורה בערים אחרות, אבל בבני ברק יש 3 רופאים תורנים בשבת והם יכולים להפנות למיון.
אגב, כמה פעמים ערערת?
יש אפשרות לערער 3 פעמים.
אני עוד בדיונים איתם, רק היה לי חשוב לדעת מה קורה בקופות אחרות, וגם אם למישהו יש ניסיון עם כזה מקרה מול מכבי

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפניה רטרו- אני פונתי עם נטן לבית חולים עם הבת שלי. והרופאת ילדים (המקסימה) הביאה לי מעצמה הפניה למיון+ פינוי בנטן...
במאוחדת לא תמיד מקבלים הפניה לפינוי רטרו (למיון כן...)

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
באופן כללי איך מקבלים הפניה רטרו על אמבולנס?
יש דבר כזה?
ואיך על מיון מקבלים רטרו?
למי פונים במכבי?

מרניניג

משתמש מקצוען
הפניה רטרו לא פוטרת, אלא אם הרופא יכתוב שהוא היפנה אתכם טלפונית בזמן אמת, אבל לא היה ליד מחשב.

צ'יטה

משתמש פעיל
במכבי הרופאה אמרה לי שהיא לא יכולה להוציא הפניה רטרו, היא לא כותבת תאריך בכלל אלא רק את ההפניה והתאריך הוא אוטומטי, תכל'ס שלחתי את זה לקופה עם הטופס שחרור ונתנו לי התחייבות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה