כללי פלייר דו"צ למסעדה.

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה.:)

קבצים מצורפים

• בישולים.jpg
    KB 362.2 · צפיות: 8
  • בישולים2.jpg
    KB 340.3 · צפיות: 5

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
מקסים!
מיוחד!
נ.ב. רק חסר הפלייר

(עכשיו שאני רואה- זה באמת יפה)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מאד יפה.
לדעתי- טיפוגרפית- המחיר צריך להיות בפונט יותר גושני ומלא

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך פה התחלה טובה, אבל את צריכה עוד לעבוד כדי שזה יתגבש לכדי שפה.

קודם כל - ודאי שהצבע הצהוב הוא הבחירה הנכונה ולא הירוק, כשזה בהקשר של אוכל.
התמונה השניה הרבה יותר טובה מהראשונה, בכל פרמטר כמעט, תעבדי על למצוא עוד בסגנון הזה.
(לי אישית קשה כששמים תמונות אימג' בנק שאמורות לייצג מאכלים של מקום אמיתי, מרגיש לי קצת כמו הונאה, אבל אני יודעת שהרבה עושים כך ושזה מקובל. ואם אלה תמונות אמיתיות שהלקוח שלח לך - אז מחילה. אבל זה נראה אימג' בנק)

הסטריפ המאונך בצד, והמחיר ששוכב על הצד הם מצויינים.
זה עובד טוב יותר כשהסטריפ בצד שמאל (כמו בדוגמה עם הצהוב, אבל בלי ה"מבחר מאכלים" שתקוע שם באמצע).

ותרי על פונט כתב היד וקחי פונט דפוס עם יותר אופי, משהו מזוהה יותר. הייתי אפילו מקצינה ואומרת מרים או אהרוני או משהו מהאזור הזה, אבל אם לא, אז פונט אחר שיהיה מספיק חזק ובעל אופי.

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;605472:
יש לך פה התחלה טובה, אבל את צריכה עוד לעבוד כדי שזה יתגבש לכדי שפה.

ותרי על פונט כתב היד וקחי פונט דפוס עם יותר אופי, משהו מזוהה יותר. הייתי אפילו מקצינה ואומרת מרים או אהרוני או משהו מהאזור הזה, אבל אם לא, אז פונט אחר שיהיה מספיק חזק ובעל אופי.

אני מסכימה איתך בנושא הטיפוגרפיה הבעייתית, אבל אנא, אל תמליצי על אהרוני או מרים! בסוף עוד יקחו אותך ברצינות. הפונטים האלה כבר פסו לגמרי, והם מעולם לא היו ממש מדהימים...
אני חושבת שכתב היד דוקא לא רע, אולי יש כתב יד מוצלח יותר, זה נראה קצת פונט חינמי.
אבל הכתב הרגיל אינו יפה בעיני. וגם המספר נראה אריאל פשוט.

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באופן כללי העיצוב נראה בהחלט מבטיח, אך יש מקום לשיפורים.
1. הצבע הצהוב נראה מושך ומגרה יותר מהירוק. אם את רוצה צבע נוסף - צד אחד צהוב, צד שני תעשי אדום או כתום. לא ירוק.
2. בצד הקדמי הצהוב יש יותר מדי "יישורים" או שמא נקרא להם "גושים" והעין קופצת מפה לשם:
בגט+שתיה = משמאל
מבחר מאכלים= אמצע (נסי לחפש לו מקום שמיושר לאחד הקטעים האחרים ואולי בלי רקע צהוב. יש מצב?)
שורות כתובת = מיושר אמצע אבל מתפרש יותר לרוחב הדף.
הלוגו= בפינה השמאלית כאשר המילה בישולים אינה מתיישרת באופן מעולה לשף החמוד (הוא עגול, המילה בישולים בפונט קצת מעניין והמרכאות קופצות). אם לא את עיצבת את הלוגו, את בבעיה מסוימת למרות שתמיד תוכלי להציע להם הצעה. אני הייתי מציעה לשים את השף לימין המילה בישולי ולהוריד את המרכאות.
3. המספר הגדול השוכב - המחיר- מאד יפה אבל הייתי נותנת לו פונט עם יותר אופי. משהו יותר חזק כמו נרקיס תם שחור, או נרקיס בלוק שחור.
4. הפונט הכללי שבו השתמשת גם איננו פונט מדהים. אם הייתי עושה את המספר נרקיס תם שחור, אז את הפונט לטקסט הייתי מתאימה לו נרקיס תם רגיל או דק.

וואו, זה נראה כמו הרבה הערות אבל בסופו של דבר העבודה יפה וזה לא הרבה שינויים.
השאלה אם יש לך ספריית פונטים טובה. אם לא, כדאי לקנות בפונטביט חבילה, הם פשוט טובים וכל העבודות שלך תשתדרגנה בהתאם.
בהצלחה!
RIVK

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנהל פורום, למה הודעות מופיעות פעמיים?

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עשיתי כמה שינויים ...
תודה על ההערות..
בקשר לפונט הפונט הוא אלגנטי- ובעניי הוא פונט מאוד ברור וקריא.!

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 359.5 · צפיות: 8
  • 12.jpg
    KB 348.3 · צפיות: 0

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Rivk;605490:
אני מסכימה איתך בנושא הטיפוגרפיה הבעייתית, אבל אנא, אל תמליצי על אהרוני או מרים! בסוף עוד יקחו אותך ברצינות. הפונטים האלה כבר פסו לגמרי, והם מעולם לא היו ממש מדהימים...
אני חושבת שכתב היד דוקא לא רע, אולי יש כתב יד מוצלח יותר, זה נראה קצת פונט חינמי.
אבל הכתב הרגיל אינו יפה בעיני. וגם המספר נראה אריאל פשוט.

יש גירסאות מחודשות ואלגנטיות לאהרוני ולמרים, שבשימוש בהקשר הנכון, יכולים לעשות את העבודה.

go

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יצא מדהים אין מילים .אני חושבת שכדאי לשנות את הפונט של המחיר :):):)

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הייתי שמה את שעות הפתיחה ליד הפרטים. הם נבלעים בתמונה.

369369

משתמש צעיר
העסקי נראה מעולה

הסנדוויץ' די עמוס

1. תצבעי את המחיר בלבלן כמו בעסקי
2. תדחפי את כל הפרטים וההכשר לסטריפ למטה, שבתמונה לא יהיה כלום חוץ מהמחיר

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י shilat;605536:
עשיתי כמה שינויים ...
תודה על ההערות..
בקשר לפונט הפונט הוא אלגנטי- ובעניי הוא פונט מאוד ברור וקריא.!

נעמה דיברה על פונט כתב היד (ספרינט?), לא על הכתב המרובע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה