פלאש נייד שאלה

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כבר כמה פעמים קרה לי באמצע צילומים שהפלאש הנייד שעל חצובה עם רדיו סלייב של יונגנו שינה לבד את ההגדרות מידני לאוטומט ובשום אופן לא הסכים לחזור לידני.
מישהו יודע למה?

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני חושב (יש לי מערכת רדיו דומה מאוד) שהמערכת מתנהלת כך שהמקלט הוא סוג של הוט שו מרוחק.
כלומר ההתנהלות של הפלאש היא זהה ל"כאילו הוא יושב על המצלמה".

ממילא הפתרון הוא להכנס בתפריטי המצלמה להגדרות הפלאש ולהגדיר שם את המוד לM ולא ETTL. אחרת כל חצי לחיצה שתעורר את הפלאש תחזיר את המוד לETTL.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1274750:
אני חושב (יש לי מערכת רדיו דומה מאוד) שהמערכת מתנהלת כך שהמקלט הוא סוג של הוט שו מרוחק.
כלומר ההתנהלות של הפלאש היא זהה ל"כאילו הוא יושב על המצלמה".

ממילא הפתרון הוא להכנס בתפריטי המצלמה להגדרות הפלאש ולהגדיר שם את המוד לM ולא ETTL. אחרת כל חצי לחיצה שתעורר את הפלאש תחזיר את המוד לETTL.
אנסה, תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה