דרוש מידע פלאפון עם נגן

RBH

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אז ככה-
שיואמי עם נגן הוא תומך
לי יש MTK1.אני שמה בו כרטיס.ואז כשבוחרים צילצול אפשר להכנס לכרטיס.ואז לשמוע מוזיקה ואני נהנית ממנו מאד!
אבל הקטע הוא שאני לא יכולה להעביר בתוך השיר את הקטע וכל פעם להתחיל מההתחלה .אבל זה מהמם

~מיכלי~

משתמש פעיל
Udf13b807a9f2477db23c1e65d06f91f4x.jpg
כמה עלה לכם?

ציטוט של מישהו שקנה את זה - "זה משהו מטורף אפשר גם לגלוש בו ניראלי הגיע מהר מאד אני ממליץ באהבה 10 Apr 2022 16:46
אז כשר או לא?
זה מגיע ואז מכשירים את זה
פל' מצוין הגיע יחסית מהר מגיע כאינו כשר אך אפשר למחוק בחנות עם כמה שקלים את כל מה שאינו נצרך מתאים לדור 3 -רמי לוי ופלאפון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה