פלאפון חדש. צריכה לקנות פלאפון חדש,איזה כדאי לקנות??

ישראל ר.

משתמש פעיל
@ישראל ר. @Natan Galant
אשמח לעצת המומחים..

יש לי מכשיר K35 ויש הרבה כפילויות באנשי קשר
אז חשבתי לעשות גיבוי לאנשי קשר, ולשמור במחשב ואז להסיר אותם (ע"י לחצן הסרת כפילויות באקסל) ואח"כ לשחזר חזרה מהקובץ החדש למכשיר.

בפועל לאחר שאני שומר את הקובץ במחשב, גם אם אני רק מוחק ממנו שם אחד, אז לפני היציאה מהקובץ הוא כותב לי : "ייתכן שחלק מהתכונות ייאבדו אם תשמור את הקובץ כיוניקוד טקסט, האם ברצונך להמשיך?"
וברגע שאני שומר את זה כבר אי אפשר לשחזר מהקובץ כי זה כותב בטלפון : קובץ לא נתמך.
האם יש למישהו את חוברת ההוראות למשתמש ויכול להעלות צילום של הדף של סוג השמירה שהקובץ צריך להיות כדי לשחזר גיבוי? או אם יש למישהו רעיון אחר??

יצויין שניסיתי לשמור בכל מיני פורמטים במחשב ולא הצלחתי..
הקידוד הרצוי הוא UTF-16 LE
קידוד-עבור-K35[2].png

א. קליין

משתמש צעיר
איך מגיעים לאפשרות בחירה בסוג קידוד הזה?
כשאני עושה גיבוי הקובץ שנוצר הוא עם סיומת csv. וכשפותחים את זה במחשב הוא נפתח ע"י אקסל. כשאני בא לסגור את האקסל אחרי השינויים הוא מציע באופן אוטומטי יוניקוד טקסט, אבל גם ביוניקוד טקסט וגם אם אני בוחר טקסט דוקומנט זה לא נותן לי את האופציה לבחור קידוד. דרך איזה תוכנה אתה פותח את זה?

ישראל ר.

משתמש פעיל
איך מגיעים לאפשרות בחירה בסוג קידוד הזה?
כשאני עושה גיבוי הקובץ שנוצר הוא עם סיומת csv. וכשפותחים את זה במחשב הוא נפתח ע"י אקסל. כשאני בא לסגור את האקסל אחרי השינויים הוא מציע באופן אוטומטי יוניקוד טקסט, אבל גם ביוניקוד טקסט וגם אם אני בוחר טקסט דוקומנט זה לא נותן לי את האופציה לבחור קידוד. דרך איזה תוכנה אתה פותח את זה?
כמדומני מסמך טקסט

א. קליין

משתמש צעיר
במסמך טקסט אין אפשרות בחירה בקידוד הזה
תוכל לבדוק בבקשה באיזה תוכנה עשית את הצילום מסך הזה?

Love Yourself

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הפלאפון SAFE 10
נחשב פלאפון כשר או רק מאושר?
(ומה ההבדל סליחה על הבורות)

A052

משתמש סופר מקצוען
הוא לא כשר.
זה מכשיר תואם כשר עם חותמת כלשהיא.

A052

משתמש סופר מקצוען
אין אפשרות לSMS בסים כשר.
יש שם גם נגן ומצלמה. בכשרות בדץ קרלין.
הוא נועד לשני סימים אחד כשר והשני לא כשר בשביל SMS.

אודה להמלצה מעודכנת מבעלי נסיון על מכשיר מומלץ לרכישה.
לי יש נוקיה 3310 כבר כמעט שנתיים ואני ממש מרוצה ממנו
בתחילה בקושי הטענתי את הבטריה היא מאוד חזקה ורק עכשיו לאחר כמעט שנתיים זה כבר מצריך יותר הטענה כמו כל מכשיר אחרי תקופה
ממליצה מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה