דרוש מידע פלאפון גלאקסי יאנג כשר>>>

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכל מי שמתלונן על הבטריה מומלץ מאד פשוט להחליף בטריה רק למקורי זה עולה 60 ש"ח ופותר את הבעיה אתם יכולים לתאר לעצמכם שאחרי כמה שנים הבטריה נגמרת (בניגוד לשאר הפלאפונים ששם הפלאפון נגמר)
בדיוק גם אני ככה עשיתי החלפתי בטרייה למקורית

השקעות למהדרין

משתמש פעיל
תוד
לכל מי שמתלונן על הבטריה מומלץ מאד פשוט להחליף בטריה רק למקורי זה עולה 60 ש"ח ופותר את הבעיה אתם יכולים לתאר לעצמכם שאחרי כמה שנים הבטריה נגמרת (בניגוד לשאר הפלאפונים ששם הפלאפון נגמר)
איפה קונים מקורי בבני ברק?

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מישהו יודע על חנות / מכירה באזור י-ם /ביתר לבטריה למכשיר יאנג?

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
אנחנו מוכרים גלקסי מאוד מאוד איכותי, סוללה מקורית וכל החלקים חדשים, אני משתמשת בו תקופה ארוכה, נופל המון פעמים ולא קורה לו כלום.
אני עם בלוטוס ומטעינה פעם ביום ומדברת עם לקוחות כל היום...

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אנחנו מוכרים גלקסי מאוד מאוד איכותי, סוללה מקורית וכל החלקים חדשים, אני משתמשת בו תקופה ארוכה, נופל המון פעמים ולא קורה לו כלום.
כשר וועדת הרבנים?

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איפה אתם?

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פרטים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה