דרוש מידע פלאפון גלאקסי יאנג כשר>>>

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צר לי מלבד שאני יכול לפרוץ לך לכל חנות בדוידקה ותיווכך שבחמישים שקל הלך המוכשר ואתה יכול להכניס איזה סים שתירצה וכן אם אינטרנט
ואתה יכול לקנות לא כשר. למה לעשות כזו דרך ארוכה.....

עין רואה....וכל מעשיך בספר נכתבים

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אה אוקי...עם סים לא כשר
אני חשבתי עם סים כשר....
כי הפלא' עם סים כשר אותו דבר כמו נוקיה רגיל רק עם מצלמה...
הם מתקינים גירסה שאתה יכול לשים גם כשר וגם לא .

ושוב, מי שחי בסרט , או שהוא חושב שהוא משחק מחבואים אם האלוקים ....
שיזכור שעין רואה... וכל מעשיך בספר נכתבים...

בוב ספוג

משתמש מקצוען
הם מתקינים גירסה שאתה יכול לשים גם כשר וגם לא .
שוב כמו שאמרת,
למה למען ה' שאני ישים שים לא כשר בכזה פלאפון??
אם הייתי רוצה פלאפון לא כשר הייתי קונה סמארטפון
אבל אין לי צורך..תודה:)

ראפ

משתמש פעיל
תראה גם לגבי wifi יש מה לעשות עקרונית אפשר להכניס גם לצג של מכונת כביסה אבל זה נושא יותר מורכב אבל גם בזה יש חנויות בדוידקה שיעשו לך את זה בקלות, אני מסכים שאדם מבוגר שאחראי על עצמו לא ילך להתקין או לקנות סים אבל לתת לבחור למשל זה פחות כדאי בתור אחד שעד לפני כמה שנים למד בישיבה וראיתי לא מעט איך שברגע של חולשה הלכו לשפץ קצת את המכשיר, וגם אפשר לראות סרטים באיכות יותר סבירה משאר המוכשרים

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תראה גם לגבי wifi יש מה לעשות עקרונית אפשר להכניס גם לצג של מכונת כביסה אבל זה נושא יותר מורכב אבל גם בזה יש חנויות בדוידקה שיעשו לך את זה בקלות, אני מסכים שאדם מבוגר שאחראי על עצמו לא ילך להתקין או לקנות סים אבל לתת לבחור למשל זה פחות כדאי בתור אחד שעד לפני כמה שנים למד בישיבה וראיתי לא מעט איך שברגע של חולשה הלכו לשפץ קצת את המכשיר, וגם אפשר לראות סרטים באיכות יותר סבירה משאר המוכשרים
ביאנג הכשר אין כל אפשרות פריצה (לפחות בגירסה החדשה) חוץ מלהכניס צלצולים וכדו', ודאי לא wifi וכדו'. ואין אף אחד בדוידקה שיוכל לפרוץ אותו, בדוק.

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מדבר על היאנג הראשון של וועד הרבנים ולא על השני..
האיטיות שאני מציין הוא בדברים שקשורים ליישומי המערכת עצמה דהיינו אנשי קשר יומן שיחות וכדומה, ולא על פתיחת גלריה כרטיס זיכרון שזה באמת איטי אם יש יישומים בכרטיס.
(האיטיות ביאנג נובע ממעבד שלא מותאם כמעט לאנדרואיד כך שא"א ל"המריץ" אותה).
מעבד שלא מותאם לאנדרואיד??
זה מעבד שסמסונג ייצרה בשביל מערכת אנדרואיד:rolleyes:

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לכל אלו שתיקנו והבהירו והסבירו שיש יאנג חדש, ויש מחודש וכו' וכו' ---
לתשומת לבכם:

מברור עמוק , שעשיתי השבוע.
בין היתר גם בחברת סמסונג:
אין כמה גירסאות ליאנג.
הם יצרו יאנג בגירסה אחת בלבד!!! והפסיקו לייצר את זה כבר כמה שנים.
החברה אומרת :שאין להם עניין לייצר את זה.
וכל הפלאפונים שאומרים לכם שזה חדש , זה לא נכון!! עובדים עליכם בעיניים!!
כל הפלאפונים האלו שמסתובבים בשוק הם, מחודשים!!
החברה אמנם ייצרה ליין אחד של דגמי יאנג 1 אבל ישנם מספר תתי דגמים, בדוק. הגרסאות שצרובות על המכשירים- יש המון בשוק והם דומות זו לזו.
הפאלאפונים שמסתובבים בשוק אמנם מחודשים, אבל סביר להניח שעוד יש מספר פריטים חדשים אורגינל שנשמרו במרתפים מהימים ההם...

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא אמרתי שליאנג אין מעלות, התוכנה שלו עוקפת את C2 עשרות פעמים, אבל יש אנשים (כמוני..) שנפרדו מזה בגלל האיטיות בשני הפרטים הספציפיים הללו. (ובלעו באמת צפרדעים של ה-C2 כמו היומן שיחות שלא שוה כלום וכד' [אני עובד כרגע על פיתרון ליומן השיחות, אך עוד חזון למועד], וגם לקח לי הרבה זמן להתרגל לכך שאין לי אפשרות טובה לחיפוש אנשי קשר ועוד ועוד.)
לגבי היאנג 1, יצאו שני סוגי פלאפונים פיזית, אחד עם הכנסת מיקרו SD בצד ואנטנה נוספת המתחברת לכיסוי הפלאפון, ועוד גירסה עם הכנסת מיקרו SD ליד הסים ובלי אנטנה נוספת, אבל אכן לאחמ"כ לא ידוע שיצאו פלאפונים חדשים מהחברה, כך שהפלאפונים שנמצאים כיום בשוק הם מחודשים על כל חסרונות ה"מחודשים".
צודק לגבי המיקרו והאנטנה, אגב שים לב שבדגם המיוצר עם המשפר קליטה("האנטנה") מודפסת האות t באנגלית על גבי הפנאל האחורי של המכשיר

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האיטיות בפתיחת הטלפון יש את זה גם לא בכשר
רק ששם במקום לראות מאושר יש את הסמל של סמוסונג

ולגבי הבטרייה היא כנראה בשלבי גסיסה----
גם לי היה את זה והחלפתי.
-לא מדוייק, בהפעלת המכשיר יש המתנה של מספר שניות עד שהממשק טוען את מערכת ההפעלה (זה נכון גם בs10..)
אבל ביאנג זה טוען את הגרסה הצרובה לא המקורית וזה לוקח יותר זמן...

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא אמרתי שליאנג אין מעלות, התוכנה שלו עוקפת את C2 עשרות פעמים, אבל יש אנשים (כמוני..) שנפרדו מזה בגלל האיטיות בשני הפרטים הספציפיים הללו. (ובלעו באמת צפרדעים של ה-C2 כמו היומן שיחות שלא שוה כלום וכד' [אני עובד כרגע על פיתרון ליומן השיחות, אך עוד חזון למועד], וגם לקח לי הרבה זמן להתרגל לכך שאין לי אפשרות טובה לחיפוש אנשי קשר ועוד ועוד.)
לגבי היאנג 1, יצאו שני סוגי פלאפונים פיזית, אחד עם הכנסת מיקרו SD בצד ואנטנה נוספת המתחברת לכיסוי הפלאפון, ועוד גירסה עם הכנסת מיקרו SD ליד הסים ובלי אנטנה נוספת, אבל אכן לאחמ"כ לא ידוע שיצאו פלאפונים חדשים מהחברה, כך שהפלאפונים שנמצאים כיום בשוק הם מחודשים על כל חסרונות ה"מחודשים".
מה שחבל זה, שכח הקניה שמשתמש בטלפונים ללא אינטרנט, לא מצדיק השקעה בדגם ייעודי מצד יצרניות עולמיות כמו סמסונג ונוקיה...
בדוק, היה לי את שתיהם.
לי יש את שניהם...
בדקתי עם שעון עצר,
אגב סמל ה"מאושר" מופיע 17 פעם כל הפעלה(בגרסה הראשונית שהייתה בשוק)

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחי, יש לך וירוס. לא מכיר את כל מה שכתבת.
זה תלוי בהמון משתנים!
קודם כל כמה שוקלת הגרסה הכשרה שצרבו על המכשיר, כמה פעולות פתוחות ברקע, כמה מקום באחסון(אנשי קשר..?.) ובעיקר - האם היישומון מופעל כרגע פעם ראשונה מאז ההפעלה האחרונה, או שהוא פתוח ב"יישומים אחרונים"....

zip's

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה תלוי בהמון משתנים!
קודם כל כמה שוקלת הגרסה הכשרה שצרבו על המכשיר, כמה פעולות פתוחות ברקע, כמה מקום באחסון(אנשי קשר..?.) ובעיקר - האם היישומון מופעל כרגע פעם ראשונה מאז ההפעלה האחרונה, או שהוא פתוח ב"יישומים אחרונים"....
מבדיקה שלי, שני מכשירים זהים וגירסה זהה, לאחד 100 אנשי קשר ולשני 1000, כבר יש הבדל במהירות התגובה שלהם...
וזה לפני הערות ותזכורות בלוח שנה וכו

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בהמשך לאשכול הזה
https://www.prog.co.il/threads/סקר-בנושא-טלפונים-ואינטרנט-כשר-כל-משתתף-ייכנס-להגרלה-על-מכשיר-טלפון-איכותי.438531/page-7#post-6436091

למה יש עליהם כ"כ קצת אחוזי הצבעה , הוא לא טוב?
אני בדיוק עכשיו מתלבטת אם לקנות אותו.
מי שהצביעה או מי שמכיר את הפלאפונים הללו, אשמח לחוות דעת.
לי יש כזה פלאפון כבר כמה שנים ואני מבסוט איתו עד הגג,
צודקים מי שאומרים שכיום אין להשיג חדשים ומה שיש זה ע"פ רוב מחודשים במחיר של שתי פלאפונים יותר פשוטים וחדשים...

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה שחבל זה, שכח הקניה שמשתמש בטלפונים ללא אינטרנט, לא מצדיק השקעה בדגם ייעודי מצד יצרניות עולמיות כמו סמסונג ונוקיה...

לי יש את שניהם...
בדקתי עם שעון עצר,
אגב סמל ה"מאושר" מופיע 17 פעם כל הפעלה(בגרסה הראשונית שהייתה בשוק)
סתם בשביל הקטע נבדוק את זה.
באמת מענין.

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני לא קניתי אותו מהסיבה הפשוטה, שהוא נראה במבט ראשון כמו אייפון ודומיו (ובמקביל, יש כזה לא כשר, אם אני לא טועה)
יתכן שיש אמת בטענה הזאת
אבל מה לעשות שמניסיון אישי שלי (עם קצת חוש טכני) זה אחד המכשירים הכי שמורים שיש, שלא שייך להכניס בו אפילו לא צליל חדש לפאלאפון לא מדבר על סרטונים ומשחקים ולא כמו הנוקיות למיניהם שהם יהנו ללא מראית עין, אבל מי שקצת מבין יודע שיש שם אינסוף אפשרויות פריצה (עיינו בכל האשכולות שנפתחו כאן על זה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה