פלאגין ליצירת דף נסתר בוורדפרס

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פלאגין טוב ליצירת דף נסתר בוורדפרס- כמו למשל דף תודה על רכישה ובו לינק להורדת מוצר וירטואלי. מי מכיר?

KingYes

משתמש צעיר
דף נסתר? תוסיף לו פרטמר לפי הרכישה או ה-Session של הגולש ולפי זה תדע מה להציג. למה צריך פלאגין?

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השאלה שלי היא בעצם כזו- במידה והגולש מעביר את הקישור למישהו אחר (לא הוגן כמובן) האם המשתמש הנוסף יוכל לראות את הדף? אני מעוניינת ליצור דף הורדה שרק מי שהגיע אליו אחרי רכישה יוכל לראות. מקווה שהובנתי

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם את משתמשת בwoocommerce לניהול ההורדות והרכישה, יש אפשרות כזו.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אפשרות א: אפשר בקלות יחסית להגביל תכנים באתר וורדפרס למשתמשים רשומים בלבד.
אפשרות ב: בעזרת WooCommerce אפשר להגביל בצורה די משוכללת הורדות של מוצר דיגיטלי

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י KingYes;1325521:
דף נסתר? תוסיף לו פרטמר לפי הרכישה או ה-Session של הגולש ולפי זה תדע מה להציג. למה צריך פלאגין?

וורדפרס נחשבת לכזו שלא מצריכה הידע כלל בPHP וארכיטקטורת השרת לקוח.
מי ששואל פה שאלות על וורדפרס ברוב המקרים ממש לא יודע מה זה שסן, וודאי שלא יודע כיצד לכתוב דף שבודק את מצב השסן ומחזיר פלט מתאים.

תחי וורדפרס :)

ולשואלת, אני ממליץ ללמוד קצת וורדפרס מתחת למכסה המנוע לאט ובזהירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה