פיתוח אתר בangular

mirie

משתמש מקצוען
שלום,
אני לא פעילה פה בפורום ולא בטוחה שהוא המקום המתאים, אבל אנסה את מזלי :)
אני מפתחת תוכנה בעלת ניסיון רב, בעיקר מערכות מורכבות. (לא מערכות תוכן: וורדפרס, אלמנטור, דרופל וכדומה.)
התחומים שלי הם בעיקר: nodejs, angularjs, mongoDB, sql...
אני מעוניינת להתמקצע בangular 6 ואשמח לפתח אתר / פרוייקט במחיר נמוך, על מנת "להשתפשף".

אשמח להצעות מעניינות,
תודה רבה!

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
@mirie מה שאני בדרך כלל עושה, אני מוצא ארגון קטן שעושה חסד ועושה איתו חסד על חשבון הזמן שלי.... טוב לך וטוב לעולם

(אגב, יצא angular 7, בלי שינויים גדולים מגרסה 6... )

דבר נוסף, אני לא מכיר angularjs כך שיכול להיות שלכם יהיה יותר קל ללמוד.... אבל בזמנו כשאני למדתי angular, עשיתי tutorial קצר והתחלתי לעבוד וכאשר נתקלתי בבעיות חיפשתי... בדיעבד, הייתי לומד הרבה יותר ביסודיות לפני שהייתי מתחיל לעבוד, זה היה חוסך לי הרבה זמן, אז אולי גם לכם....

בהצלחה

Rivka-Prog

משתמש פעיל
מתוך נסיון שלי, הלימוד הכי טוב הוא מתוך פרוייקט מעשי.
אני עשיתי פרוייקט ותו"כ למדתי לבד
אחר כך עשיתי קורס מקיף והוא לא חידש לי הרבה.
כך שאני באמת יכולה לומר, שלהתנסות לבד אולי לוקח הרבה זמן, אבל שווה שווה את המאמץ , ומשתלם הרבה יותר מכל קורס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה