דרוש מידע פישינג או אתר אמין?

המשרד שלנו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חיפשתי באתר קומו עגלת יויו יד שניה
בין המודעות עלתה מודעה על עגלה חדשה לגמרי ב255 דולר
היה נראה לי מיד סוג של פישיניג ובכל אופו ניסתי לשלוח הודעה למפרסם
הוא חזר אלי ואמר לי שהוא מוכר עגלות מקוריות + אחריות 12 חודשים + מדניות החזרה וכו'
וכן כתב לי כתובת מייל ומספר טלפון ליצירת קשר
התכתבי איתו במייל, דיברתי איתו טלפונית ורק שיכנע אותי שהכל בסדר, ושהם אמינים ושהם מארה"ב וכו' וכו'
במייל הוא שלח לי גם קישור לאתר שלהם https://agnmetalsgeneraltradingltd.com/
מה שמחשיד אותי זה המחיר הזול + כל ההתכתבויות שלו על האמינות ומדיניות ההחזרה והאפשרות להחזרת התשלום ושיכנועים אין סוף עם המלצות מלקוחות מהארץ והסברים שלמים על הרצון שאהיה מרוצה ואשלח להם קונים נוספים

מעניין אותי מאוד לדעת האם מישהו מכיר אותם? האם מישהו קנה פעם דרכם? באמת אמין?
חבל לי ל'תרום' סתם 255$ - - -
הנה הקישור לאתר https://agnmetalsgeneraltradingltd.com/

המשרד שלנו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הוא חזר אלי ואמר לי שהוא מוכר עגלות מקוריות + אחריות 12 חודשים + מדניות החזרה וכו'
התכתבי איתו במייל, דיברתי איתו טלפונית ורק שיכנע אותי שהכל בסדר, ושהם אמינים ושהם מארה"ב וכו' וכו'
מה שמחשיד אותי זה המחיר הזול + כל ההתכתבויות שלו על האמינות ומדיניות ההחזרה והאפשרות להחזרת התשלום ושיכנועים אין סוף עם המלצות מלקוחות מהארץ והסברים שלמים על הרצון שאהיה מרוצה ואשלח להם קונים נוספים

מקפיצה!

יראת גאולה

משתמש מקצוען
למה אתר מכובד צריך לפרסם באתר יד שניה?

נתקלת פעם בעוד אתר עם שם כזה ארוך?

איך זה יכול להיות להם משתלם? הם לא משלמים משלוח? מיסים בכניסה לארץ?
אחרי שנותנים פרטי אשראי, זה יכול להסתכם גם ביותר מ255.

לא מכירה את האתר המדובר.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא מצאתי איזכור ברשת, נראה שהאתר לא מוכר כלל ולכן זה די חשוד.
כאן מופיע משהו גנרי
בכל מקרה אם אתם מתפתים לשלם, אז רק בפייפאל ובאופן שיש ערבות לקבלת התמורה.

malka1

משתמש פעיל
ממש לא הייתי קונה שם בבדיקה פשוטה עולה שיש הרבה מה לחשוד:
1673975540358.png

קישור לאתר לבדוק הונאות באתרי קניה.

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

האם הזמנת שם? או שאת שמעת עליהפ פרטים שליליוחיובי?

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

סיפור מוזר----
אני הזמנתי שם לעצמי ולעוד כמה חברות הם רצו תשלום רק באמצעות ביטקוין או העברת ישירה לחשבון בנק מסוים
התעקשתי שאני מוכנה לשלם רק דרך פייפל , אחרי הרבה שיכנועים הם נאלצו להסכים וכך הזמנתי 8 עגלות,
כמה דקות אחרי שהזמנתי קלטתי שבעצם יש חוק יבוא על עגלות שמותר להכניס רק עד 5 עגלות לארץ,
ביקשתי מהמוכר שיפצל לי את ההזמנה על שתי שמות שונים והוא אמר לי שהם שולחים מלא עגלות לארץ גם בכמויות גדולות ואף פעם לא עושים בעיות ואם יהיה בעיה או שאני לא אהיה מרוצה הם יחזירו לי את התשלום.
בלב מהסס הצטרכתי להסכים היות שבגלל הבדלי השעות עד שהוא ענה לי הוא כבר הוציא זאת למשלוח.
אחרי 3 ימים אני מקבלת הודעה מחברת משלוחים בשם World Moverz Freight - שהמשלוח הגיע למכס טורקיה ונתקע במכס לצורך שחרורו אני צריכה לשלם 830 דולר שזה סכום ענק.
התכתבתי עם המוכר ואמרתי לו שהרי אמר לי שזה משלוח ישיר לישראל ואני לא אצטרך לשלם שום דבר אז הוא כתב לי שמכס כל אחד יודע שיצטרך לשלם אמרתי לו שביררתי כאן בארף ואם כן אני אמורה לשלם רק 17 אחוז שזה בוודאי לא יוצא מחיר כזה מופקע.
הוא כתב לי שזה מה שהם מבקשים ואם אני לא משחררת את זה אז כל יום יעלה לי 50 דולר אחזקה במכס שם.
התקשרתי למכס בישראל והם אמרו לי שזה נשמע להם מאוד מוזר כל הסיפור הזה ואפילו אם זה כן היה נכון הייתי אמורה לשלם בישראל ולא בטורקיה.
כתבתי את כל זה למוכר והוא התחיל להסביר את עצמו בכל מיני הסברים למה אני כן צריכה לשלם ולמה זה כן אמור לעבור דרך טורקיה
לבסוף החלטתי שאעביר לו תשלום אבל רק דרף פייפל.
הוא כמובן לא הסכים ואמר שיש לו מלא תשלומים שעדיין ממתינים בחשבון פייפל שלו ואפילו הכסף מההזמנה של העגלות הוא עדיין לא יכול לשחרר מהפייפל וכו וכו.
אחרי שכנועים רבים הוא הגיע עם רעיון חדש ואמר
שאין לו בעיה דרך פייפל אבל בשביל שזה לא יתקע בחשבון פייפל זה אמור להיות סכום של לפחות 1500 דולר כי סכום קטן יותר יתקע בפייפל למשך זמן רב
הסכמתי.
הוא אמר שמיד שאעשה את התשלום הוא משחרר את המשלוח וכמובן מחזיר לי 700 דולר היישר לחשבון שלי.
וכך עשיתי
לאחר כמה שעות בדקתי באתר של השליחויות על מעקב המשלוח שלי ראיתי אכן שזה שוחרר וזה בדרך לישראל .
פניתי אל המוכר בבקשה שיחזיר לי את ה700 דולר הוא אמר שתיכף זה כרגע בהנהלת חשבונות כל התשלום שלי בכלל וברגע שזה יאושר הוא מיד יחזיר לי את ה 700 דולר
חיכיתי
המוכר הבטיח לי ש24 שעות מרגע תשלום המכס זה אצלי בבית
בנתיי מה שקורה ב24 שעות האלו--תקשיבו משהו הזוי---
המוכר כותב לי שממש מצטער אבל קרתה להם טעות והם ממש מבקשים שאעזור להם
מי שהיה אחראי על האריזזה של המשלוח שלי בטעות שלח 19 עגלות ולא 8 כפי שהזמנתי והוא ממש מתחנן שאני אקנה ממנו את השאר אפילו במחיר מוזל וכמובן שאקבל גם כמה בחינם וכ וכו
הסברתי לו שאני ממש מצטערת לשמוע ואשמח לעזור לו אבל רק אחרי שאני אקבל את המשלוח אצלי ביד ואראה שהוא דובר אמת ועכשיו גם התברר לי מה זה המחיר המופקע של תשלום המכס.
הוא אמר שהוא מחכה שאני אעזור לו למכור את העגלות ששלח בטעות והוא יעשה על כל אחד הנחה של 40 דולר ועוד ועוד
24 שעות עברו ואני מקבלת שוב הודעה מחברת המשלוחים וגם ממנו כמוכר שמזל טוב ההזמנה שלי כבר בישראל!!
אבל היות שזה מחכה לאישור כניסה לנמל אני צריכה לשלם עוד 1500 דולר אישור כניסה לנמל.
כאן כבר ממש כעסתי וכתבתי למוכר שאני לא מוכנה לשלם אפילו לא עוד שקל וכל התשלומים שרני צריכה לשלם זה רק בגלל הטעות שלהם שהם שלחו כמות לא הגיונית וכו וכו
המוכר הסכים להוריד לי 40 אחוז מהמחיר והוא אמר שזה החברה תספוג
הסברתי לו שזה לא מענין אותי יותר אני רוצה לבטל את כל ההזמנה !!
הוא הסביר שזה לא אפשרי ונכון הם אמרו שיהיה אפשר לקבל החזר כספי אם אני לא מרוצה אבל זה עדיין לא הגיע אלי ולהחזיר את המשלוח אליהם הם כבר לא יכולים כי זה כבר בכניסה לישראל אז שבבקשה לא אעשה שטויות כי כך הם יפסידו אז הם הסכימו להורד עוד קצת בתשלום על חשבונם אבל כמובן שאני לא הסכמתי.
היות והבטיח לי שזה יהיה אצלי תוך 5 ימים וכבר עבר 2 שבועות שאני בסיפור הזה אני כבר לא מאמינה לשום מילה שלהם.
פניתי לפייפל בבבקשת עזרה
הסברתי את הסיפור שלי וזוכיתי בכל הסכום בחזרה ברוך השם!!

מה אתם אומרים על הסיפור ההזוי הזה?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
סיפור מוזר----
אני הזמנתי שם לעצמי ולעוד כמה חברות הם רצו תשלום רק באמצעות ביטקוין או העברת ישירה לחשבון בנק מסוים
התעקשתי שאני מוכנה לשלם רק דרך פייפל , אחרי הרבה שיכנועים הם נאלצו להסכים וכך הזמנתי 8 עגלות,
כמה דקות אחרי שהזמנתי קלטתי שבעצם יש חוק יבוא על עגלות שמותר להכניס רק עד 5 עגלות לארץ,
ביקשתי מהמוכר שיפצל לי את ההזמנה על שתי שמות שונים והוא אמר לי שהם שולחים מלא עגלות לארץ גם בכמויות גדולות ואף פעם לא עושים בעיות ואם יהיה בעיה או שאני לא אהיה מרוצה הם יחזירו לי את התשלום.
בלב מהסס הצטרכתי להסכים היות שבגלל הבדלי השעות עד שהוא ענה לי הוא כבר הוציא זאת למשלוח.
אחרי 3 ימים אני מקבלת הודעה מחברת משלוחים בשם World Moverz Freight - שהמשלוח הגיע למכס טורקיה ונתקע במכס לצורך שחרורו אני צריכה לשלם 830 דולר שזה סכום ענק.
התכתבתי עם המוכר ואמרתי לו שהרי אמר לי שזה משלוח ישיר לישראל ואני לא אצטרך לשלם שום דבר אז הוא כתב לי שמכס כל אחד יודע שיצטרך לשלם אמרתי לו שביררתי כאן בארף ואם כן אני אמורה לשלם רק 17 אחוז שזה בוודאי לא יוצא מחיר כזה מופקע.
הוא כתב לי שזה מה שהם מבקשים ואם אני לא משחררת את זה אז כל יום יעלה לי 50 דולר אחזקה במכס שם.
התקשרתי למכס בישראל והם אמרו לי שזה נשמע להם מאוד מוזר כל הסיפור הזה ואפילו אם זה כן היה נכון הייתי אמורה לשלם בישראל ולא בטורקיה.
כתבתי את כל זה למוכר והוא התחיל להסביר את עצמו בכל מיני הסברים למה אני כן צריכה לשלם ולמה זה כן אמור לעבור דרך טורקיה
לבסוף החלטתי שאעביר לו תשלום אבל רק דרף פייפל.
הוא כמובן לא הסכים ואמר שיש לו מלא תשלומים שעדיין ממתינים בחשבון פייפל שלו ואפילו הכסף מההזמנה של העגלות הוא עדיין לא יכול לשחרר מהפייפל וכו וכו.
אחרי שכנועים רבים הוא הגיע עם רעיון חדש ואמר
שאין לו בעיה דרך פייפל אבל בשביל שזה לא יתקע בחשבון פייפל זה אמור להיות סכום של לפחות 1500 דולר כי סכום קטן יותר יתקע בפייפל למשך זמן רב
הסכמתי.
הוא אמר שמיד שאעשה את התשלום הוא משחרר את המשלוח וכמובן מחזיר לי 700 דולר היישר לחשבון שלי.
וכך עשיתי
לאחר כמה שעות בדקתי באתר של השליחויות על מעקב המשלוח שלי ראיתי אכן שזה שוחרר וזה בדרך לישראל .
פניתי אל המוכר בבקשה שיחזיר לי את ה700 דולר הוא אמר שתיכף זה כרגע בהנהלת חשבונות כל התשלום שלי בכלל וברגע שזה יאושר הוא מיד יחזיר לי את ה 700 דולר
חיכיתי
המוכר הבטיח לי ש24 שעות מרגע תשלום המכס זה אצלי בבית
בנתיי מה שקורה ב24 שעות האלו--תקשיבו משהו הזוי---
המוכר כותב לי שממש מצטער אבל קרתה להם טעות והם ממש מבקשים שאעזור להם
מי שהיה אחראי על האריזזה של המשלוח שלי בטעות שלח 19 עגלות ולא 8 כפי שהזמנתי והוא ממש מתחנן שאני אקנה ממנו את השאר אפילו במחיר מוזל וכמובן שאקבל גם כמה בחינם וכ וכו
הסברתי לו שאני ממש מצטערת לשמוע ואשמח לעזור לו אבל רק אחרי שאני אקבל את המשלוח אצלי ביד ואראה שהוא דובר אמת ועכשיו גם התברר לי מה זה המחיר המופקע של תשלום המכס.
הוא אמר שהוא מחכה שאני אעזור לו למכור את העגלות ששלח בטעות והוא יעשה על כל אחד הנחה של 40 דולר ועוד ועוד
24 שעות עברו ואני מקבלת שוב הודעה מחברת המשלוחים וגם ממנו כמוכר שמזל טוב ההזמנה שלי כבר בישראל!!
אבל היות שזה מחכה לאישור כניסה לנמל אני צריכה לשלם עוד 1500 דולר אישור כניסה לנמל.
כאן כבר ממש כעסתי וכתבתי למוכר שאני לא מוכנה לשלם אפילו לא עוד שקל וכל התשלומים שרני צריכה לשלם זה רק בגלל הטעות שלהם שהם שלחו כמות לא הגיונית וכו וכו
המוכר הסכים להוריד לי 40 אחוז מהמחיר והוא אמר שזה החברה תספוג
הסברתי לו שזה לא מענין אותי יותר אני רוצה לבטל את כל ההזמנה !!
הוא הסביר שזה לא אפשרי ונכון הם אמרו שיהיה אפשר לקבל החזר כספי אם אני לא מרוצה אבל זה עדיין לא הגיע אלי ולהחזיר את המשלוח אליהם הם כבר לא יכולים כי זה כבר בכניסה לישראל אז שבבקשה לא אעשה שטויות כי כך הם יפסידו אז הם הסכימו להורד עוד קצת בתשלום על חשבונם אבל כמובן שאני לא הסכמתי.
היות והבטיח לי שזה יהיה אצלי תוך 5 ימים וכבר עבר 2 שבועות שאני בסיפור הזה אני כבר לא מאמינה לשום מילה שלהם.
פניתי לפייפל בבבקשת עזרה
הסברתי את הסיפור שלי וזוכיתי בכל הסכום בחזרה ברוך השם!!

מה אתם אומרים על הסיפור ההזוי הזה?
ברור שזה עוקץ,
ברור ש'מיסי הנמל' זה הרווחים שלו,
אני לגמרי לא משוכנעת שההודעות שקיבלת הן אמיתיות, בררת במכס בארץ שזה מחכה לך? למה את התשלום צריך לעשות אליו ולא לגורם רשמי של מכס מדינת ישראל?
טוב מאוד שהתעקשת לשלם רק דרך פייפאל, וב"ה שקיבלת את הכסף בחזרה! זה בהחלט לא מובן מאליו.

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כן ברור שבגלל שחשבתי שזה עוקץ הסכמתי לשלם רק דרך פייפל שיש לי ביטחון על התשלום אבל בוא נגיד שלא היה אכפת לי לשלם את המכס הזה שהוא ביקש אפילו אם זה הרווח שלו כי גם ככה זה היה יוצא לי זול אבל כנראה שבכלל לא שלח שום דבר כי ככה היה מתעקש ולא מחזיר תשלום והיה אומר שאין לו איך לקבל את הסחורה בחזרה כי זה כבר בישראל...
זה שהואלא התעקש והחזיר מיד מראה שזה בעצם עוקץ
ברור שזה עוקץ,
ברור ש'מיסי הנמל' זה הרווחים שלו,
אני לגמרי לא משוכנעת שההודעות שקיבלת הן אמיתיות, בררת במכס בארץ שזה מחכה לך? למה את התשלום צריך לעשות אליו ולא לגורם רשמי של מכס מדינת ישראל?
טוב מאוד שהתעקשת לשלם רק דרך פייפאל, וב"ה שקיבלת את הכסף בחזרה! זה בהחלט לא מובן מאליו.

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
חסד
תברחו מעסקאות מפוקפקות
כל שבוע צץ פה אשכול מהסוג הזה וזה כמובן עוקץ
יש המון נזקקים יהודים שומרי תומ״צ שהכסף הזה מאוד יכול לעזור להם
ולפחות יהיה לו ייעוד…

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה