דיון פירסום ספר בפלטפורמה אינטרנטית

מנוחה כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תודה על התגובה!
שואלת יותר בכיוון של אפליקציית קוראים כמו Wattpad וכו' שאפשר לפרסם בה בצורה חינמית ספרים/סיפורים בהמשכים, לקבל פידבקים מקוראים ואחכ גם להוציא לאור...

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני עשיתי את זה כמה פעמים. מכרתי קובצי PDF של הספרים במחיר סמלי (חמישה שקלים).
המטרה העיקרית שלי היא פרסום של הכתיבה שלי, כדי שבעתיד ירצו לקנות גם את הספרים המודפסים שלי.
המטרה המשנית היא מכירה של ספרים בלי הוצאות עליהם (כי גם עיצבתי ועימדתי את הספרים - עימוד יחסית חובבני, אבל מספיק בשביל ספר דיגיטלי).
החיסרון הגדול של זה - שאנשים לא אוהבים לקרוא בפורמט דיגיטלי, ובדרך כלל מתקמצנים על ההדפסה. כך יצא שמכל ספר מכרתי "עותקים" בודדים... (אבל זה עדיין שווה לי מספיק כדי להמשיך עם הקונספט)

מנוחה כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
דרך איפה מכרת?
באופן פרטי או דרך מסגרת מסודרת?

AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
המטרה העיקרית שלי היא פרסום של הכתיבה שלי, כדי שבעתיד ירצו לקנות גם את הספרים המודפסים שלי.
המטרה המשנית היא מכירה של ספרים בלי הוצאות עליהם (כי גם עיצבתי ועימדתי את הספרים - עימוד יחסית חובבני, אבל מספיק בשביל ספר דיגיטלי).
החיסרון הגדול של זה - שאנשים לא אוהבים לקרוא בפורמט דיגיטלי, ובדרך כלל מתקמצנים על ההדפסה. כך יצא שמכל ספר מכרתי "עותקים" בודדים... (אבל זה עדיין שווה לי מספיק כדי להמשיך עם הקונספט)
אולי אפשר לקנות?

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אולי אפשר לקנות?
את שואלת אם אפשר לקנות את הספרים הדיגיטליים שכתבתי?
רובם ספרים שקשורים לחגי השנה. חלקם למבוגרים וחלקם לילדים.

שמואל י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
רעיון גאוני!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה