שאלה פיקוח על בניה של קבלן

שיחה

משתמש רשום
האם מקובל לבוא לבדוק את עבודת הקבלן בבניה של שלד/ קירות חיצוניים?
למדוד את הקירות/ פתחים וכד'?
ואם כן, מי אמור לבוא לבדוק? הלקוח או האדריכל/ית?

ias

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מומלץ לקחת מפקח בניה חיצוני שמבין טוב בבניה וכו...
חוסך הרבה עגמות נפש,

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם בדירה בבנין חדש לוקחים מפקח בניה?
ואם אין מפקח, האם הלקוח אמור לבוא לבדוק או שזה חלק ממה שנקרא "שורה ראשונה" שהאדריכלית בודקת?
בבנין חדש אמור להיות מפקח , רק הם לפעמים לא עושים את העבודה. מומלץ לקחת מפק חיצוני או לבוא לבדוק כל הזמן בעצמכם

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה
אם יש כאן אדריכליות שיכולות לשתף האם ועד כמה הן מעורבות בשלב זה,
יעזור לי מאד!!
אם אתם עושים שינויים אצלינו האדריכלית עקבה שאכן כל השינויים בוצעו כראוי (אני לא יודעת אם זה מתפקידה בפועל היא ממש עמדה להם על הראש) גם בעלי היה לפחות פעם בשבוע לראות שהכל מתקדם ועדין היו פשלות שאם היינו לוקחים מפקח מוסמך מטעמינו לא היו קורות. (ליזם היה מפקחים שחיפפו בתפקידם)

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האדריכלית בודקת במידה ובהסכם עם הלקוחות הוגדר שהעבודה כוללת פיקוח עליון והיא מתוגמלת על זה
בכל מקרה מעצבת/אדריכלית היא הישות המתכננת ולא המבצעת ואיננה אחראית על ביצוע בפועל והתאמה לתכנית ,זה תפקיד של מפקח בניה

שיחה

משתמש רשום
האדריכלית בודקת במידה ובהסכם עם הלקוחות הוגדר שהעבודה כוללת פיקוח עליון והיא מתוגמלת על זה
בכל מקרה מעצבת/אדריכלית היא הישות המתכננת ולא המבצעת ואיננה אחראית על ביצוע בפועל והתאמה לתכנית ,זה תפקיד של מפקח בניה
זו בדיוק השאלה שלי: אם בהסכם נכלל פיקוח עליון על העבודה, האם זה כולל גם בדיקה על של שלד וקירות חיצוניים, מפתחי חלונות ןכד', או רק בשורה הראשונה של קירות פנימיים?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זו בדיוק השאלה שלי: אם בהסכם נכלל פיקוח עליון על העבודה, האם זה כולל גם בדיקה על של שלד וקירות חיצוניים, מפתחי חלונות ןכד', או רק בשורה הראשונה של קירות פנימיים?
מקובל שפיקוח עליון כולל רק שורה ראשונה אלא אם כן מפורט אחרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה