פיצויים לפיטורין

ניצן

משתמש פעיל
אני (הייתי) גננת ברשת שנוהגת לפטר את גננותיה אחת לשנה לפני תום חודש ה-5 שעד אז מותר לפטר עובד הוראה,
בכל אופן, אני מסיימת שם שנה שלישית, כלומר פוטרתי פעמיים אך המשכתי לעבוד,

הפעם אני מממשת את הפיטורין,

בכל שנה קיבלתי משכורת אחרת,

שאלתי- הבנתי שפיצויים הם חודש לשנה לפי הוותק, האם יש חוק לפי איזו שנה יהיה גובה הפיצויים?

תודה לעונים

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בדרך כלל זה לפי גובה המשכורת האחרונה, אלא אם את חתומה על משהו אחר (סעיף 14 לחוק, שעל פיו העובד מקבל רק מה שנצבר בקופת הפיצויים, בתנאים מסויימים).

sh12

משתמש מקצוען
ראשית - אחוז נכבד מתשלום הפיצויים נמצא בתוך קופת הפנסיה - פיצויים שלך.
המעסיק צריך להוסיף לסכום שבקופה את ההפרשים.

הפיצויים מחושבים על כל התקופה לפי השכר בתקופה זו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה