פיגוע דקירה בגוש עציון>>>

דיני 2013

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מקבלת על עצמי בל"נ להתייחס יותר יפה לסביבה (בין אדם לחברו).

A4105050

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חשש לחדירת מחבל בתל ציון
יושבים בבית ולא זזים כבר שעתיים ה' יעזור!

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י A4105050;1424400:
חשש לחדירת מחבל בתל ציון

מי שכאן בבקשה, אפילו בע"פ, תקראו פרק תהילים אחד בשביל הנצורים שלא ינזקו חלילה, ולמען יימצא המחבל-אם אכן יש שם כזה.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י A4105050;1424400:
חשש לחדירת מחבל בתל ציון

אימל'ה, איזה פפפחחחדדדד:eek::eek:
ד' ישמור!
מזכיר לי מילה במילה את השיר של מרדכי בן דוד
''אף אחד לא יודע מה יולד יום....אבל אנחנו מאמינים שהכל לטובה..''
וברור שמה היינו עושים בלי אמונה וביטחון?...

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
"אם ד' לא ישמור עיר שווא שקד שומר..."
המצב לא פשוט
כל אחד יקבל על עצמו קבלה טובה
ובא לציון גואל במהרה בימינו אמן!

ירקרק

משתמש צעיר
נמצאו עקבות יוצאות מהיישוב תואמות לעקבות הכניסה, בודקים אם לא השאירו משהו חלילה.

גדר הישוב כוכב יעקב הסמוך לתל ציון שדרכה בוצעה החדירה.

צפה בקובץ המצורף 214131

קבצים מצורפים

• גדר.jpg
    KB 199.5 · צפיות: 7

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
מפחיד לראות!

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י EC;1424334:
זהו שלקבל קבלה לשבוע או להתחזק בברכה כלשהי זה חשוב ויפה עד מאוד,אבל לא יודעת נראה לי צריך פשוט להתנער, להשתנות יותר ובצורה משמעותית. הרי לא סתם ולא במקרה קורות כל הצרות האלו הכל זה איתותים, אבל גם אני לא יודעת איך ובמה? נשמח להכוונה..

גם אני אשמח להכוונה... הלוואי שידעתי. אבל, מכיוון שהצרות הללו באות בלי הפוגה אנו מייחסים להם את חבלי משיח הקשים.
כך כתוב במקורותינו שיהיה המצב לפני ביאת גואל, עמ"י יזעק לה' מגודל הצרות שיעשו לו ישמעאל.

כשכתבנו קבלה התכוונו לשינוי משמעותי. מי שצועקת כל ערב בשעת ההשכבה על הילדים תשתדל לדבר בשקט, מי שפחות מכוונת בברכה מסוימת תכוון יותר... אבל מה שנראה לי שמעל הכל- מאותתים לנו שנהיה עבדי ה'. שנפסיק עם כל ההתעסקות בשטויות ושהמחשבה שלנו תהיה מכוונת לעשות רצון קוננו.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא תמיד צריך להתלבט במה להשתנות.
ישנם דברים הברורים וזועקים את זעקתם מעצמם:
שמירת הלשון
בין אדם לחברו - דו צדדי: פגיעות, ליצנות, היעלבויות.
ובעיקר ומעל הכל: צניעות צניעות צניעות! אין אפשרות להתחמק. אין אין אין!
כל הצמודים, הקצרים, הצבעים, המשוסעים, החשופים, הפתוחים, הבולטים, המבליטים, הדקים, השקופים.
נו , לא מספיק עם זה? באמת! תראו איזו רשימה ארוכה. לא אני המצאתי אותה. נכון???
במקום שצריך לקצר מאריכים, במקום שצריך להאריך מקצרים .

די די די!
נחזור כולנו בתשובה אמיתית.
ברכה פה ברכה שם, הכל נפלא.
באמת נראה לכם שבעבור זה מתרחשות כל הצרות, האיומים והאיתותים?
קול דודי דופק. למי? פתחי לי... - אלינו הנשים! מה, נתעלם מזעקות ודפיקות מתחננות של אבינו שבשמים?
האזינה, הקשבנה. אנא. יישמנה.

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
באיזה ערוץ רדיו אפשר לשמוע הספדים מהלויה של דליה שנערכת עכשיו?

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוף. כבר כשל כוח הסבל!!
כמה אפשר?? לשמוע על נרצחים??
אי אפשר כבר, אי אפשר!!!
ובמקום לתת אות כבוד לצדיק שהלך בשליחות כל עמ"י וחיסל את המפגע המרושע הזה, רוצים להעמיד אותו למשפט???
אם ח"ו אכן יעיזו לעשות לו משפט, צריך להפגין מחוץ למקום!!
הוא הציל חי'ים של ילדים, אנשים, זקנים ושל כל ישראל אחינו - ומעמידים אותו לדין כי עשה את אשר הי'ה צריך לעשות, באומץ בס"ד???
לא יאומן!!!
אחים שלנו נרצחים, ואת המציל מעמידים לדין!! במקום את האשמים!!
איזו אטימות. ה' ישמור.
ושמא על זה עלינו לפשפש, ולראות היכן חטאנו, שזהו היחס בארץ לאדם שעשה כל כך הרבה למעננו??

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תמר21;1424731:
אוף. כבר כשל כוח הסבל!!
כמה אפשר?? לשמוע על נרצחים??
אי אפשר כבר, אי אפשר!!!
ובמקום לתת אות כבוד לצדיק שהלך בשליחות כל עמ"י וחיסל את המפגע המרושע הזה, רוצים להעמיד אותו למשפט???
אם ח"ו אכן יעיזו לעשות לו משפט, צריך להפגין מחוץ למקום!!
הוא הציל חי'ים של ילדים, אנשים, זקנים ושל כל ישראל אחינו - ומעמידים אותו לדין כי עשה את אשר הי'ה צריך לעשות, באומץ בס"ד???
לא יאומן!!!
אחים שלנו נרצחים, ואת המציל מעמידים לדין!! במקום את האשמים!!
איזו אטימות. ה' ישמור.
ושמא על זה עלינו לפשפש, ולראות היכן חטאנו, שזהו היחס בארץ לאדם שעשה כל כך הרבה למעננו??

על מה את מדברת?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מהבוקר - עשרות ארועים של זריקות אבנים, בקבוקי תבערה ועוד, בכל רחבי יהודה ושומרון.
בנס הנזקים בעיקר לשמשות של רכבים. פצועה אחת ה"י.
(דיווח של הצלה יו"ש ו"תצפית")

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה