דרוש מידע פטרת ציפורניים

מצטרפת

משתמש מקצוען
מי שיודע על פתרון אמיתי וסופי לפטריה בציפורניים.
מנסיון בלבד! לא מפרסומות...
תודה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יודעת מניסיון אישי במישפחה רק תזונה נכונה לגוף כמו שצריך זה מגיע בד"כ מחוסר תזונה טבעית ונכונה מהרבה קמח לבן סוכר שמרים וכל המרעין בישין פשוט ללכת לנטורופאת או כל משהו טבעי אחר אם יש כח רצון חזק ללכת לניסן מורגנשטרן מרמות עזר כבר ל30000 מטופלים בהצלחה

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני סובלת מזה הרבה זמן- לא רציתי לקחת את הכדורים(גם כי אסור אותם בהריון והנקה..)
ניסיתי דברים טבעיים ומשחות ולקים רפואיים- כלום לא עובר באמת!!
כנראה שאין מנוס מהכדורים למרות שזה לא מומלץ מלכתחילה...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אודה לך אם תמצאי

https://www.hidabroot.org/article/232421
ציטוט: סובלים מפטריות בציפורניים? אחת השיטות הטובות והמועילות יותר שנתקלנו בהן ברשת, היא חומץ תפוחים מעורבב עם סודה לשתייה ביחס שווה. מרחו את העיסה שנוצרה על הציפורניים הנגועות, לפחות אחת ליום. אמנם לוקח זמן לראות תוצאות וריפוי אמיתי, אך המאמץ כדאי והנוסחה הזו באמת עובדת.

הערה שלי: פעם קניתי חומץ תפוחים ואז גיליתי שזה רק 3% חומץ תפוחים והשאר חומץ רגיל וחומר טעם. שימו לב...

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה את העניין עם החומץ
מים חמים בקערה עם חומץ תפוחים +סודה לשתיה (אין כמויות מדויקות..)

עשיתי גם את זה - אבל לא התמדתי אז אין לי מושג אם זה עוזר
כן שמעתי שזה להתמיד כל יום למשך שלושה חודשים בשביל לראות שיפור

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן שמעתי שזה להתמיד כל יום למשך שלושה חודשים בשביל לראות שיפור
הציפורן הנגועה לא מתרפאת, היא גודלת ומתחלפת בציפורן בריאה. לכן לוקח זמן לראות שיפור- צריך לראות את הציפורן גדלה. בידיים זה לוקח כמה שבועות וברגלים כמה חודשים.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
פטריות בציפורניים - אקונומיקה טובה לזה, אבל לא בריא,
וכן אולי עוד דברים, אבל אם לא מתמידים המון זמן הכל חוזר.

לאחר נסיונות של הרבה דברים,
כעת מנסים נוזל לשטיפת פירות וירקות :) שמשווקת אריאלה טלר - נטורופתית מקרית טבעון
שמספרת שמישהי שהשתמשה בזה הרבה לשטיפת פירות וירקות, פתאום גילתה שהפטריות בציפורניים נעלמו לה.
בינתיים לפי ההוראות צריך לשים בוקר וערב, גם על העור.
בעז"ה ובס"ד כשיהיו תוצאות טובות, בל"נ אעדכן.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
פטריות בציפורניים - אקונומיקה טובה לזה, אבל לא בריא,
וכן אולי עוד דברים, אבל אם לא מתמידים המון זמן הכל חוזר.

לאחר נסיונות של הרבה דברים,
כעת מנסים נוזל לשטיפת פירות וירקות :) שמשווקת אריאלה טלר - נטורופתית מקרית טבעון
שמספרת שמישהי שהשתמשה בזה הרבה לשטיפת פירות וירקות, פתאום גילתה שהפטריות בציפורניים נעלמו לה.
בינתיים לפי ההוראות צריך לשים בוקר וערב, גם על העור.
בעז"ה ובס"ד כשיהיו תוצאות טובות, בל"נ אעדכן.
למה אקנומיקה לא בריאה? לי זה מה שפתר את הבעיה אחת ולתמיד.
פטריה זה חיידק ואקנומיקה הורגת יופי חיידקים וזה כמובן שימוש חיצוני

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם לי עזרו רק הכדורים וניסיתי המון דברים! עושים בדיקות פעם בחודש ואחרי כמה חודשים הציפורן נקיה לגמרי ב"ה!

אלף100

משתמש פעיל
גם לי עזרו רק הכדורים וניסיתי המון דברים! עושים בדיקות פעם בחודש ואחרי כמה חודשים הציפורן נקיה לגמרי ב"ה!

אין לי אפשרות לקחת כדורים היות ואסור בהנקה.
האם מישהי ניסתה את ביו ליין
אני מדברת על פטריה של שנים שהתחילה לכאוב, יש סיכוי למשהו שיעזור מלבד כדורים?

cyp

משתמש מקצוען
שמן עץ התה... למרוח פעם או פעמיים ביום על האצבע הנגועה עם מקל אוזניים עדיף שלא ייגע בעור למי שיש רגישות ומתפתח אודם אפשר לערב עם שמן קוקוס. אבל דרושה התמדה הכי טוב בלילה שלא ירד ויחדור לציפורן...
אני אומרת מנסיון. של תינוקת בת שבועיים שהיה לה פטריה שהתפשטה באצבע והרופא אמר שזה יכול לקחת שנים עד שיעבור ולא בטוח שיעבור ואין טיפול אז אני לא הייתי מוכנה להשלים עם זה ומרחתי לה בכל יום פעמיים ביום שמן עץ התה עם מקל אוזניים רק על הצפורן ולא על העור.. בדקתי שאין רגישות והתמדתי.. אחרי שבועיים זה נעלם!!!! המשכתי עוד שבועיים למניעה וזהו... כבר עבר שנתיים ולא חזר!
למבוגר דרוש הרבה יותר זמן כי זה יותר שכבות פטריה והציפורן יותר עבה וקשה.אפילו כמה חודשים של טיפול, שמן עץ התה בקבוקון עולה בסביבות 18 שקל ומספיק להרבה זמן תלוי בכמות הציפורניים הנגועות,

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שמן עץ התה... למרוח פעם או פעמיים ביום על האצבע הנגועה עם מקל אוזניים עדיף שלא ייגע בעור למי שיש רגישות ומתפתח אודם אפשר לערב עם שמן קוקוס. אבל דרושה התמדה הכי טוב בלילה שלא ירד ויחדור לציפורן...
אני אומרת מנסיון. של תינוקת בת שבועיים שהיה לה פטריה שהתפשטה באצבע והרופא אמר שזה יכול לקחת שנים עד שיעבור ולא בטוח שיעבור ואין טיפול אז אני לא הייתי מוכנה להשלים עם זה ומרחתי לה בכל יום פעמיים ביום שמן עץ התה עם מקל אוזניים רק על הצפורן ולא על העור.. בדקתי שאין רגישות והתמדתי.. אחרי שבועיים זה נעלם!!!! המשכתי עוד שבועיים למניעה וזהו... כבר עבר שנתיים ולא חזר!
למבוגר דרוש הרבה יותר זמן כי זה יותר שכבות פטריה והציפורן יותר עבה וקשה.אפילו כמה חודשים של טיפול, שמן עץ התה בקבוקון עולה בסביבות 18 שקל ומספיק להרבה זמן תלוי בכמות הציפורניים הנגועות,
גם אני ממליצה על שמן עץ התה
יכול לקחת חודשיים עש שרואים התקדמות, במיוחד ברגל ששם הצפורן גדלה יותר לאט
ויכול לקחת שנה עד שנעלם לגמרי
ויכול גם לקחת כמה בקבוקים, אבל לדעתי שווה

• תודה
Reactions: cyp

אולי מעניין אותך גם...