פחדנית קטנה

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התינוקת שלי בת 8 חודשים, יש לה ב"ה שרירים חזקים, אבל היא מאוד מפחדת. היא יודעת להתהפך ולהתנדנד על ארבע רק על המיטה. על הרצפה היא לא עושה כלום, אם אני שמה אותה על הגב על הרצפה, רואים על העיניים שלה את הפחד (איך הבת הגדולה שלי אומרת: עיניים של מורה חמורת סבר...)
השאלה שלי, אם יש לי מה ללכת איתה להתפתחות הילד, או שצריך לחכות שהפחד יעבור?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
תמיד אפשר להתחיל תהליך של פניה להתפתחות הילד
אבל זהו תהליך שלם (הפניה מרופא ילדים והמתנה בתור עד כ3 חודשים...)

ולכן לא כדאי בינתיים להמתין

כדאי לשבת איתה על הרצפה
אולי לפרוס שמיכה או שטיח נעים
אפילו בשלב הראשון להוריד את המזרן שלה לרצפה...
לגרות אותה עם חפצים מוכרים
ולהשרות סביבה ביטחון ושלוה

אחת מאלף

משתמש רשום
אולי נשמע הזוי, אבל אולי מתאים: אני נתתי לתינוק בגיל כזה פרחי באך, למשהו אחר אמנם, יותר לחרדת נטישה, והתוצאה הייתה מדהימה ומהירה בצורה מפתיעה. פרחי באך הרבה פחות יעילים במבוגרים שיש להם הגנות, אבל אצל ילדים הם עוזרים מאד, עד כמה שראיתי.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תלכי לפיזיותרפיסטית של הקופה, התורים בהרבה יותר קצרים. מנסיון.

הקטן שלי גם מאוד פחד על הריצפה, הפיזיותרפיסטית המליצה לי להניח שטיח או שמיכה על ה ריצפה ולעודד אותו להתהפך, לאט לאט עם המון עידוד הוא התחיל גם על הריצפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה