טכניקות בצילום פוקוס

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
תודה רבה!
וברור! ברור! ברור! לגבי עדשת מאקרו!
הלוואי והייתה לי אחת כזאת.. עוד לא פרגנתי לי(ועוד כמה שאני חולמת עליהן ולא פרגנתי:rolleyes:)
אולי בקבוצת רכישה שלך זה יצא יותר זול?
מחלת "הציודיזם".. לא נורא זה קורה במשפחות הטובות ביותר... אני רק יכול לנחם, שזה מעיד על הבנה בצילום מקצועי אמיתי ואיכותי ברמה מהו - ומכנגד כמה הציוד שלנו לא מספיק..
לגבי הקבוצת רכישה - כרגע לצערי עוד לא הצלחתי להגיע לאיזה הסדר מספיק מוצלח עם אחת מהחנויות, ולכן עוד לא פירסמתי הודעות בנושא. כך שגם במקרה הזה אין לי [:(] לצערי איך לעזור. בכ"מ בימים הקרובים אני ודאי אפרסם הודעה כללית גלויה לכולם לכאן או לכאן.

רוחי קליין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מיוחד!!!

Yehodit B

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לגבי הקבוצת רכישה - כרגע לצערי עוד לא הצלחתי להגיע לאיזה הסדר מספיק מוצלח עם אחת מהחנויות, ולכן עוד לא פירסמתי הודעות בנושא. כך שגם במקרה הזה אין לי [:(] לצערי איך לעזור. בכ"מ בימים הקרובים אני ודאי אפרסם הודעה כללית גלויה לכולם לכאן או לכאן.
אוףףף:(
מקווה שהתשובה סופית תשתנה לחיוב!

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מהמם!

אלישבע שפירא

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תמונות מיוחדות!!
אני נכנסת בלי סוף להציץ...
הראשונה מושלמת!
זה הזכיר לי את התחרות של הצב והארנב...;)

ליבי!!!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תמונות מהממות ,אבל הכי הכי אהבתי את השניה -
הכי מענינת
הכי צבעונית
הכי מספרת..............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה