פועלים לעומת מזרחי

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום
הייתם ממחזרים מ"צ בריבית1.42 (מתואמת 1.429) זכאות. 161,000 א"ש. משלם שנתיים בקושי ירד משהו . זה חלק ממשכנתא גדולה .שואל רק על זה
אתה מתכוון ק"צ.... מסלול זכאות קיים רק בק"צ.
ואני לא הייתי ממחזר למרות ההצמדה למדד גם בגלל הריבית הזולה וגם בגלל פטור מהפרשי היוון בזכאות

קיבלתי הצעה למיחזור 400K קל"צ ב4.8 ו800K מל"צ כל שנה ב4.9
אני רוצה למכור את הדירה כנראה עוד שנתיים האם זה מסלולים טובים או שעדיף מסלולים אחרים
(כהיום יש לי ק"צ ב4.17 מ"צ ב4.77).

עוד נקודה כרגע העמלת פירעון עומד על 18 אלף + תשלום ליועץ למיחזור האם שווה לעשות עכשיו מיחזור או שלשנתיים אפשר להישאר במשכנתא הקיימת?

אני רוצה למכור את הדירה כנראה עוד שנתיים האם זה מסלולים טובים או שעדיף מסלולים אחרים
מסלולים די טובים - בעיקר הריבית בקל"צ (לשם הסקרנות: המחזור פנימי או חיצוני ?)
עוד נקודה כרגע העמלת פירעון עומד על 18 אלף + תשלום ליועץ למיחזור האם שווה לעשות עכשיו מיחזור או שלשנתיים אפשר להישאר במשכנתא הקיימת?
שווה לעשות עכשיו מחזור !
היות ולא כתבת לכמה שנים מתחלק הסכום הזה של מיליון מאתיים, בקודם ובהצעה החדשה.
א"א לנקוב בסכום החיסכון המדוייק אך ייתכן גם ומגיע אפי' למאה אלף ש"ח חיסכון רק בשנתיים!

דרך אגב - אם אתה מתכנן למכור את הדירה ולקנות חדשה, באם המשכנתא תהיה אטרקטיבית גם אז, לא תצטרך לפרוע את זה אלא תוכל לגרור את זה לדירה החדשה.

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום

רק קח בחשבון שאם הריבית תרד בשנתיים הקרובות משמעותית [סביר להניח....], ה18 אלף שאתה משלם היום עמלת פירעון יהיו בדיחה לעומת העמלות פירעון שתצטרך לשלם.

מסלולים די טובים - בעיקר הריבית בקל"צ (לשם הסקרנות: המחזור פנימי או חיצוני ?)

שווה לעשות עכשיו מחזור !
היות ולא כתבת לכמה שנים מתחלק הסכום הזה של מיליון מאתיים, בקודם ובהצעה החדשה.
א"א לנקוב בסכום החיסכון המדוייק אך ייתכן גם ומגיע אפי' למאה אלף ש"ח חיסכון רק בשנתיים!

דרך אגב - אם אתה מתכנן למכור את הדירה ולקנות חדשה, באם המשכנתא תהיה אטרקטיבית גם אז, לא תצטרך לפרוע את זה אלא תוכל לגרור את זה לדירה החדשה.
מיחזור חיצוני, אפשר לצפות לריביות יותר טובות?
באיזה בנק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה