כללי פונט עברי מחובר ?

Shlush's

עימוד תורני הכנה לדפוס, מיתוג ופרסום אסטרטגי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש כזה דבר פונט עיברי מחובר ? מפונטביט ?
אולי יש למישהו קוד פנטון לגוון זהב? (הלקוח רוצה להטביע על הכרטיס את הלוגו בזהב ואני חוששת שהגוון ישתנה) במידה ויש למישהו טיפים עבורי אשמח לשמוע.

המשך יום טוב, וצום קל!

Shlush's

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
24 צפיות ולאף אחד אין תשובה??

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
24 מתוך אלף זה אפילו לא מדגם

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י 2shehem1;1480428:
אולי יש למישהו קוד פנטון לגוון זהב? (הלקוח רוצה להטביע על הכרטיס את הלוגו בזהב ואני חוששת שהגוון ישתנה) במידה ויש למישהו טיפים עבורי אשמח לשמוע.

המשך יום טוב, וצום קל!

יש חיבורים חלקיים, בפונט פלונטר

אבל בכלליות אין כמעט פונטים עבריים כאלו אם בכלל. העברית לא מתאימה לזה.
כמדומני כאן עוסק בזה ירונימוס, אך כעת זה חסום לי ואני לא יכול לוודא, לא התוכן ולא הנקיות שלו.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י 2shehem1;1480428:

המשך יום טוב, וצום קל!

לגבי הפונט אני אישית לא מכירה., אפשר לנסות ליצור לבד חיבור בין אותיות...

לגבי ההטבעה, אם הוא עושה הטבעה, אין לך צורך בפנטון זהב, מכיון שלהטבעה בזהב ייש צבע קבוע של הטבעה, צבע מבריק שלא מורכב מצבעי ה- cmyk הרגילים, אלא יש בו חומר מסוים מתכתי/מבריק (או שתיהם ביחד לא יודעת בדיוק איך להגדיר את זה...) כך שגם אם תשימי פנטון זהב זה לא יצא זהה לצבע ששמת אלא יצא הטבעה מבריקה....

בכל מקרה מבחינת הגשה לדפוס את צריכה להגדיר את הלוגו בפנטון כדי שיוכלו להפריד לפלטה נפרדת בשביל ההטבעה, אבל להם זה כבר לא משנה גם את תשימי פנטון אדום... (וכמובן תורי להם שמה שבאדום הוא המוטבע...)

אם לא מדובר בהטבעה... אלא רק בהדפסה של משהו קרוב לזהב אז ישנן 2 אפשרויות:

א. פנטון 1255 יכול לתת לך תוצאה קרובה.
אך קחי בחשבון שאם מדובר על הדפסת פרוצס, ולא על הדפסת 2 צבעים, אז ממילא מפרידים את הפנטון לפלטות של cmyk כך שאם אין פלטה נפרדת לפנטון כ"צבע חמישי" אז גם זה עלול לצאת לא ממש ממש מדויק...
ובטח ובטח שאם מדובר על הדפסה דיגיטלית, שאז ממש לא מומלץ לשים צבע כפנטון כי לא כל המדפסות הדיגיטליות מספיק איכותיות בשביל לתרגם את הפנטון לcmyk בצורה מדויקת....

ב. אם זו בכל מקרה הדפסת פרוצס, אולי אפשר להשתמש במעבר צבעים קל, של זהב עם בהיר שיתן תחושה של "אור" ששמשתקף בזהב (דמוי איך שנראה זהב בהטבעה...) (אני רואה שהקדימו אותי באשכול שצורף, ויש בו אפילו דוגמאות.... גם אני בעבר העלתי איזו דוגמא בנושא, לא מוצאת כרגע...)

בהצלחה!

Shlush's

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה רבה! עזרתם לי מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה