פונט פונטביט נותנת לסטודנטים פונט "אלסקה" חינם

אסתר חנה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• פנטביט.png
    פנטביט.png
    KB 126.5 · צפיות: 490

לאה רוזן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם כבר מדובר על פונט ביט,
אני גרפיקאית מתחילה וקונה עכשיו חבילת פונטים מפונט ביט, הם כתבו לי שאני צריכה לבחור 300 פונטים מהמוני הפונטים שלהם.
רציתי לדעת האם אני אמורה לבחור לפי הטעם שלי או שיש איזושהיא רשימת פונטים שכל גרפיקאי ממוצע משתמש בה.
אשמח לתגובה.

אסתר חנה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש את המומלצים, והנצרכים ביותר,
עדיף לא לקחת בהתחלה פןנט ראוה או כל מיני דברים כאלה, רק אם יש לך שימוש ספציפי בשביל זה.
אני גם עכשיו קניתי, זה מה שאני חושבת שמומלץ לקחת בתור התחלה:

לוורנה
פרנק ריהל
אלפה
קפה

עגול
שירי
החלוצים
שלאגר
רימונה
אביר

נוגה
טיבעית

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שירי מומלץ? אני הייתי מוותר עליו (למרות שיש לי...)

בנוסף כדאי לקחת: נוסטלגיה, אמפטיקה, תמליל, בזנט, טיפוגרף, איזמל, קריולה, לוטוס, מסע, קרמל, טרנספומטור, ויקרא כל משקליו,אנאל, מטאלי, ספוילר, ספרדי, (תהילה), הדסה חדש, סטוק, קטיפה, אוטרקיה, אוריה/טאקו, אוקספורד, אלגנטי, קמפיין, קליגרף, אקספרסיבי בוקר טוב, סנדלר, לוינסקי, סמיטריילר, מרקש, סטארגייט, פלשבק/תוצרת הארץ, פרמיירה, קונספט, קינגפוקס, רוקוקו, פלמינגו/מוסקיטו, קרנף / קקאו, תינוק/אפיקומן, אלטיקלישר, אבוקדו/במפי/פטריה/תצפית, מאיה, מגע, פואטיקה, שפע, מזל/אשר, ים המלח, אשכנזי, אורגני, מלטף, מעב, מרציפן, ג'אגלינג.

נתיבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מצטררפת להמלצה של @אוהב0ישראל אני לקחתי בתחילה כ-50 שהמליצו לי ואח"כ ראיתי מה הכי שימושי והיתה לי אינדיקציה מה אני צריכה
באופן כללי הייתי ממליצה לקחת יותר משקלים מפונטים "חזקים" מאשר מגוון רב של פונטים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הפונט אלסקה הלעוס כבר מזמן שווה חינם
כמעט כל קייטרינג בינוני ומטה משתמש בו ללוגו שבו הל' נראית כמו מצקת

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפונט אלסקה הלעוס כבר מזמן שווה חינם
כמעט כל קייטרינג בינוני ומטה משתמש בו ללוגו שבו הל' נראית כמו מצקת
צר לי שאני חולק אבל מי שביקר ב"שערי רווחה" בירושלים ברחוב בריינדיס וראה מה הם עשו מ"אלסקה" חושב שעדיין יש לו פוטנציאל ענק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:ב שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:ג יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה