כללי פוטושופ

רוניג

משתמש רשום
עימוד ספרים
ברצוני לסייע למכור דירה יד שניה ישנה לא שלי. אני רוצה להדגים לקונים פוטנציאלים את הפוטנציאל/המראה האחר הגלום בדירה, ע"י צילום /הדמיית שיפור ,לאחר הום סטיילינג שיושקע בה, כלומר בהשקעה עתידית לא גדולה: פריטים זולים כולל שידות ,טאפטים, צבע וכו'. לשם כך אני זקוק לתצלומי פוטושופ בלבד, שיטמיעו את פריטי הדירה הקיימים האמיתיים +פריטים/ שינויים הנ"ל המוצעים.
לא רוצה להשתמש בתוכנת הדמיה תלת וכו כי זה לא בדיוק מדגים ומדגיש את מה שאני מבקש.לאילו בעלי מקצוע בדיוק לפנות?

רוניג

משתמש רשום
עימוד ספרים
ועוד שאלונת
האם ניתך לדעתכם לעבוד הפוך? כלומר לעשות הדמיה ולשרבב לפחות פריט אחד אמיתי מאותו חלל לתוך ההדמיה-עד כמה זה למשל מסובך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה