פדים וכו לקורג

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הקלטתי את זה מחדש (wav) ואז זה בסדר
בא ננסח את זה אחרת......
אם הוא יפרק וירכיב מחדש את הסט שלך זה יהיה בסדר אם הוא יפיץ אותו לתועלת הרבים?
תבין, אם מאן דהו מאיזשהו ארגון זכויות יוצרים יעלה על זה אני לא בטוח שישאר לך חיוך על הפנים להרבה זמן....
ולפחות תתיעץ עם עו"ד שמבין בנושא...
זה לטובתך, לא להיפך ח"ו -ואני לא בא לפגוע.... (מתנצל אם בכל זאת)
(אני אגב לא בהכרח נגד גניבת שירים ומכיון שכך אינני יוצר כי אני יודע שלא אתבע את מה שיעתיק אותי.....)
מבחינה תיאורטית, מוטי שטיינמץ יכל תבוע את @aad על גמר הקלידנים...... אם זה לא היה מתואם כמובן....... (אבל נראה אותו עושה את זה....... :p)
ועוד משהו קטן, תאר לך שאחד שיש לו את הסט הזה ושילם לך עליו מנגן באיזה אירוע ופתאום נוחת לו בעל הסט (לפני הWAV) ושואל אותו מאיפה יש לך את זה???? את ההמשך תנחש לבד.
ולסיום- גם דגימות חינמיות שיש בכלל מיני אתרים באינטרנט צריך לוודא שמותר לעשות בהן שימוש מסחרי גם כן...
המון הצלחה!

נערך לאחרונה ב:

s.c

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
סליחה?
מה זה משנה
בא ננסח את זה אחרת......
תבין, אם מאן דהו מאיזשהו ארגון זכויות יוצרים יעלה על זה אני לא בטוח שישאר לך חיוך על הפנים להרבה זמן....
(אני אגב לא בהכרח נגד גניבת שירים ומיכיון שכך אינני יוצר כי אני יודע שלא אתבע את מה שיעתיק אותי.....)
זה נראה לי קשור..

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
בא ננסח את זה אחרת......
ולפחות תתיעץ עם עו"ד שמבין בנושא...
(אני אגב לא בהכרח נגד גניבת שירים ומכיון שכך אינני יוצר כי אני יודע שלא אתבע את מה שיעתיק אותי.....)
מבחינה תיאורטית, מוטי שטיינמץ יכל תבוע את @aad על גמר הקלידנים...... אם זה לא היה מתואם כמובן....... (אבל נראה אותו עושה את זה....... :p)
ועוד משהו קטן, תאר לך שאחד שיש לו את הסט הזה ושילם לך עליו מנגן באיזה אירוע ופתאום נוחת לו בעל הסט (לפני הWAV) ושואל אותו מאיפה יש לך את זה???? את ההמשך תנחש לבד.
ולסיום- גם דגימות חינמיות שיש בכלל מיני אתרים באינטרנט צריך לוודא שמותר לעשות בהן שימוש מסחרי גם כן...
המון הצלחה!
לסיכום אני פשוט אדבר עם אברומי

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
בא ננסח את זה אחרת......
אם מישהו יחליט להקליט אם מכשיר הקלטה או כרטיס קול(ו כל דבר באופן חיצוני) זכותו המלאה ומקצבים אסור להעביר

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם מישהו יחליט להקליט אם מכשיר הקלטה או כרטיס קול(ו כל דבר באופן חיצוני) זכותו המלאה ומקצבים אסור להעביר

אתה קונה מקצבים מאנשים ואז יענו דוגם את הדגימות שהם הביאו לך??
עכשיו אני מבין למה באלסיס שיש לך באתר שומעים דגימות של עדי, אם זה אכן כך אתה פשוט גנב, מצטער.

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
עכשיו אני מבין למה באלסיס שיש לך באתר שומעים דגימות של עדי, אם זה אכן כך אתה פשוט גנב, מצטער.
ממש אבל ממש לא,ולגביי האתר אתה יודע מה היה שם יש לי בכלל דגימות תופית שלי
ואגב הסט של ברקו זה סט שמסתובב ואפילו אברומי אמר לי את זה בטלפון

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

מה מוגן בזכויות יוצרים?
כעיקרון, כל ביטוי מקורי מוגן על ידי דיני זכויות יוצרים. המשמעות היא כי מה שאיננו "ביטוי" איננו מוגן, למשל רעיונות, עובדות וכדומה. משמעות הביטוי "מקורי" מרכזית בדיני זכויות יוצרים, ומגלמת דרישה שמקור היצירה הוא ביוצר. לפיכך, מי שמעתיק יצירה של אחר, גם אם ההעתקה נעשית ברשות, איננו המקור של היצירה, ולכן ההעתקה איננה מוגנת. דרישת המקוריות מעוגנת בסעיף 4 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. החוק החדש לא חידש בעניין הזה. הדרישה הייתה קיימת גם בדין הישן, אף שבתרגום העברי של החוק משנת 1911 נשמטה המילה "מקורי". בית המשפט העליון הבהיר, לפי הדין הישן, שהדרישה תקפה. בארצות הברית נקבע שדרישת המקוריות כוללת גם דרישה ליצירתיות, אבל זו פורשה כמינימלית מאוד, וכמעט שאינה קיימת. למשל, ספר טלפונים רגיל, שכולל עובדות (שאינן מוגנות), וערוך בצורה סטנדרטית, כלומר לפי סדר הא"ב, אינו עומד בדרישה (פרשת FEIST, 1991). בית המשפט העליון בישראל אימץ את הגישה הזו, בפרשת אינטרלגו.

צילום של צילום
צילום של צילום, מהווה למעשה העתקה של הצילום והפרה של זכויות היוצרים בצילום.

החוק משנת 2007 מגדיר:

העתקה של יצירה היא עשיית עותק של היצירה בכל צורה מוחשית, לרבות –
(1) אחסון של היצירה באמצעי אלקטרוני או באמצעי טכנולוגי אחר;
(2) עשיית עותק תלת-ממדי של יצירה דו-ממדית;
(3) עשיית עותק דו-ממדי של יצירה תלת-ממדית;
(4) העתקה ארעית של היצירה.
מתוך:המכלול
(שומר על זכויות יוצרים ;) )
רק שתבין אין לי שום ענין נגדך, אבל כדאי שתשקול שוב אם אתה בטוח כל כך בעצמך בענין הזה מכיון שבאתר הנ"ל מופיע שניתן לתבוע פיצויים עד100000 ללא הוכחת נזק ואם אתה מוכן לקחת סיכון מול איזה עו"ד כריש או משהו כזה אז לפחות תדע את החוק כמו שצריך.
זה גם כלפי היוצר וגם כלפי מי שמשלם לך.
יש בארץ כמה ארגונים\חברות לא יודע איך לומר את זה שמתעסקים עם זה. לא אכתוב כאן את שמם כדי שלא יקלעו לכאן באקראי ח"ו......
תשמור על עצמך.......
אגב, מה המייל של ברקו?

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
באמת מעניין אם קניתי למשל דיסק שירים מקורי שילמתי עליו טבין וטקילין, אני רוצה עכשיו לדגום משם את התופים וליצור סמפלר לשימוש מסחרי אסור לי?? היצירה המקורית לא קשורה לתחום של עריכת סמפלר בכלל

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
באמת מעניין אם קניתי למשל דיסק שירים מקורי שילמתי עליו טבין וטקילין, אני רוצה עכשיו לדגום משם את התופים וליצור סמפלר לשימוש מסחרי אסור לי?? היצירה המקורית לא קשורה לתחום של עריכת סמפלר בכלל
איך אפשר לדגום תופים משיר?

Perfect Music

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ממש אבל ממש לא,ולגביי האתר אתה יודע מה היה שם יש לי בכלל דגימות תופית שלי
ואגב הסט של ברקו זה סט שמסתובב ואפילו אברומי אמר לי את זה בטלפון
זה ידוע שמישהו פעם העתיק את הסט של אברומי מהאורגן שלו במהלך אירוע.... ומאז זה מסתובב.....
אני מכיר אחד שהשיג דגימת גיטרה של אברומי, והוא התקשר לאברומי לשאול אם הוא יכול להשתמש בזה, או אפילו לשלם קצת כסף... ובין לבין הוא ניגן לאברומי עם הגיטרה... אברומי ביקש ממנו שיפסיק לנגן, וימחק את זה או שישלם מחיר מלא.... הוא אמר שהוא לא מסוגל לשמוע אותו מנגן בגיטרה שהוא השקיע שעות על גבי שעות לדגום אותו.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה