דרוש מידע פדידג - התנסיתם אולי?

rifki

משתמש פעיל
גם אני הייתי לאחרונה והיה מקסים.
אחרי 2 טיפולים יצאתי עם רגל רך בלי יבלות ובלי עור קשה.
מאד ממליצה!

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
ומי שלא מתקמצן (סליחה על הדוגריות) ועושה טיפול אחד יותר גם שכבר נראה שאין לו עור קשה יכול להתפטר לגמרי מכל העור הקשה מנסיון!!!
דרך אגב כל סובלי היבלות בכף הרגל, כל סובלי הפטריות ברגליים שסובלים מריחות זה גם טיפול מעולה בשביל זה, וכן כל הסובלים מסכרת שאסור להם כדורים שונים זה מעולה בשבילהים! יומטוב לכולם

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
ובאמת מי שהיה שם וראה את הפילטרים וחימום והמפל מים(החלפת מ ים) שיש שם רגוע לגמרי מהיגיינה!!!

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
א. כל גם אם זה חוויה זה חוויה בריאותית ומשתלמת ב. מי שאומר שזה חוויה כנראה לא סבל באמת ברגלים כי מי שסובל ומגיע לשם החוויה שלו שהוא מפסיק לסבול וזה לא החוויה שאתם מתכוונים...
ג. זה נכון שהם יצרו את המכון הזה בצורה חוויתית ומקום מהנה אבל עדיין יש אנשים שבשבילם זה כמו אנטיוביטיקה..,

חיים מנדל

משתמש פעיל
שלום
אני מתעניין מאוד בספא דגים להורדת עור יבש חרדי / פרטי
משום מה הטלפון שנתנו פה בבני ברק הוא לא זמין כל הזמן
אשמח אם מישהוא יוכל לתת לי עוד פרטים על שעות פתיחה וכן על טלפון ליצירת קשר
זה מאוד מאוד דחוף לי אשמח לפרטים בהקדם

rifki

משתמש פעיל
אני מחפשת אותם.
אין מענה בטלפון.
אמרו לי שעברו.
מי יודעת פרטים?
מאד יעזור לי.

I'm

משתמש חדש
הפדידג ברחוב בן נריה עדין לא פעילים
מכירים אולי משהו דומה באזור המרכז?
שמתבצע בהפרדה בין גברים ונשים (או לחילופין כל לקוח בנפרד ולא משהו קבוצתי)
אשמח לשמוע פרטים!

איילים

משתמש רשום
מדובר בדגי פיראנות, איזה חוויה תהיה לילד מזה?
והמחשבה של להכניס רגליים למקום שעוד הרבה אנשים עם בעיות הכניסו, לא נשמעת לי כל כך טובה מבחינה רפואית, כדאי להתייעץ עם רופא עור קודם.
זה לא דגי פרינאות, אלו דגי גרה רופה, עדינים ולא מזיקים, יעיל מאד. הקטע המדבק- אם נכנסים לשם כל מיני סובלי פטרת, באמת נשמע גרוע.

90מעלות

משתמש חדש
מישהו יודע כיום 9/1/24 איפה אפשר לעשות את זה? בעבר עשיתי מאוד מאוד עזר לי, כרגע שוב סובל ומחפש מקום כזה בירושלים /ביתר / בני ברק /בית שמש (לא אזור חילוני)
תודה למי שיודע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה