מידע שימושי פארק פסגת זאב

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איך בדיוק מגיעים לשם.
ומה יש שם?
תודה מראש.

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בתחבורה ציבורית? מאיפה???

ברכבת הקלה יש לרדת בתחנה של הקניון. ולפנות ימינה לכיוון רחמילביץ

זעירא

משתמש פעיל
יש גם גינה נחמדה בפסגת זאב ממש בתחנה האחרונה של הרכבת מיד לפנות שמאלה שטח גדול עם מתקנים גם לגדולים, והמון דשא. וכו'

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני ממליצה על הפארק ברח' רחמילביץ
ניסינו את הפארק בתחנה האחרונה אולי לא הגענו למקום הנכון זה היה די רחוק מהתחנה וראינו משטחים גדולים אבל מעט מאד מתקנים, אז חזרנו עם הרכבת לפארק הנ"ל
לדעתי הכי שווה זה הפארק שיורדים בתחנת פסגת זאב מרכז
מקום מקסים רק עמוס ביותר...
יש שם המון מקומות ישיבה הרבה שולחנות
ראיתי אנשים עושים מנגל, נראה לי שרשמית אסור אבל היו כמה מנגלים בודדים כשאני הייתי
יש שם שולחנות צדדיים בכל מיני מקומות והרבה שטחי ישיבה

קרעפט

משתמש מקצוען
הפארק שממוקם בתחנה האחרונה מאחורי בית חב''ד למי שלא מכיר יש שם שני מפלסים מפלס תחתון ששם אכן אין הרבה מתקנים אבל במפלס העליון יש עוד מתקנים יפים ושוים פשוט לעלות ברגל ובשביל ימינה ומגיעים יש שם גם משהו שנראה כמו בית בד עתיק ועושה רושם שעדיין הפארק עוד לא הושלם.
וזה לא ברמה של פארק פסגת זאב ברחמילביץ אך שם מפוצץ מחמת תושבי נווה יעקב (ומעט מבית חנינא...) שמגיעים בהמוניהם.

תיתי

משתמש חדש
האם אפשר לעשות מנגל בפארק בפסגת זאב - הפארק עם המזרקות???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה