דרוש מידע פאנית רחלי קרן מפתח תקווה

גחלילית

משתמש צעיר
אשמח לקבל המלצות או .... באישי.
אני מעוניינת לרכוש אצלה פאה, אך, המחיר המוזל מרתיע אותי.

אם אפשר, בבקשה לא לכתוב ביקורת שלילית ברבים.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
קניתי אצלה פאה לא מזמן. עושה רושם טוב מאד.
לא יכולה לומר לך במבחן הזמן כמה הפאה איכותית. לי היה חשוב לקנות פאה במסגרת תקציב מסויים, ובבירורים עלה שרחלי נותנת את התמורה הטובה ביותר לאותו מחיר.

הלכתי אליה עם קרובה פאנית שמתעסקת עם בניית קאסטם, שתעזור לי לבחור חתיכה טובה, וקרובתי אמרה חד משמעית שהמחיר של רחלי לא אמור להרתיע, זה מחיר של יצרנית גדולה.

מה שכן, היא כותבת בחשבונית הערה בכתב ידה (ולא אומרת בקול לפני כן) שהחזרה תמורת ניכוי 20 אחוז, וזה לא חוקי. אם את קונה - תסרבי לכך. אני ראיתי זאת רק בבית (ולא שהתכוונתי להחזיר, זה רק עיצבן אותי באי ההוגנות).

נערך לאחרונה ב:

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קניתי אצלה פאה מדהימה.

גחלילית

משתמש צעיר
תודה גדולה על התשובה!
הלכתי אליה עם קרובה פאנית שמתעסקת עם בניית קאסטם, שתעזור לי לבחור חתיכה טובה, וקרובתי אמרה חד משמעית שהמחיר של רחלי לא אמור להרתיע, זה מחיר של יצרנית גדולה.
האם קרובתך - שמבינה, אכן הייתה צריכה "לבחור חתיכה טובה" מבין השאר, או שהסחורה כולה איכותית?

אין לי אף חברה פאנית שתוכל לבוא איתי ולייעץ לי....

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תודה גדולה על התשובה!

האם קרובתך - שמבינה, אכן הייתה צריכה "לבחור חתיכה טובה" מבין השאר, או שהסחורה כולה איכותית?

אין לי אף חברה פאנית שתוכל לבוא איתי ולייעץ לי....

כל החתיכות שנגענו בהן היו טובות.

גחלילית

משתמש צעיר
יש מישהי שעשתה אצלה פאה, לא ממש לאחרונה, ויודעת לאמר על העמידות של הפיאות וכן על השירות לא רק ביום הקניה?
בבקשה, חשוב לי מאד!

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלי בת שנה וחצי,
מעולה,
לא צריכה הרבה חפיפות,
השיער טוב, נפילה טובה. מאד מרוצה.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
מה המחירים שלה?
זה מה שמופיע באתר שלה
upload_2019-12-15_13-1-13.png

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני קניתי אצלה פיאה לפסח ומרוצה מאד ב"ה.
איכות- השיער מעולה ממש. לקחתי חתיכה לפאנית שלי והיא התרשמה מאד, אני הולכת עם הפיאה יום יום וכמעט ולא צריכה לסרק.
העדפתי לקנות פיאה מתצוגה ולא בתפירה אישית כדי להתרשם מאיכות השיער לפני הקניה.
מחיר- זול משמעותית ממחיר השוק, לפי מה התרשמותי עוד כה לא על חשבון האיכות.
שרות- מצוין- בעיני שרות טוב הוא בעיקר אחרי שסגרת עם הפאנית והכסף כבר אצלה. היו כמה דברים קטנים שרציתי שינוי היא נתנה לי אותם בלי למצמץ.

מה שכן הייתי צריכה אסרטיביות קלה לפני שסגרנו סופית על המחיר ומה כלול בו.

שורה תחתונה- ממליצה מאד.
למה לשלם יותר?

einkamoni

משתמש מקצוען
יש מישהי שעשתה אצלה פאה, לא ממש לאחרונה, ויודעת לאמר על העמידות של הפיאות וכן על השירות לא רק ביום הקניה?
בבקשה, חשוב לי מאד!

לי יש פאה שלה, כבר 3-4 שנים בערך,
השירות שלה בקניה ולאחר הקניה היה מעולה, והייתי מרוצה מעל ומעבר...
חזרתי אליה הרבה פעמים לתיקונים שנצרכו לי להתרגל לפאה. ותמיד בשמחה ובלי תשלום כמובן.
השיער ג"כ טוב (זו הפאה שלי לשבת, לא בשימוש יומיומי)

מה שכן, כשקניתי הרגשתי שהיא פחות שולטת בגזרות שהולכות היום, ולי זה קצת הפריע... אבל מאז היא מאד נכנסה לשוק, אז מאמינה שכבר שולטת.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
האמת שהתקשרתי לשאול אותה מה פשר המחירון הזה, שאתמול פגשתי בו גם ב'כח הפרסום' (כי הרגשתי פראיירית), ואז הובהר לי שהמחיר שהם מפרסמים הוא לפאה בלי סקין, וסקין מוסיף בערך 2,000 שקל. ובאמת בפרסומת שראיתי היתה שורה נוספת שנגעה לסקין.
לטעמי זו צורת פרסום לא מוצלחת. אבל כאמור בינתיים הפאה עושה רושם טוב, והמחיר שלה גם בסדר יחסית.

רומיה

משתמש חדש
אני סבתא מחתנת נכדים/ת, מחפשת לרכוש פאה קצרה עד הכתף שיער משי אבל שיער איכותי שישמש אותי לכל החתונות של הנכדים,עם שירות מעולה מי יכולה להמליץ דחוף ,בלי שזו תהיה פאנית שכותבת על עצמה פרסומת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה