דרוש מידע פאות ברמות - WIGBOX - יש המלצות?

מחכימה

משתמש פעיל
מישהי הייתה שם לאחרונה?
אמרו לי שכרגע הרוב של לייס..
אני רוצה פתיחה רגילה. יש להם?

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע חוות דעת מעודכנת וכן פאנית מומלצת לסדר את הלייס (ליס מקופל והוספת בד תחת השביל השקוף)

Roseg

משתמש רשום
אני קניתי 2 פאות לא דרכם, אלא ישירות מהסוכן שלהם בסין.
פאה אחת רכשתי לפני קצת יותר משנתיים- "חרשתי עליה", אך ממש לאחרונה אני מרגיש שהפאה קצת פחות נעימה למגע ומעט מתנפחת , אך בהתחשב במחיר ובזמן ששימשה אותי (ועדיין משמשת)- ממש שווה. פאה שניה רכשתי לפני כחצי שעה.
את 2 הפאות רכשתי דווקא שיער חלק, כי לדעתי יותר בטוח ללכת על שיער חלק כמדובר בשיער מעט עבה ומעובד.

באופן כללי מאד ממליצה: הם מאד נוחות, פחות מפחיד לגזור ולעצב אותן ודווקא בגלל שהשיער מעובד ועבה הוא תופס יותר את העיצוב, כמו לדוג' בייביליס לפאה החלקה.

Tzofi

משתמש צעיר
אני קניתי 2 פאות לא דרכם, אלא ישירות מהסוכן שלהם בסין.
פאה אחת רכשתי לפני קצת יותר משנתיים- "חרשתי עליה", אך ממש לאחרונה אני מרגיש שהפאה קצת פחות נעימה למגע ומעט מתנפחת , אך בהתחשב במחיר ובזמן ששימשה אותי (ועדיין משמשת)- ממש שווה. פאה שניה רכשתי לפני כחצי שעה.
את 2 הפאות רכשתי דווקא שיער חלק, כי לדעתי יותר בטוח ללכת על שיער חלק כמדובר בשיער מעט עבה ומעובד.

באופן כללי מאד ממליצה: הם מאד נוחות, פחות מפחיד לגזור ולעצב אותן ודווקא בגלל שהשיער מעובד ועבה הוא תופס יותר את העיצוב, כמו לדוג' בייביליס לפאה החלקה.

@Roseg
את יכולה לתת לי פרטי התקשרות של הסוכנת מסין, וכן האם את מרוצה או שלא, וכל מידע בענין. יעזור לי ממש
תודה

Roseg

משתמש רשום
קניתי כבר 3 פאות אצלו: 2 בשבילי ואחד לאימה שלי, ואנחנו ממש מרוצות ומקבלות הרבה מחמאות!
הוא זמין ושולח תמונות וסרטונים לפי הדרישות שלך

אפשר ליצור איתו קשר בוואצאפ: כאן

(אם אין לך וואצאפ אפשר גם במייל, תכתבי לי במייל roseg4487 שטרודל גימייל נקודה קום)

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קניתי כבר 3 פאות אצלו: 2 בשבילי ואחד לאימה שלי, ואנחנו ממש מרוצות ומקבלות הרבה מחמאות!
הוא זמין ושולח תמונות וסרטונים לפי הדרישות שלך

אפשר ליצור איתו קשר בוואצאפ: כאן

(אם אין לך וואצאפ אפשר גם במייל, תכתבי לי במייל roseg4487 שטרודל גימייל נקודה קום)
איך את יודעת שזה הספק שלהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה